Mofi

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

IT Cosmetics Bye Bye Under Eye Anti-Aging Concealer

IT Cosmetics Bye Bye Under Eye Anti-Aging Concealer
2021. november 29.

Nagyon kellemes sűrű, mégis krémes állaga van, ami jól eldolgozható, illetve jó fedést biztosít. Közepes-erős fedés közöttinek mondanám. A pattanásaimra, bőrhibákra használom és tetszik a végeredmény, viszont púderrel (fenty porpúder) fixálva is beleül a mimikai ráncokba, ezért vontam le egy csillagot. Nem gondolnám, hogy ennyi pénzt megér, drogériában is talál az ember ilyen teljesítményű korrektort szerintem.

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2019. március 7.

Hát nem tudom..a stifteshez még a tégelyeshez képest számomra sokkal gyengébb..sokkal folyósabb az állaga és lecsúszik a számról. Az íze meg nem túl kellemes és a felvivő része sem praktikus

Douglas Naturals Éjszakai Arcápoló Krém

Douglas Naturals Éjszakai Arcápoló Krém
2018. október 25.

-70%-os kedvezménnyel, 780 Ft-ért szereztem be a 15ml-s változatot és szemkörnyékápolónak tökéletes !

Catrice Prime And Fine Nude Glow Sminkalap

Catrice Prime And Fine Nude Glow Sminkalap
2018. október 19.

Sosem használok primert, mivel alapozót sem használok. Viszont ezt ajándékba kaptam és mivel ragyogást kölcsönző primer, így gondoltam kipróbálnám highlighterként, mivel nem szeretem egyik highlightert sem, mert szerintem baromira természetellenesen néz ki, akármilyet használ az ember, mert csillámos. Viszont ebben a termékben számomra megtaláltam a tökéletes, teljesen természetes ragyogást adó dolgot. Tényleg bőrfényt ad, semmi csillám, csak egészséges bőrkép! Imádom! Remélem nem okoz semmilyen irritációt a későbbiekben sem.

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Nyugtató Ápoló Micellás Arctisztító
2018. augusztus 15.

Én csak a szempillaspirál lemosására vásároltam és arra tökéletesen megfelel. Könnyen lehozza a sima spirált (vízállóval még nem próbáltam, de ahhoz általában olajos kétfázisút használok).

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2018. július 2.

Az én bőrömnek elegendő hidratálást nyújt, de egy csillagot muszáj levonnom a számomra tolakodó szaga miatt.

Alterra Baby Wundschutzcreme Babakrém

Alterra Baby Wundschutzcreme Babakrém
2018. július 2.

Az arcomon lévő pattanás utáni hegekre használom és meg vagyok elégedve a gyógyító hatásával.

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2018. július 2.

Ki kell tapasztalni a használatát, mert nekem az első használat után allergiás reakció jelent meg a bekent területen, mert túlzásba estem. Azóta megtanultam kezelni, mindig csak a pattanásra teszek belőle és szépen leszárítja.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. július 2.

Nagyon szeretem, mindig ezt veszem újra, mert nagyon jó fedése van és mostmár több árnyalat is van, ami nagy plusz pont. Bőrhibákra használom, szem alá kicsit masszív nekem, de szépen is meg lehet csinálni,ha nem viszi túlzásba az ember. Egyedül az illatáért nem vagyok oda, feleslegesnek tartom.

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál

RdeL Young Carbon Power Szempillaspirál
2018. június 30.

Egyszerűen számomra ez a tökéletes spirál! Nekem nagyon tartós, nem kenődik, nem potyog, nem pereg. Simán bírja a hőséget. Tökéletes mennyiségű festéket vesz fel, életem első olyan spirálja, amiről nem kell leszednem a felesleges festéket! Szépen szétválasztja a pillákat és hosszabbítja, nekem erre van szükségem.