mizsofia

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2017. június 3.

Az első matt rúzsom ebből a kollekcióból volt. Nagyon szeretem, bár azért most màr más rúzsokkal összehasonlítva jobban làtom a hibáit. Mint minden matt rúzs ez is szàrítja a számat, és a tartóssága sem kiemelkedő, viszont jól pigmentàlt, szépen kopik és még az árais kedvező, szóval ennyiért teljesen megéri. Én szeretem. :)

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál

Maybelline One by One Volum' Express Satin Black Szempillaspirál
2017. június 2.

Nagy reményeket fűztem ehhez a spriràlhoz, de nekem sajnos nem vàlt be. Szép fekete, és dúsít, de sajnos hamar beszàradt. Onnantól pedig potyogott, és túl sok festéket vitt fel a kefe. Illetve ami a legnagyobb gond volt, hogy szinte kínkeserves küzdelem volt leszedni. Nekem nem lett kedvenc, nem veszem újra.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2017. június 2.

Finom édes-virágos illat, én évek óta ragaszkodom hozzá :) érdekes de a családom nem volt oda érte ennyire mikor a boltban kipróbàlták, viszont ha viselem mindig megkérdezik mi ez a jó parfüm rajtam, úgy tűnik ez a parfüm igazàn a bőrön bontakozik ki . ha elfogy a mostani üveg biztos újraveszem :)

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2017. május 19.

Az hajam nagyon szereti ezt a termékcsaládot, puha és selymes lesz tőle. Ráadásul az én kemény, vastag szálú hajam sem törik azóta, szóval nekem abszolút beváltak. És még az illata is kellemes :)

Yves Rocher Körte és Kakaó EDT

Yves Rocher Körte és Kakaó EDT
2017. május 19.

Még télen vettem meg ezt a tusfürdőt, de nagyon szeretem. Amúgy is imádom a körte illatot, úgyhogy amikor megláttam ezt a kombinációt mindenképp be akartam szerezni. Szerintem mind a kakaó, mind a körte kiérződik belőle, bár a bőrömön én inkább a kakaót érzem. Én nagyon megszerettem :)

The Body Shop Argánolajos Testápoló

The Body Shop Argánolajos Testápoló
2017. május 19.

Szeretem a pumpás kiszerelését, és hogy szépen hidratálja a bőrömet. Használat után puha lesz a bőröm és gyorsan beszívódik, szóval megy az 5* :)