mk17

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fa Mystic Moments Dezodor Sheavajjal

Fa Mystic Moments Dezodor Sheavajjal
2018. július 26.

Pár napja vettem, leginkább azért, mert alumíniummentes (csak ilyet használok). Nekem nagyon tetszik, erős, és finom az illata. Izzadás ellen nyilván nem véd, de az alumíniummentes dezodorok nem is arra valók. Szerintem ki fogom próbálni a többi illatot is, bár nekem ez is nagyon bejön. Eddig a Balea alumíniummentes deo-kat használtam, de ennek szerintem sokkal tartósabb az illata. Frissnek érzem magam egész nap. Egyenlőre 4*, de lehet, hogy visszatérek felülvizsgálni.

Balea Duschöl Tusolóolaj

Balea Duschöl Tusolóolaj
2018. május 22.

Hmm, a véleményeket olvasva elgondolkodtam, hogy velem van-e a baj, de nekem kifejezetten tetszik az illata, mondhatni imádom! Amikor a boltban megszagoltam, a flakonban semmit sem éreztem rajta, viszont a bőrömre kerülve valami szuper diszkrét púderes krémes illata lett. Többen írták, hogy szörnyű az illata, hát nekem pont ez tetszik benne a leginkább. Nem vagyunk egyformák ;) Ami a hidratálást illeti, hát, valamit ér, de azért egy kicsit többet vártam. Nem mondom, hogy rossz, a sima tusfürdőknél azért jobb, de valahogy mégsem az igazi. Az alkaromon szoktam "tesztelni" mindent: ha megvakarom, és "porzik", akkor nagyon szárít az a valami. Ilyet ennél az olajnál nem tapasztaltam, tehát valamennyire biztos, hogy hidratál, de azért nincs az a "babapopsi" puhaságú bőr sem. Biztos fogok még venni a jövőben, de remélem az árán még faragnak, jó, ne legyek telhetetlen, de azért 700 Ft egy kicsit sok. 500-ért tökéletes lenne, és járna az 5* Így 4.

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Málna-Borsmenta

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Málna-Borsmenta
2017. június 28.

Szuper az illata, amikor megvettem, aznap folyamatosan szagolgattam :D. Szépen habzik. Az illata nem olyan tartós, mint szeretném, de azért nagyon kellemes bőrön is. Viszont iszonyú gyorsan fogy. Ez nem biztos, hogy hátrány, mert szappanmániásként mindig abba a hibába esek, hogy bevásárolok 3-4 szappant, aztán hónapokig "alig győzöm" elhasználni őket, és már venném az újakat, szóval nem baj, csak nem tudom miért van. Mérete jó, kézreáll.

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2017. január 3.

Teafaolajos arckrémet kerestem, de nem találtam, ezért megvettem ezt a terméket. Jelentem, függőséget okoz :D ! Gyakorlatilag már mindenembe belekevertem, samponba, intim mosakodóba, tonikba stb... Én kifejezetten kedvelem az illatát. A pattanásokra tényleg jó (ecetes teafaolajos tonikot csináltam, ami elég durván hangzik, de nekem nagyon jól bevált), és mintha az érzékeny fejbőröm is kezdene magához térni a felturbózott sampon hatására. Most olvastam, hogy még felmosásra is szokták használni, hát ez lesz a következő, amiben kipróbálom. Egyenlőre úgy tűnik, megvan a kedvenc univerzális csodaszerem!

Green Pharmacy Olíva Kéz- és Körömápoló

Green Pharmacy Olíva Kéz- és Körömápoló
2016. december 1.

Az összetevői lehetnének jobbak, bár a piros pöttyösek inkább csak a vége felé vannak, szóval talán nem olyan vészes. Télre gondoltam veszek egy új kézkrémet, ezért rendeltem összesen 270 Ft-ért. Nos ennyi pénzért egy szuper illatú, és nagyon jó kis kézkrémet sikerült választanom. Az illatával kapcsolatban voltak aggályaim, hogy túl "olivás" lesz, de kellemesen csalódtam. Nagyon tetszik, folyton a kezeimet szaglászom, amióta megvan. A bőröm pedig nagyon fincsi pihe-puha. Egyenlőre jár az 5 csillag!

Yves Rocher Bársonyos Porpúder

Yves Rocher Bársonyos Porpúder
2016. november 29.

Nagyon szépen mattít, de nekem a T-vonalon azért naponta egy-két "utómunka" szükséges, ezért berendszeresítettem a táskámba. A színe nagyon jó, vagyis inkább az a jó benne, hogy nincs: gyakorlatilag nem lehet megmondani, hogy púder van rajtam, ez mindenképpen pozitívum. Illetve még egy nagyon jó tulajdonság: nagyon finom az illata. Nekem ilyen fincsi illatú púderem még nem volt. A használata egyenlőre nagyon gazdaságosnak tűnik. Nem volt olcsó, de úgy tűnik, megérte!

UPDATE: jesszus, most néztem, hogy 2016. június 15-én írtam véleményt róla. Most november vége van, és gyakorlatilag úgy néz ki a tégely, mintha nem is használnám, pedig szinte naponta egyszer tuti átfutok vele az arcomon. Mintha tegnap vettem volna, szinte nem is fogyott belőle! Vagy valamit nagyon rosszul csinálok, vagy tényleg nagyon gazdaságos :)

Apiland Mézes és Tejes Hámlasztó Szappan

Apiland Mézes és Tejes Hámlasztó Szappan
2016. november 18.

Már a második hámlasztószappant használtam el, és nagyon megszerettem, a hámlasztó szemecskékkel sokkal többet nyújt nekem, mint egy sima szappan. Nagyon jó esik reggelente ezzel ébreszteni a bőrömet.

Naomi Campbell Queen Of Gold Dezodor

Naomi Campbell Queen Of Gold Dezodor
2016. november 18.

Nem okozott csalódást, tipikus Naomi illat. Rajtam eleinte kicsit mézes beütésű, utána sorakozik a többi illatjegy: vanília, enyhe púderes virág. Kifejezetten meleg, puha téli illat, nyárra nem tudnám elképzelni.

Balea Midnight Moon Deo Spray

Balea Midnight Moon Deo Spray
2016. szeptember 22.

Szuper, hogy egyre több alumíniummentes dezodor van a polcokon. Nagyon tetszik az illata, és meglepően tartós is! Egyetlen mínusz, hogy fújáskor az egész lakás brutál illatot kap,pumpás változatban sokkal jobb lenne.

UPDATE: nem vicc, száműztem a kocsiba, és csak "nyílt terepen" (tehát lakáson kívül) használom, mert egyszerűen fullasztó gázfelhőt ereget fújáskor. Könyörgöm könyörgöm könyörgöm legyen belőle pumpás változat!!!!

Farmasi Pure Herbal Revitalizáló Sampon Vitamin Komplex-szel

Farmasi Pure Herbal Revitalizáló Sampon Vitamin Komplex-szel
2016. augusztus 22.

Nagyon jó áron vettem (rendeltem, egeszsegbolt.hu -n), gondoltam egy próbát megér. Első körben az illata nálam nagyon bejövős, imádom! Ugyan még csak egy párszor használtam, de azt elmondhatom, hogy az első használat után 4-5 napot bírt a hajam (az átlag 2 helyett), szóval ez elég meggyőző. Majd tartósabb használatnál kíváncsi leszek, hogy mennyire fényesíti/fakítja a hajamat. Egyenlőre 5*