Mizuka

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Golden Rose Rich Color Körömlakk

Golden Rose Rich Color Körömlakk
2017. április 22.

Már két színt is beszereztem belőle, mert egyszerűen az egyik leggyorsabban száradó lakknak bizonyult. Gyönyörű színekben kapható, vannak nagyon különleges árnyalatok is. Két rétegben fed tökéletesen és akár 4-5 napot kibír, ahogy a többiek is írták. Pedig nem kimélem a körmeimet. :-) Akkor sem pattog, csak a vége kezd el lekopni. Szerintem nagyon megéri!

Lora Express Finish Körömlakk

Lora Express Finish Körömlakk
2016. április 26.

Igazi pénzkidobás. Gyönyörű színei vannak, de nekem például egyáltalán nem szárad!

Dr. Kelen Anticellulit Masszázsolaj

Dr. Kelen Anticellulit Masszázsolaj
2015. március 29.

Maga az olaj tényleg nagyon kellemes, de masszázshoz nem a legjobb vivő anyag, mert hamar felszívódik. Testápolásra így persze szuper. A szórófejes megoldása nekem sajnos egyáltalán nem vált be, pedig kifejezetten azért esett erre a választásom. Már a kiszállításnál tiszta olaj volt a csomag, mert folyt a szórófej mellett és ugyanezt tapasztaltam használat közben is. Csöpögött mindenfelé, ahová nem kellett volna. :-( Nem venném újra.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2015. március 29.

Sokan a sószappanra panaszkodnak, hogy nagyon szárít, de én inkább ennél éreztem túl soknak. Az eddigi heti többszöri alkalmazás helyett már csak akkor használom, ha nagyon zsírosnak érzem a bőröm, különben az arckrém is kevés lenne a hidratáláshoz. Tényleg nagyon zsíros bőrűeknek lehet jó megoldás!

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2015. március 29.

Heti 2-3 alkalommal használom a korábbi Avonos bőrradírom helyett és nagyon bevált! Nem szárított túlságosan, de kellemes, tiszta érzést biztosított minden használat után. A bőröm egységesebb és a pórusaim is kevésbé látványosak. Alapos arcmosás a sószappannal, törölközővel jól megdörzsöljük a bőrünket arctörlés közben, majd ha kicsit megnyugodott, egy jól hidratáló arckrémet érdemes bevetni!

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2015. március 24.

Egyszerűen isteni az illata! Olyan puha lesz tőle a hajam, hogy a többi samponnal ellentétben még balzsamozás nélkül is könnyen kifésülhető hajmosás után!

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2015. március 24.

Nagyon kellemes, nem túl zsíros és sokáig érzem a számon. Az illata számomra nem olyan intenzív, de kárpótol a kellemes íz, ha véletlenül sikerül lenyalni. :-)

Garnier Intensive 7 Days Regeneráló Testápoló Tej

Garnier Intensive 7 Days Regeneráló Testápoló Tej
2015. március 24.

Nagyon finom az illata, könnyen beszívódik és csak puhaság marad utána. Száraz bőrön néhány nap alatt csodát tesz és nem kell belőle tonnákat használni hozzá. :-) Igazán megéri az árát.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2015. március 24.

Egy kedvezmény kuponnal sikerült olcsóbban megvennem, bár akár teljes áron is megéri, nekem annyira bevált. Kombinált bőrtípusra használom és teljesen kiegyensúlyozott érzést biztosít. Tökéletesen beszívódik, finom, puha érzést hagy maga után. A pórusokat néhány nap elteltével láthatóan csökkentette. Még a kozmetikusom is megdicsérte a bőröm! :-)