Missy22

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Parsley Porridge Szappan

Lush Parsley Porridge Szappan
2019. július 17.

Lassan fogy és jól is tisztít, tehát maximálisan elégedett vagyok vele. Az illata nem a legjobb Lush illat, nekem valahogy túl petrezselymes, de kifejezetten jól működik a pattanásos (mellkasomon és a hátamon is vannak) bőrön. Az arcomat nem ezzel mosom, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, de bármikor újravenném! :)

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló

Lush Jungle Szilárd Hajkondicionáló
2019. július 17.

Vigyázni kell vele, hogy nehogy túl sokat rakjon fel belőle az ember, mert akkor eszméletlen gyorsan zsírosodik tőle a haj. Amúgy jó kis balzsam, nem mondom, hogy a legjobb, amit valaha próbáltam, de nekem elég a hidratálása is, az illata pedig mennyei.

Lush Montalbano Szilárd Sampon

Lush Montalbano Szilárd Sampon
2019. július 17.

Imádom a Lush szilárd samponjait, de nálam ez a semmi extra kategória. Szuper citromos az illata, egyáltalán nem tolakodó, de ugyanolyan gyorsan zsírosodik tőle a hajam és a hidratálástól sem vagyok elájulva. Azért nem rossz, mert ezektől a samponoktól erősebb és vastagabb lett a hajam és ezt a hatást a Montalbano is hozza, de nekem a másik szilárd samponok jobban beváltak.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Angel Szempillaspirál
2019. április 10.

Nagyon szeretem, szép hosszú szempillákat csinál. Nekem ez a bulis szempillaspirálom, mert hétközben nem szeretnék "szupermodelles" pillákat. :) Nem csomósodnak tőle a pilláim, nagyon szépen kifésüli.

Escada Agua Del Sol

Escada Agua Del Sol
2019. április 9.

Nekem ez a nyári parfümöm és imádom! Szuper illata van, jó kedvet csinál és nagyon sokan kérdezték már, hogy mi ez a parfüm, mert jó az illata. Könnyű, gyümölcsös és az elején édesebb illat, mint pár órával később. Télen kicsit soknak érzem ezt a gyümölcskavalkádot, úgyhogy akkor mást használok.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. április 9.

Imádom az illatát! Mivel egy erőteljesebb és nem igazán "nőies" illat ezért nekem ez a őszi/téli/tavaszi parfümön, nyáron mást használok. Sokan mondják, hogy olyan férfi illata van, de én ezzel nem értek egyet, kifejezetten szeretem, hogy ez egy kicsit más, erős parfüm. Nálam pont fordítva működik, amikor magamra fújom akkor kevésbé szeretem (azért akkor is <3) és a vége felé jön az az illat, amit tényleg imádok. Szuper tartós, akár napokig is érződik enyhén a ruháimon. Szerintem ez egy kifejezetten olyan parfüm, hogy valaki vagy utálja, vagy imádja, szóval én mindenkinek azt javaslom, hogy mielőtt megvennéd fújd magadra és a ruhádra, várj 1-2 napo csak azután vedd meg, ha még akkor is tetszik.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. április 9.

Nekem nem vált be, mert igazából nem csinál semmit. A sminket csak nagy nehezen szedi le és nincs igazán micellás víz jellemzője. Nem sajnálom a pénzt, amit kiadtam rá, mert olcsó volt és egy "oké" sminklemosó, de nem az igazi...

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém

PomPom Megáll Az Idő Szemránckrém
2019. április 9.

Megelőzésként használom (szóval nincsenek ráncaim és karikáim) és arra tökéletes. Könnyű az állaga, szuperül hidratál és nagyon jók az összetevői.

Lactovit Original Deo Stift

Lactovit Original Deo Stift
2019. április 9.

Jó az illata és tényleg használ. Nem szárít, sőt hidratál és egész nap jó illatú vagyok tőle. Már a másodikat használom és imádom! :)

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2019. április 9.

Finom illata van és tényleg használ. Kevésbé törik tőle a hajam és pihe-puhává varázsolja a végeket. Bár drágának tűnik, de kevés is elég belőle, nekem sokáig elég szokott lenni.