mnodulus

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém

Naava Skin Harmony Éjjeli Megújulás Arckrém
2019. június 24.
(!)

Krémmánián nyertem, köszönöm a lehetőséget!
1 hónapja használom, és meg kell mondjam, hogy az elején húztam a számat, féltem, hogy nyáron ez a sűrű állagú krém teljesen eltömíti majd a pórusaimat, de kellemesen csalódtam. Reggelre nagyon puha, kisimult lesz a bőrőm, nem ragad egyáltalán. A csomagolást is jól eltalálták, ráadásul az illata is finom, végre nem az a tolakodó természetellenes szúrós illat. Újravevős, bár az még nem most lesz, mert sokáig elég.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. március 11.

Kár, hogy macerás beszerezni, ez eddig messze a legjobb és leggazdaságosabb testápolóm, illatmentes, tökéletes állag, télen alapkellék. A csomagolását annyira nem szeretem, igazából ha nem tégelyes lenne, arcra is használnám.

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25

CeraVe Hidratáló Arckrém Nappali SPF25
2019. március 11.

Én már egy ideje használom és végre itthon is lehet kapni, nem kell iHerbről rendelgetni, Számomra az ideális krém: illatanyagmentes, jó állaga van, könnyen beszívódik, kellően hidratál, fényvédős, olcsó, a csomagolás is kiváló. A beautypediás jó értékelések miatt vettem meg.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. október 18.

Végre megérkezett! Douglasban próbáltam, egész nap illatoltam, nagyon tetszik, én bőrt és mohát érzek leginkább. A leszáradás kissé savanykás, illetve tartóssága közepes, emiatt mínusz egy csillag. Kicsit Bottega Veneta, de nem édes füstös, hanem virágos földes jegyekkel, nem egy tucatillat.

Pupa Made To Last Lip Duo

Pupa Made To Last Lip Duo
2018. október 17.

Hát ez valami borzasztó, az állaga először ragacsos, aztán összeáll a számon apró foltokban, csúnyán peregve kopik, használhatatlan:(

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2018. június 8.

Már rájöttem, hogy nem létezik olyan rúzs, ami tartós is meg hidratál is. Ezért kompromisszumokat kellett kötnöm, ez a termék pedig maga a kompromisszum. Választékos árnyalatok, a kopása sem vállalhatatlan. Eddig 4 árnyala tulajdonosa vagyok, de lesz még több is.

Marc Jacobs Daisy

Marc Jacobs Daisy
2018. április 16.

Elég egyszerű illat. Mintát kaptam belőle, elég hamar elillan az illata, ennek ellenére többen megdicsérték. Ettől függetlenül nem fogok venni.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2018. április 16.

Mindig is ódzkodtam az édes parfümöktől, de ennek nem tudtam ellenállni, nagyon kellemes, főleg a levendulával. Viszont a tartóssága csak közepes. Ráadásul inkább téli illatnak érzem, viszont mivel már berendeltem belőle tél végén, akkor is el fogom használni tavasszal-nyáron:)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. április 16.

Hát, sok idő kellett, hogy rászánjam magam az első Mac rúzs megvásárlására (Velvet Teddy, matte finish). Vegyesek az érzéseim, mert a színválaszték irigylésre méltó, de tartósságban ugyanolyan, mint bármilyen más olcsóbb rúzs, így ráfüggni nem fogok, de néha biztos elcsábulok majd egy-egy színre.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. április 16.

A pezsgőtablettákkal együtt vásároltam maxi csomagban, de a hajhosszabbító projektemben sokat nem asszisztált, töredezik ugyanúgy, pedig elvileg más bajom nincs, sok folyadékot iszom, rendesen étkezem, blabla. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá, nem is tudom mi más ha nem ez:(