missy89

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza
2020. május 29.

Majdnem a tökéletes szemceruza, de 100%-ig azért nem vagyok elégedett vele. Tényleg tartós, kibírja estig, nem igazán maszatolódik, a nevéhez híven a helyén marad. Micellás vízzel könnyen lemosható. A problémám vele, hogy nagyon gyakran kell hegyezni, gyorsan fogy és nem kellemes a faragása, rákenődik, ráragad az anyag a faragóra. Még nem tudom, hogy újra fogom-e venni.

Chloé Fleur De Parfum

Chloé Fleur De Parfum
2019. november 29.

Először nagyon tetszett, de sajnos pár óra után az én bőrömön szúrós/cseresznyés illatúvá válik, az meg már nem jön be.

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2019. november 12.

Nagyon ambivalens a kapcsolatom ezzel a termékkel. Alapvetően nem vagyok újonc a retinolt illetően, már kb. másfél éve használok retinolos éjszakai krémet, így valamennyire hozzá van szokva a bőröm. Azért óvatosan kezdtem ismerkedni ezzel a szérummal szeptemberben, de még így is napokig hámlik a használat után a bőröm minden egyes alkalmommal. A szemkörnyéket mindig kerülöm, de még ott is hámlik a bőröm, ahova nem is kentem belőle. A csoda igazából akkor történik, miután regenárólodik a bőröm, véget ér a hámlás, nagyon szép tőle a bőrképem, a pattanásaim is szinte eltűntek. Hetente max. egyszer merem használni, de előfordult már többhetes kihagyás is, mert olyan jól nézett ki a bőröm, hogy inkább nem akartam "megpiszkálni". Szóval nem is tudom, hogy hány csillagot adjak neki, mert hosszútávon nagyon hatásos, de a többnapos hámlás elég kellemetlen.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2019. október 23.

A "Mocha" árnyalat van meg, ami egy félrevezető név, mivel egyáltalán nem barnás, hanem inkább egy visszafogott, hétköznapokra tökéletes rózsaszín. Nagyon szeretem, mert rendkívül tartós, kicsit halványul a nap folyamán, de még este is látszik. Könnyű felvinni, nem irritálja a bőröm, szerintem sokáig elég lesz. Én ennél többet nem várok egy pirosítótól.

MAC Eye Kohl Szemceruza

MAC Eye Kohl Szemceruza
2019. október 1.

Szerettem volna egy hosszantartó, szürke szemceruzát és ezt ajánlotta az eladó hölgy. Nos, ez a ceruza minden, csak nem hosszantartó, de legalább cserébe össze-vissza kenődik és csúszkál, szóval igazán fantasztikus. A színe amúgy szép lenne, de sokra megyek így vele. Csak tudnám, hogy mi értelme van olyan eladókat beállítani az üzletbe, akiknek ennyi tudásuk, tapasztalatuk van a termékekről...

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2019. augusztus 27.

Nem értem, hogy mi ez a nagy hype e körül a spirál körül, nekem sajnos nem jön be. Utazó méretben van meg, és egyszerűen nem tudom használni a kefét, csúnyán "összekócolja" a pilláim. A hosszító hatása jó, de ez így nekem összességében kevés.

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2019. július 17.

Imádom, ez a fésű új szintre emelte a fésülködést. Igaz, hogy drága, de abszolút megéri az árát, soha nem fésültem még ki ilyen gyorsan és könnyen a vizes hajam.

The Body Shop Vanilla Marshmallow Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Marshmallow Tusfürdő
2018. december 30.

Kicsit későn, de még pont időben, leárazáskor találtam rá. Nagyon beleszerettem ebbe az illatba, imádok mindent, ami édes, vaníliás, muszáj volt testvajat és testradírt is rendelnem belőle. :) A minősége szerintem pont ugyanolyan, mint az összes TB tusfürdőé, túlzottan nem hidratál, de nem is szárít.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
2018. december 30.

Nagyon beleszerettem az illatába, igazi őszi tusfürdő. Túlzottan szerintem nem hidratál, de nem is szárít.

Bioderma Hydrabio Mask

Bioderma Hydrabio Mask
2018. december 30.

Éjszakai krémként használom, nem maszkként. Nem is tudnék belőle mit lemosni, olyan gyorsan beszívja a bőröm. Kellemes, nem zsíros krém, az illata visszafogott. Szerintem jól hidratál, nem feszül utána a bőröm.