miti08

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. május 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Etude House My Beauty Lovely Etti Hair Band

Etude House My Beauty Lovely Etti Hair Band
2017. július 14.

5 dollárért nem volt drága. Nagyon puha és cuki. Jó érzés viselni.

Etude House Lovely Cookie Pirosító

Etude House Lovely Cookie Pirosító
2017. július 14.

Carrot Chesse Cake árnyalatban van meg. Tartóssága jó, 5 órát simán kibír, nekem ennyi elég is. Tetszik benne, hogy nem csillámos, nem szeretem a csillámmal telenyomott, pirosítókat. Ha csillogásra vágyom, arra ott a highlighter.

Etude House Fresh Cherry Tint

Etude House Fresh Cherry Tint
2017. július 14.

Cherry Peach árnyalat van meg. Nagyon élénk színe van, meg is lepődtem, egy ajakszínezőtől nem vártam ilyen eredményt. Tetszik a külseje, nagyon cuki a csomagolás. Negatívum viszont, hogy semmit nem hidratál, sőt kiszárítja az ajkaimat.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. július 14.

19 indigo to go árnyalatban van meg. 2 rétegben szoktam felvinni, így szép hatást érek el. Viszont negatívum, hogy fedőlakkal, alaplakkal is 1 napot bír! Így ez egy alkalmi lakk lesz, vagyis csak 1-1 eseményre kenem fel.

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk
2017. július 14.

A leggagyibb lakokat is gyönyörű csillámossá teszi. Tartós és feldobja a körömlakkokat. 1 negatívuma van, nehéz lemosni. 500 valahány forintért vettem, akciós volt, annyit bőven megér.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2017. július 14.

fekete van meg. Tartós és valóban szépen dúsít. Nem bíztam benne, de átment a teszten.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint

eos Smooth Sphere Lip Balm - Sweet Mint
2017. július 14.

Jól hűsít, ezt szeretem benne, így nyáron jól jön. Az illatával is szimpatizálok. Jó termék, ám télen nekem ez nem elég hatás.

Dr. Kelen Solar Plus Szoláriumkrém

Dr. Kelen Solar Plus Szoláriumkrém
2017. július 14.

A másik szolikrém nagyon bejött és megvettem ezt is. Nem szoktam nyáron szolizni, de most mégis járok. Probléma elsősorban, hogy nehezen beszerezhető. Egy pici, eldugott bioboltban találtam egyet, de se drogériában, se máshol nem lehet kapni. Jó hír viszont, hogy nincs illata, pedig az ilyen krémek nagyon büdösek szoktak lenni. Viszont nekem a másik szolikrém egy fokkal szebb hatást csinált, így nálam ő most a kedvenc. Ezért, illetve a beszerezhetősége miatt kap 3 csillagot.

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém
2017. július 14.

Régóta nagy kedvenc. Árát barátinak találom, általában mire odajutok, hogy elfogy mindig leakciózzák. A hatása tényleg szép, gyönyörű barnaságot csinál. Fontos, hogy mindenhol egyenlően érje a termék a bőrt, mert különben csúnya lesz a végeredmény.

Dr. Kelen Luna Borókás Sósborszeszes Emulgél "RÉGI"

Dr. Kelen Luna Borókás Sósborszeszes Emulgél "RÉGI"
2017. július 14.

sokat vagyok talpon és a nap végére erőteljesen megfájdul a lábam, ezért vettem a terméket. Jól ellazítja az izmokat és tetszik az illata.