mizsofia

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray

Balea Trend It Up Beach-Look Salz-Spray
2017. július 27.

Állig érő bubi hajam van és màr jó ideje tetszik a rendezetlen beach hullàm, úgyhogy gondoltam kipróbàlok valami olyan módszert amihez nem kell hő, és erre esett a vàlasztásom. Alapból nagyon vastag hajam van ami hajlamos kiszáradni,de ez a termék pedig egyenesen szalmaszerű tapintásúvá teszi. Pedig amúgy a dolgàt teszi, dúsít, és hullàmokat is eredményez de így nem venném újra.

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2017. július 26.

Mivel már 3-szor újra vettem, azt hiszem elég alapos véleményem alakult ki róla. Számomra teljesen szerethető darab, mivel szépen fed, jól mattít, kényelmes viselni, sokàig kitart. Ráadásul az àra nagyon kedvező! Viszont tökéletesnek nem mondanám, mert sajnos nekem pàr óra utàn àtfényesedik, és ha nem figyel az ember eléggé maszkos hatàr érhető el vele, de kis figyelemmel meg pàr felfrissítéssel jól hasznàlható darab. Mindent összevetve én szeretem, és ajánlom is, de azért még keresem a tökéletesebbet, hàtra létezik :)

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2017. július 23.

Már jó ideje szemezgettem ezzel a krémmel, aztán mikor nyárra kerestem valami könnyű nappali krémet, az itteni jó vélemények miatt végül erre esett a választásom.Egyáltalán nem bántam meg. Könnyű viselni a kellemes vizes állaga miatt. Gyorsan felszívódik, és jól lehet rá sminkelni. Hidratáló hatása nem olyan hú de kiemelkedő,de pont elég. Az illata pedig valami fantasztikus, és a csomagolása is igényes. Én biztos hogy újraveszem még, mert nagyon megszerettem.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2017. július 23.

Nagyon szeretem a mangó illatát. És nem csak az illata jó, de sokáig elég, és jól habzik. Én nagyon szeretem, nyárra ezt és a mandulás-narancsvirágos társát használom. Mindkettő nagy kedvenc lett, nem hiszem hogy egy jó ideig elfogynának, de ha igen, valószínűleg újraveszem.

Yves Rocher Plaisir Nature Olíva-Keserűnarancs Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisir Nature Olíva-Keserűnarancs Hab- és Tusfürdő
2017. július 23.

Jó ideje használom már az YR testre való termékeit, a tusfürdőiket pedig kifejezetten szeretem. Jól habzik, nem szárít, és sokáig elég. Ennek a tusfürdőnek az illata nagyon jó, kissé fanyar, és friss. Nyáron élmény vele zuhanyozni. Talán abba tudnék csak belekötni, hogy elég kemény az üvege, nehéz összenyomni, de emiatt nem vonnék le csillagot. Mindenképp újra veszem még :)

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. július 17.

Féltem a sok rossz véleménytől de végül két àrnyalatom is lett. Egy nude mindennapi hasznàlatra, és egy klasszikus vörös. Nekem jól működik mindkettő. Szépen pigmentàltak, tartósak, annyira hogy evést-ivást is bírjàk, és leszedni is nehéz. Én nem tapasztaltam hogy darabokban kopna, bàr nem is volt rajtam még egy egész napig. Az elején mondjuk kell egy kis gyakorlat mire sikerül szépen felkenni, de ennyi baj legyen.

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2017. július 17.

Kellemes textúrájú, könnyen kenhető, jól pigmentàlt rúzs, szóval én nagyon szeretem. Nem a legtartódabb, nap közben többször újra kell kenni, de nem szàrít, és szépen kopik. Én bàtran ajànlom :)

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2017. június 30.

Én àltalàban ezt hasznàlom, mert nagyon baráti az ára, sok van egy csimagban és nem szöszöl. Én azt is szeretem hogy vékony, nem esik szét két részre. Mindent tud amit egy korongnak tudni kell.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. június 30.

Mèg csak egy rúzsom van a màrkàtól : a honeylove árnyalatú, de mindenképp szeretnèm ha ez a későbbiekben változna, mert nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon szép nude színe van, teljesen matt, hosszan tart, még az evés-ivást is àllja egy ideig. Mint minden matt rúzs persze idővel szàrít, szóval fontos az aláhidratálás. De teljesen megértem a nagy felhajtást a termék körül, és mindenképp tervezem hogy beszerzek még pàr színben.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. június 30.

A sok jó vélemény miatt vettem meg és nagyon megszerettem. A színe csodaszép és nagy előnye hogy egy igazán természetes csillogás érhető el vele. Ráadásul még egész tartós is. Ár/èrték arányban szerintem verhetetlen! A csomagolása az egyetlen baj: könnyen törik, és kicsi, ami miatt nehezebben kinyerhető. De ennyi a legnagyobb bajay