mnikolett

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2018. november 28.

Egyszerűen nem képes beszívódni az én bőrömön... de még reggelre sem. Az illata nekem kicsit sok, de alapvetően nem rossz. Ettől függetlenül el fogom használni, mert puha utána a bőrőm de megszenvedek vele az biztos.

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2018. november 28.

Ő lesz az én jövő parfümöm. Még nem értem meg hozzá, csitri vagyok még ehhez az illathoz. :) DE! egyszer eljön majd a mi időnk és én már alig váááárom.

Biotherm Skin Oxygen Wonder Mud Mask Detoxikáló és Tisztító Maszk

Biotherm Skin Oxygen Wonder Mud Mask Detoxikáló és Tisztító Maszk
2018. november 26.

Nem rossz termék bár szerintem indokolatlanul túl van árazva. Tudom, hogy a Biotherm egy felsőbb kategóriás márka, de szerintem semmivel sem tud többet mint a Loreal hasonló maszkja.

Lancôme Monsieur Big Mascara

Lancôme Monsieur Big Mascara
2018. november 23.

Nagyon szeretem a márka spiráljait, volt szerencsém többet is használni belőlük, de ez valahogy nagyon nem úgy teljesített ahogy én azt vártam. :( Nagyon sok festéket vesz fel és nekem napközben eléggé potyog lefele az arcomra, pedig eddig ilyen problémám más spirállal még soha nem volt. Pozitívum, hogy nekem bőven elég volt belőle 1 réteg is, továbbá a 10 ml-s kiszerelés rendkívül sokáig elég.

UP: Lassan a kiszáradás szélén már nagyon szuper. :) +1*

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. november 23.

Sajnos nem vagyok teljesen megelégedve a termékkel, nem szoktak zavarni az illatosított sminkek de ez már túúúúl sok. De ez mégtalán a kisebbik probléma, sajnos eszméletlenül ki tudja szárítani a szem alatti részt pedig elég alaposan alá hidratálok mindig. A mindennapokban nem is szoktam ezt használni a fent említett problémák miatt. Pozitívuma viszont, hogy tényleg nagyon durván fed, így pattanásokra jól alkalmazható, az ára szuper és nekem nagyon szépen passzol az árnyalat. Sajnos nem leszünk örök barátok de azért jó, hogy van.

Bobbi Brown Bronzosító

Bobbi Brown Bronzosító
2018. november 16.

Az egyik legjobb bronzosító a világon! Drága de nagyon nagyon sokáig elég, két éve van meg lassan és ha nem is minden nap de elég sűrűn használom és még mindig nem látom az alját.

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin
2018. november 16.

Magamnak vettem, elsősorban a csomagolása tetszett meg. Nagyon finom illata van, és teljesen jól teljesít, nem szárította ki a bőrömet pedig hajlamosak rá a Baleás tusik.

Maybelline Dream Matte Blush

Maybelline Dream Matte Blush
2018. november 15.

Mindig is nagyon féltem a krémes textúrájú pirosítoktól, highlighterektől, kontúrozoktól így ezek a termékek mindig hiányoztak a gyűjteményemből. De gondoltam Glamour napok alkalmával kipróbálom ezt a pirosítót hiszen matt hatást ígér így csak nem lesz vele probléma (zsírosodásra hajlamos arcbőröm van így inkább szeretem lemattítani az arcomat). Valóban nagyon szép és őszintén megkedveltem. A színe nem túl intezív de jól lehet építeni, jobban is kedvelem az ilyeneket legalább nem lehet vele bohóc hatást elérni. Nem bántam meg, sőt lehet a többi színnel is megpróbálkozom.

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk
2018. november 15.

Már a második tégelyemet használom el hamarosan. Szerintem ezzel mindent el mondtam :) Valóban borsos az ára, de hihetetlen sokáig elég, nekem majdnem 1 évig ki tart mindennapi használat mellett. Engem nem zavar az erős illat, sőt kifejezetten szeretem. Valóban hagy egy nagyon pici ragacsos érzetet, de ez sem rontja el nálam az összhatást. Tetszik a géles formula, jobban is szoktam kedvelni , mint a sűrűbb, krémesebb textúrájú termékeket. Összességében én nagyon tudom ajánlani ha valaki egy jó éjszakai krémet keres, jó befektetés.

Clarins Skin Perfecting BB Cream SPF25

Clarins Skin Perfecting BB Cream SPF25
2018. november 8.

Nagyon szuper termék, nyáron használtam és teljesen megvoltam vele elégedve. A meleg időben csak BB krémet szoktam használni, de olyan jó a fedése, hogy év közben is szívesen használnám, ha el fogy a jelenlegi alapozóm biztos, hogy beruházok egy világosabb színre.