MisticFly

Regisztráció dátuma: 2016. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Life for Her

Avon Life for Her
2016. október 12.

Life? Tényleg egy jól megkomponált illat! Nem érezni ki h gyümölcsös, vagy édes vagy virágos vagy fás, tényleg maga a luxus :)

Schwarzkopf Osis+ 3 Flatliner Hővédő Hajspray

Schwarzkopf Osis+ 3 Flatliner Hővédő Hajspray
2016. augusztus 6.

Az OSISnak volt egy korábbi terméke, amely amelyről sok rossz véleményt hallottam. Fodrászkellékes elmondta a választékot hővédők terén, és ez volt az egyetlen amely 3-as erősséggű tartást ad a hajnak, én úgy képzeltem hogy legalabb megszabadulok pár fixáló használatától. Nedves hajon alkalmaztam, végig fújva a haj teljes hosszán, nem vittem túlzásba. A végeredmény a korábban irtakkal ellentétben(a piros kupakos): Nem ragacsos, nem zsíros, nem kemény, egészségesen leomló hajat kaptam hajvasalás után. Még a vasalás előtt is gondolkodtam rajta, hogy ki sem kéne vasalni, ugy beállt hajszárítózás után. A hajvégeget nem látom töredezettnek már. Nagyon tuti termék!! A hajmosáshoz hozzátartozik, hogy hetente egyszer használok hajpakolást. Azért 4 csillag, mert párában még nem teszteltem.

Avon Silky Soft Musk EDT

Avon Silky Soft Musk EDT
2016. február 29.

megveszek ezért az illatért, ezért rendelem meg! alig várom!

Garnier Fructis Color Resist Hajerősítő Sampon Festett, Melírozott Hajra

Garnier Fructis Color Resist Hajerősítő Sampon Festett, Melírozott Hajra
2016. február 26.

mikor kipróbáltam azt mondtam soha nem fogok mást venni!! Évek óta drágább hajápolót veszek, csak h megörizzem szőkére festett hajamam színét, teljesen kiábrándultam ebből a színből, mert csúnya volt, és vmikor már festés után közvetlenül sem volt az igazi. Értitek... De ez más, visszanyertem a hajszínt amire vágytam, kedvencem lett!