mizsofia

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Astor Lash Beautifier Szempillaspirál

Astor Lash Beautifier Szempillaspirál
2017. június 30.

Akciósan vettem, és így mindenképp megérte az àràt. Szépen szétválasztja a pillàkat, a kefe formájàt is szeretem. Nem csinál műszempilla hatást, de nálam ez soha nem is cél. Egy hétköznapi smink esetén nagyon jól kihasználható kis spiràl.

Astor Anti Shine Mattitude Púder

Astor Anti Shine Mattitude Púder
2017. június 30.

Könnyen viselhető, természetes hatást nyújtó kis púder, ami szépen mattít. De a hatása sajnos nem tart ki annyira hosszan, nap közben érdemes pàrszor a T-vonalban felfrissíteni, de alapvetően szerethető kis darab :)

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer

Rimmel Fix&Protect Makeup Primer
2017. június 30.

Én főleg a fényvédő miatt választottam ezt (igen tudom ilyen kis mennyiségben nem is véd). Olyan felemàs érzésem van ezzel kapcsolatban. Valamennyire egységesíti a bőrt, és azért nyújtja is az alapozó élettartamát a bőrömön. De ennél sokkal jobban is vannak a piacon, ráadásul ez a csillámlás szàmomra abszolut érthetetlen, és erős túlzás hogy mattítana.

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2017. június 30.

Alapvetően szeretem ezt a kis spirált, kellően dúsít, hosszít.Az illata is nagyon tetszik. Bár az elején hozzá kellett szoknom a nagy keféhez, és kibontás után mikor még jobban folyt a termék, hajlamos volt túl sok festéket felvenni, de most màr sokkal jobban használható. Nem azt mondom hogy más spirál erre nem képes, de alapvetően nem rossz kis termék. Én még azért kísérletezem màssal, de lehet időbel visszatérek ehhez is :)

Maybelline Face Studio Master Blush

Maybelline Face Studio Master Blush
2017. június 30.

Nekem a pink amber árnyalat van meg. Alapvetően azt gondolom ez egy gyengébb fedésű, de építhető kis pirosító. Nagyon természetes hatás érhető el vele, szóval a hétköznapokra teljesen megfelelő. Eléggé porzik sajnos és nap végére hajlamos eltűnni, de alapvetően szerintem jól kihasználható kis termék.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. június 30.

Én főleg a szemem alá hasznàlom és szerintem szépen vilàgosítja a területet, illetve eltűnteti a karikàim. Persze figyelni kell a mennyiségre mert bele tud ülni a ràncokba, ha nagy mennyiségben hasznàljuk. Mivel jó a fedèse igazàból bőrhibàkra is jól alkalmazható, szépen el is dolgozható. Szóval nem nagyon tudnék róla rosszat mondani.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2017. június 30.

Elsőre kevésnek tűnik de nagyon sokàig elég. Igaz én csak a kritikus pontokon hasznàlom. Nagyon szépen fedő, sűrű termék, ami miatt vigyàzni kell vele nehogy maszkos hatása legyen. De jól illeszkedik a bőrhöz, és kis mennyiségben nagyon szépen eltakarja a bőrhibàkat, pattanásokat.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. június 30.

Màr egy éve használom, nekem bevàlt, bàr elsőre nagyon furcsa volt az olajos rèteg, ami vékony - bàr nem ragacsos érzetű - réteget hagy a bőrömön. A szempillaspiràllal, és a matt rúzsaimmal is elbànik, ami miatt nagyon elégedett vagyok vele. Viszont az illata lehetne enyhèbb - vagy a legjobb lenne ha egyàltalán nem lenne benne parfüm :)

Hugo Boss Orange Sunset EDT

Hugo Boss Orange Sunset EDT
2017. június 7.

Azt hiszem a kedvemc nyàri illatom, fiatalos, könnyű. Talàn kicsit fanyarabb mint az orange, de nekem pont emiatt tetszik ez inkàbb. Sokàig vàratott magára mire beszereztem, de azóta elválaszthatatlanok vagyunk, főleg mióta elkezdődött a tavaszi-nyàri időszak. Rajtam egyébként elég tartós is, szóval részemről nem tudnék mibe belekötni, imàdom :)

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2017. június 7.

Bàr a hétköznapokon a szemsminkkel nem igazán szoktam bajlódni (spiràl, esetleg tusvonal), viszont ha épp van kedvem elbíbelődni a szememmel, akkor általában ezt a palettàt használom. A színei szépek, és jól variálhatók, drogériás viszonylatban tényleg jók, bàr a világos színek pigmentáltsàga nem az igazi, de egy jó szemhéjalappal egész jól làthatók, és aránylag még tartósak is, alapvetően én szeretem, és megéri az áràt főleg ha azt nézzük hogy kuponnapokon vettem félàron :)