mnici

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

MAC Pro Longwear Lip Pencil

MAC Pro Longwear Lip Pencil
2017. január 19.

Piros rúzsaimhoz vettem ilyet, tényleg nagyon tartós, a rúzsok tartósságát nagyban növeli. A csomagolás jó, a műanyag kupak viszont furcsa.

MAC 195 Concealer Brush

MAC 195 Concealer Brush
2017. január 19.

Jól eldolgozható vele a korrektor, megfelelő a keménysége is.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2017. január 19.

Mindig is nagyon karikásak voltak a szemeim, több korrektort próbáltam és ez nagyon bevált, eltünteti a legdurvább karikákat is. Jól fed és nagyon tartós. (Edzés után is a helyén marad). Ecsettel szoktam felvinni ( 195-t ajánlották hozzá), szépen el lehet dolgozni. A csomagolás viszont nem annyira jó, a pumpa sok korrektort ad ki egyszerre.

Dior Rouge Dior Matte Ajakrúzs

Dior Rouge Dior Matte Ajakrúzs
2017. január 19.

Az egyik legtartósabb rúzs, amit valaha próbáltam, evés után is fennmarad, egész este tart. Abszolút megéri az árát. Jó az állaga, jól lehet vele dolgozni. A csomagolása szép, viszont nem tartós. Néhány hónapja hordozom magammal a neszesszeremben a rúzst, és a fémes rész el kezdett kopni kívül. Egy ilyen kategóriájú terméknél már elvárható volna, hogy erre is ügyeljenek a gyártók.
Ezt leszámítva viszont remek termék.

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál

Yves Saint Laurent Effet Faux Cils Dúsító Szempillaspirál
2017. január 19.

Illata, állaga szuper, de lassan szárad a pillán felvitel után, és hamar elkenődik az alsó pillákon. Viszont a teljes lemosáshoz jó szemfesték lemosó kell, mert nem könnyű teljesen lemosni. A színe szintén szép fekete.

A csomaglása bár szép, de nem zárt rendesen a kupak, nehéz volt visszazárni.

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Drama Szempillaspirál
2017. január 19.

Összességében jó szempillaspirál, szép mély fekete színnel. A szempillák szépek lesznek tőle, dúsnak és hosszúnak tűnnek. A tartóssága nem az igazi, hamar lepereg belőle a szem alá. A csomagolás viszont szuper, jól kézre áll.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. január 19.

A színek nagyon szépek, állaga is kellemes. (Velvet Teddyt és Cherry Blossomot használok). A matt nem szárít, viszont összehasonlítva más hasonló kategóriás rúzsokkal, nem elég tartós. Az illata és a csomagolása remek.

Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil

Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil
2017. január 19.

Nagyon tartós, a munkanap és edzés után is a helyén marad. A szaküzletben az eladók segítőkészek, így nem nehéz a megfelelő színt megtalálni. A kefés része is puha, jól lehet vele dolgozni.