mjenni

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Systane Ultra Szemcsepp

Systane Ultra Szemcsepp
2019. szeptember 3.

Ha fáradt, száraz a szemem vagy épp lencsét viselek, tökéletes. Lehet olcsóbban is kapni biztos jót, de mire kipróbálgatom őket, ugyanúgy elköltöm az árát :) Nekem bevált!

Wartner Szemölcseltávolító Stift

Wartner Szemölcseltávolító Stift
2019. szeptember 3.

Kezdetben úgy tűnt jó lesz, kezdte megadni magát egy nagyon makacs szemölcsöm, de sajnos nem volt elég. A kisebbekkel szerintem gond nélkül elbánna. Az ára viszont elég borsos, ami miatt csak 3 csillag.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. szeptember 3.

Imádom! A zsírosodást csökkentette az arcomon, a pattanásaimat és mitesszereimet kordában tartja, szinte alig vannak már. A korábbi foltokat szépen elhalványította, a bőrgyógyász által felírt kencékkel ellentétben. A napi rutinom állandó része lett. Abszolút csodaszer!

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2019. szeptember 3.

Az én zsíros, kombinált bőrömre nem túl jó, hamar átfénylik. Nyáron a világos catrice HD liquid coverage alapozómba teszek 1 cseppet belőle egy sötétebb árnyalatból. Kicsit tompítja a catrice mattságát és pont tökéletes színt érek el. Önmagában nem használnám.

Colab Trockenshampoo Active

Colab Trockenshampoo Active
2019. augusztus 28.

A legjobb szárazsampon amit eddig próbáltam! Nincs erős illata, nem hagy fehér foltot. Szépen teszi a dolgát, 1-2 nappal ki tudom tolni a hajmosást.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2019. augusztus 5.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót. Már több, mint másfél éve csak ezt használom. Az érzékeny arcbőrömet nem bántja, szépen megtisztítja. A pumpás kiszerelés tökéletes. Nem kell belőle sok, sokáig elég. Abszolút kedvenc.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2019. augusztus 5.

Sok jót olvastam róla, nekem azonban mégsem csodaszer, pedig nagyon bíztam benne. Az illata kellemes,el fogom használni, de valószínűleg nem veszem újra.

08.05. Azóta jóban lettünk nagyon, csak egy kis idő kellett! :) És már a húgom is ilyet használ, neki is bevált.

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2019. augusztus 5.

Nem szolizhatok sajnos, úgyhogy gondoltam keresek valami szuper krémet. Kicsit féltem tőle, de abszolút pozitív csalódás. Alaposan el kell dolgozni, így nekem nem lett foltos. Engem az illata sem zavar annyira, hamar elmúlik. Ennyi pénzért ajándék :)

Tannymax Funatic Fruity Barnítókrém

Tannymax Funatic Fruity Barnítókrém
2019. április 11.

Esküvő előtt elkezdtem szoliba járni, gondoltam akkor valami krém is kellene. Lett egy kis színem, tökéletesen megfelelt a célnak. A kezemet párszor megfogta az ujjaim között, ha nem töröltem rendesen meg. Ezen kívül nem volt vele gondom.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2019. április 11.

Olcsó és tökéletesen elmúlt az erős izzadásom. Kellemetlen felkenés után, de hát valamit valamiért. :)