Moc11

Regisztráció dátuma: 2016. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Whimi New Noto Hidratáló Krém

Whimi New Noto Hidratáló Krém
2016. november 11.

Utazáshoz a legpraktikusabb,mert arc- és testápolóként is megállja a helyét nálam.Jól hidratál és kellemes,nem tolakodó,illata van.Nagyon sokáig elég és nem hinném,hogy a vele azonos szintű termékek olcsóbbak lennének.Így nálam maximális pontot kap.

Avon Anew Hydro-Advance Hidratáló Éjszakai Gélkrém

Avon Anew Hydro-Advance Hidratáló Éjszakai Gélkrém
2016. november 11.

A nappali társával ellentétben ennek nagyon könnyű az állaga,lehet fel kéne őket cserélni.Nagyon gyorsan beszívja a bőröm és olyan jól esik,hogy duplán kenem fel.A parfümöt azért kihagytam volna belőle,de így is tökéletesen megfelelő számomra.

Anew Hydro-Advance Hidratáló Krém SPF15

Anew Hydro-Advance Hidratáló Krém SPF15
2016. november 11.

Reményeimnek megfelelt,kellően hidratál és kellemes az illata is.Maga az állaga jobban illene nekem éjszakai krémnek és a nagy melegben vékonyabb rétegben kellett felvinnem,de télen biztosan jobb hasznát veszem majd.

Olivia Natural Sheavajas Arctisztító Szappan

Olivia Natural Sheavajas Arctisztító Szappan
2016. július 5.

Ajándékba kaptam egy kisebb kiszerelésű mintát és nagyon örültem,hogy kipróbálhatom.Hatalmas csalódás ért,mert a kombinált bőröm zsíros részét is úgy kiszárította,hogy húzódott az egész arcom.Sminkeltávolító mivolta révén véletlenül belement a szemembe és azt hittem,hogy kifolyik,úgy csípte.Egy használat után ment a kukába,mert nem tudtam vele mit kezdeni.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2016. július 5.

Finom édes illatú,tartós parfüm.Még sokat nem használtam belőle,nyár lévén,mert elég intenzív,ezért vettem belőle a deo spray változatát,ami testpermethez hasonlít.Szeretem,de nem ez a No.1. :)

Dove Invisible Dry Deo Stift

Dove Invisible Dry Deo Stift
2016. július 5.

Évek óta használom ezt az izzadásgátlót,minden fajta illatban és nekem csak ez az egy,amit nem izzadok át még edzésen sem.Próbálkoztam közben több félével,de mindig visszatértem ehhez.Bár a ruhákat egy idő után megfogja és elszínezi,de azok annyi mosás után úgyis tönkre mennének.Nekem még mindig ez a favorit.

MakeUp Revolution Highlighter

MakeUp Revolution Highlighter
2016. július 5.

Pink Lights színben szereztem be magamnak,amit nem bántam meg.Nagyon szépen csillog az arcon,bár egy kicsit nagyok a csillámok,ezért épp csak egy leheletnyit szoktam felvinni belőle.Nekem megérte az árát.

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2016. július 5.

Nemrég szereztem be ajánlás útján ezt a gyönyörűséges palettát.Azt biztos,hogy nem bántam meg egy kicsit sem.Csodálatos színeket tartalmaz,amiket külön is szoktam használni,de nagyon jól lehet kombinálni őket.Jól pigmentáltak és nekem nem porzik egy kicsit sem.Maximálisan elégedett vagyok vele,imádom.

BH Cosmetics Neutral Paletta

BH Cosmetics Neutral Paletta
2016. május 5.

Eddig csak kis palettáim voltak,gondoltam kipróbálok egy nagyobbat.Vegyes érzéseim vannak,hogy megérte-e az árát,mert csatlakozva az előttem szólókhoz,a sötétebb színek jól pigmentáltak,de világosabbak alig látszanak.A pozitívum viszont,hogy így sok színt ki tudtam próbálni és megszerettem olyanokat,amiket eddig fel sem tettem volna.

BH Cosmetics Boho Chic Duo Ecsetkészlet

BH Cosmetics Boho Chic Duo Ecsetkészlet
2016. május 5.

Nemrég kaptam kézhez és egy kicsit csalódtam benne.Az arcecset nagyon kicsike,de sűrű,puha szőrű.Utazáshoz tényleg hasznosak,de otthoni használatra jobban szeretem a nagyobb,jobb fogású ecseteket.Az árát még így se érte meg,pedig csomagban rendeltem féláron.