missus

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Atoderm Intensive Eye

Bioderma Atoderm Intensive Eye
2020. november 14.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon örülök neki, hogy végre találtam egy szemkrémet, ami nem irritálja a nagyon érzékeny szemem. Sminklemosóként is működik, de abból jobb szeretem a vizes állagúakat, így erre a célra csak utazások alkalmával használnám.

Isntree Tw-Real Bifida Eye Cream

Isntree Tw-Real Bifida Eye Cream
2019. június 19.

Ahhoz még nem használom elég ideje, hogy a hatásáról írni tudjak (1-2 hét alatt nem tett csodát), de végre egy szemkrém, amire nem vagyok allergiás. Nagyon nagyon sokat próbáltam már, és mind irritálta a bőrömet, ez az első, amit elvisel a szemem. A koreai arckrémekkel egyébként általában nem nagyon volt bajom, de a szemkörnyékem extra érzékeny. Nagyon örülök, hogy végre valamit kenegethetek, szóval imádom. :D

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk

Klorane Gentle Dry Shampoo With Oat Milk
2016. október 29.

Nagyon jó szárazsampon, gazdaságos is a kiszerelés, de sajnos allergiás vagyok rá. :(

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2016. október 25.

Tényleg egy nap alatt is sokat javít a csúnya pattanásokon, de sajnos, mint reggelre kiderült, allergiás vagyok rá, ahová kentem, ott bevörösödött, viszket és ég a bőröm. Kár :(

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2016. október 24.
(!)

Sajnos nekem nem vált be ez a krém, nagyon mitesszeres lett tőle a bőröm. Az illata kellemes, kék szőlős, az állaga jó, kicsit púderes hatású réteget képez a bőrömön, de nem hidratálta eléggé. Az összetevői nagyon szimpatikusak, többet vártam tőle.

Manna Prémium Mangóvaj

Manna Prémium Mangóvaj
2016. június 16.

Arckrémnek használom, nagyon szeretem. Hamar beszívódik és egyáltalán nem lesz tőle fényes a bőröm. Mióta áttértem erre és a szappanos arcmosásra, sokat javult a bőröm.

Bvlgari Au The Blanc

Bvlgari Au The Blanc
2016. június 16.

Kedvenc illatom, nagyon friss. Csak sajnos allergiás lettem rá. Úgy tűnik, mindegyikre, ami tetszik... :(

e.l.f. Szemhéjalapozó

e.l.f. Szemhéjalapozó
2016. június 16.

Nem vált be sajnos. De nem irritálja a szemem. Pár napja a kezemen kipróbáltam, hogy az összes otthoni szemhéjalapot felkentem egymás mellé, és megnéztem, hogy bírják, milyen intenzívek lesznek a színek. A sorrend Artdeco, Nyx, Pupa, Elf. A színek ezen voltak a leghalványabbak, kis dörzsölés hatására is elkenődött, és pár óra alatt összeáll egy csíkba a szememen.

Balea Body Vazelin

Balea Body Vazelin
2016. június 16.

Nagyon szeretem, mindenre jó: szemsminket leszedni, szájápolónak, sarok puhításra, kézkrémnek...

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2016. június 15.

Hát ez a krém nekem nagyon nem jött be, kellemetlen réteget hagyott a bőrömön, ugyanakkor nem hidratált megfelelően. És még drága is.