mizsofia

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++

Innisfree The Minimum Sun Cream SPF25 / PA++
2017. október 7.

A szép összetevői, és az itteni jó vélemények alapján ruhàztam be erre a kis termékre. Bàr bőröm kombinàlt, viszont a hideg őszi téli időszakban inkàbb szàraz, így gondoltam nem lesz zavaró ha kicsit zsírosabb, és igazam lett. Bàr az eddiginél többször kell púder után nyúlnom, de megéri, mert könnyű viselni, jól kijön a sminkemmel, nem meszel fehérre. Ràadásul parfüm és színezék mentes illetve az àra is baráti :) Valószínűleg nyárra mást kell keresnem több okból is, de egyelőre nagyon szeretem :)

Yves Rocher Regeneráló Lábápoló Balzsam Karitévajjal

Yves Rocher Regeneráló Lábápoló Balzsam Karitévajjal
2017. szeptember 28.

Kicsit talàn dràga a mennyiségéhez képest. Viszont mivel nagyon gazdag krém, kevés is elég. Az illata finom, a hatása tényleg jó: nagyszerűen ápolja a lábat. Amit ígér betartja, nem tudok belekötni!

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet
2017. szeptember 11.

Idén nyáron kezdtem el használni, mert a lábam térdtől lefelé valahogy sosem akar annyira lebarnulni, mint a combom, és ez a pár árnyalatnyi különbség elég mókásan fest, így gondoltam némi önbarnítóval korrigálom ezt a helyzetet. Mivel épp akciós volt, és elég jó véleményeket hallottam róla, gondoltam teszek vele egy próbát. Alapos radírozás és hidratálás után használtam, és azt kell mondanom nekem bevált. Gyorsan kell vele dolgozni, és alaposan el kell oszlatni hogy ne legyen foltos, de ez a legtöbb barnítóra igaz. Szerintem szép, természetes hatást lehet vele elérni, a legtöbb barnítóval szemben ennek inkább barnás, mint sem sárgás alaptónusa van. A hatása nagyjából egy hétig tart, és szép egyenletesen kopott le. Szerintem jobb, mint a piacon kapható legtöbb önbarnító. Azonban sajnos az INCI nem túl szép.

Catrice Deluxe Glow Highlighter

Catrice Deluxe Glow Highlighter
2017. szeptember 2.

Ajándékba kapta ezt a highlighter palettát. Elsőre nagyon ígéretesnek tűnt, szépek a színei. Swatcholva a bal oldali és a középső egész jól festett, a jobb oldalival már voltak bajok. Sajnos ecsettel történő felvitelkor, egyszerűen az ecset nem tud elég terméket felvenni ahhoz, hogy látsszon a highlighter. Bár építgetve végül el lehet érni vele egy kellemes természetes hatást. Erre azonban más highlighterek egy rétegben is képesek. Én nem igazán tudom ajánlani, nagy csalódás sajnos.

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta
2017. szeptember 2.

Ajándékba kaptam a 001-es Golden Sands palettát. Már egy ideje szemezgettem vele, meg itt a krémmánián sem tűnt elsőre rossznak az értékelése, de nagyot csalódtam. Egyáltalán nem pigmentáltak a termékek, a highlighteren kívül gyakorlatilag egyik se látszik a bőrömön. Ráadásul a kontúrszínben a csillámok számomra értelmezhetetlenek, bár arcon annyira nem véltem felfedezni, igaz magát a színt sem. Egyetlen pozitívuma a highlighter, ami egész jól működik, de egyáltalán nem kiemelkedő, sőt sokkal szebbeket kapni drogériás viszonylatban is, és olcsóbban.

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2017. szeptember 2.

Talán ez volt az első highlighter amit vettem, de még mindig szeretem. Ár-érték arányban nagyon jó kis termék. Egész jól pigmentált, annyira hogy vigyázni kell nehogy túlzásba essünk vele, a fénye szép, és nagyon sokáig elég. Igaz kicsit porzik, és nap végére hajlamos eltűnni, de szépen kopik. Nem bántam meg hogy megvettem, szívesen nyúlok érte reggelente.

L'Oreal False Lash Wings Sculpt Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Sculpt Szempillaspirál
2017. augusztus 25.

Hàt kellett idő, amíg kitapasztaltam hogy hasznàlható ez a spiràl. Először is rengeteg festéket visz fel a kefe, amitől olyan pókhálószerűen tapadtak össze a pilláim hogy az valami botràny. Ha viszont szépen lehúzza az ember a festéket, akkor nagy dràmai dús pillák érhetőek el vele. Onnantól pedig a festék nem pereg, nem maszatolódik. Szóval nehéz hasznàlni, macerás, de szép az eredmény. Úgyhogy nem tudom ilyen àron megéri-e.

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes So Couture Szempillaspirál
2017. augusztus 25.

Bàrmilyen szempillaspiràlt próbàlgattam, valahogy mindig visszatérek ehhez, màr vagy 5-öt elhasznàltam. Pedig nem eredményez drámai hatást, de talán pont ezért nyúlok ehhez a legszívesebben a mindennapokban. Szépen hosszít, nem tapasztja össze a pilláim, a fejével könnyű dolgozni, még az alsó pillasoromon is precízen tudom hasznàlni, ràadàsul nem is pereg le nap végére. Dúsító hatása viszont nem kiemelkedő, és drogériás viszonlatban a dràgàbb spirálok közé tartozok. Mégis mindent összevetve én szívesen ajànlom, mert egy természetes, mégis làtvànyos eredmény érhető el vele.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. augusztus 25.

A 400-as àrnyalat tulajdonosa vagyok. Bàr még csak 3 napja hasznàlom, de úgy gondolom a mindennapi sminkrutinom szerves része lesz. A színe szép, természetes, maga a rúzs jól pigmentàlt. Könnyű viselni, és matt rúzshoz képest nem szàrít. Az állaga pedig krémes. Mondjuk ultra mattnak nem mondanám, attól azèrt tàvol àll, illetve a krémességéből adódóan annyira nem is tartós, mint màs matt rúzsaim, viszont szépen kopik. Az àràhoz képest nagyszerű minőséget képvisel! Én szívesen ajánlom :)

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick
2017. július 27.

Nekem a 104-es árnyalat van meg, ami egy nagyon szép pink. Sok minden miatt szeretem: pigmentàlt, kényelmes viselet, krémes állagú, és szépen fényű. Viszont van egy komoly bajom vele: bàr egyenletesen kopik, nagyon-nagyon hamar eltűnik. Max 1 óràt bírja, evés-ivást pedig egyáltalán nem. Emiatt sokszor újra kell kennem, ami miatt nyilván gyorsan is fogy. Kàr pedig nagyon szeretem a színét, de így csak 3*ot tudok érte adni.