modoki

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Botanic Expert Ultra-Hidratáló Testápoló Tej Bambusz és Aloe Kivonattal

Eveline Botanic Expert Ultra-Hidratáló Testápoló Tej Bambusz és Aloe Kivonattal
2019. szeptember 28.

Jó kis krém, könnyen beszívódik, tiszta, friss, kellemes illata van. Nem hagy ragacsos érzést maga után, egy nagyon enyhe filmes réteg érzékelhető, ami nem zavaró. Sajnos az összetevői miatt csak 3 csillag.

Psorioderm Tusfürdő

Psorioderm Tusfürdő
2017. november 13.

A hátamra ajánlotta a bőrgyógyász. Már használom egy ideje, de megmondom őszintén, sokat nem ér. A helyzeten nem ront, de a kiszáradt hátam nem is javul. Nem venném újra, főleg nem ennyiért.

The Body Shop Spiced Apple Kézkrém

The Body Shop Spiced Apple Kézkrém
2017. november 13.

Tipikus karácsonyi krém volt, az illata erős és tömény, de remek hangulatkeltő. Felkenés után puha a kezem, de sajnos ez a hatás egy órán belül eltűnik nálam. Nem venném újra, nem érte meg az árát.

Manna Mézes Kecsketejes Szappan

Manna Mézes Kecsketejes Szappan
2017. április 11.

Sok Mannát prórbáltam már, de valahogy ez mindig váratott magára. Hiba volt :). Egyszerűen csodás hatása van a kombinált bőrömre. A hátam felső harmadán ekcémát állapítottak meg és a viszketés is enyhült, mialatt ezzel a szappannal tisztálkodtam. Egyike azon keveseknek, ami nem szárít. Biztosan újra veszem.

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan

Manna Gyömbéres Kecsketejes ZEN Szappan
2017. április 11.

Szeretem ezt a szappant az illata miatt, viszont az én kombinált bőrömet is szárítja, így csak alkalmanként tudom használni.

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal

Manna Mattító, Tápláló Pakolás Zsíros Bőrre Kék Agyaggal
2017. április 11.

Szkeptikusan álltam hozzá, de működik, valóban mattít. Az illatával/szagával nekem nincs bajom, az arány nekem vízzel 1-1, ami bevált felhordhatóság szempontjából. Nagyon puha lesz a bőröm, viszont kombinált bőröm hámlani kezdett tőle, így elképzelhető, hogy a jövőben csak a T vonalon fogom alkalmazni.

Manna Aloe Vera-Citromfű Szappan

Manna Aloe Vera-Citromfű Szappan
2017. április 11.

Tipikus nyári kedvenc. :) Frissítő illata miatt szeretem és mindig jó kedvet varázsol a vele való tisztálkodás. Ellenben szárít, úgyhogy csak módjával javasolnám az érzékenyebb bőrűeknek. Emiatt és az ára miatt 4 csillag.

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2017. április 11.

Valóban azonnali enyhülést hoz a száraz, repedezett kezeknek. Viszont hosszasabb masszírozgatás után szívódik csak be. Azoknak ajánlom, akik szeretik az illatmentes dolgokat, nekem egy kicsit hiányzik egy enyhe illatocska.

Missha Aloe Soothing Gel 95%

Missha Aloe Soothing Gel 95%
2017. január 30.

Csodálom, hogy nincs róla még értékelés. :) Nagyon szerettem, mikor használtam, remek tulajdonságokkal bír. Nekem jobban bejött, mint a Nature Republic 92%-osa. Kevésbé szárít és kevésbé is illatosított az én ízlésemnek. Kár, hogy nehezebben beszerezhető.

Nature Republic Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Shooting Gel

Nature Republic Soothing & Moisture Aloe Vera 92% Shooting Gel
2017. január 30.

Évek óta használja az egész család, nagy kedvenc. Bár Missha 95%-osa jobban bejött és mivel ez engem szárít, csak négy csillag a részemről.