Mogyi

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal
2018. november 11.

Párom lepett meg vele, de nem fűztem hozzá túl sok pozitív gondolatot, de meglepett az első használat után! Szeretem az illatát, és a hajam is szereti!

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2018. november 11.

Nagyon jó sampon! Féltem tőle, hogy majd könnyen bezsírosodik a hajam, de abszolút nem! Az illata is nagyon jó! A hajam is nagyon kellemes tapintású lesz, és szeretem, hogy krémes az állaga!

Zovirax Ajakherpesz Krém

Zovirax Ajakherpesz Krém
2018. november 11.

Sajnos az ajakherpeszre igen fogékony vagyok, így nagyon oda kell figyelnem az állandó higéniára is, illetve betegség során is kialakul. Állandó felszerelés a fürdőszoba fiókomban. Nekem bevált teljesen! Előfordult párszor, hogy nagyon csúnya, már tényleg sebes herpeszem volt, és akkor olvasgattam a neten ötletekért, hogy milyen bevált praktikák lehetnek még ellene, és találtam egy "dúrva", de igazán hatékony módszert, szerintem érdemes kipróbálni, ha erősnek találjátok a fájdalomtűrő képességeteket. CITROM! Egy fél citrom levét rányomtam egy vattakorongra, és rátettem a herpeszre, igaz, hogy nagyon csípi, de fertőtlenít, egy pár perc erejéig kínzom magam vele, és utána jöhet a Zovirax.

Playboy Super Playboy EDT

Playboy Super Playboy EDT
2016. január 9.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt,és nagyon tetszik az illata! Szeretem az ilyen kellemesen édeskés, virágos-gyümölcsös illatokat! Engem megfogott! :)

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2016. január 8.

Tavaly télen volt csomagban 2in1 árban krém (Duo+) és habzó arclemosó. Gondoltam kipróbálom azt is, ha már a krém bevált. Ezzel is 100%-an megvagyok elégedve! Van amikor a krémmel spórolok, de elég ez is, mert nagyon szépen megtisztítja az arcom, és szintén érzem a feszesítő hatást. Szépen rendben tartja az arcomat! Reggel és este is használom fürdés után. Ezt is IMÁDOM! :)

Már vagy 1 hónapja, vagy lassan 2, hogy csak az arctisztítót használom, semmi krém. Nagyon szépen rendben tartja a bőrömet, semmi pattanás nem jött elő. Szappannal először megmosom az arcomat, aztán a La Roche-vel, és gyönyörűen tiszta a bőröm. Kíváncsi voltam, hogy ha csak ezt használom, akkor milyen eredménye lesz, és nagyon örülök, hogy végre úgy alakul az arcom, ahogy szerettem volna, jah, és nem mellesleg, sztem minden nő álma, hogy feszesnek érezze a bőrét! Nah, azt kell, hogy mondjam, hogy hihetetlenül feszesnek érzem a tisztítás után a bőrömet! Semmi ránctalanítóra, meg feszesítőre nincs szükség! Ez 1000-szer jobb! :) Megéri kipróbálni, és hagyni egy kis időt, hogy lásd az eredményét! :)

Rexona Motionsense Cotton Dry Izzadásgátló Roll-On

Rexona Motionsense Cotton Dry Izzadásgátló Roll-On
2016. január 5.

Érzékeny bőröm van, és nem mindegy, hogy mivel kenem a bőrömet, ugyan így van ez az izzadásgátlók tekintetében is. Kellemes illata van és maximálisan meg vagyok vele elégedve! Jól teljesít! Az érzékeny bőrömet sem irritálja.

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2015. október 23.

Hiába próbáltam ki az arcbőrömnek megfelelő készítményeket, semmi sem segített. Kolléganőmnek is ugyan olyan problémás bőre van, mint nekem, és ő ajánlotta ezt a krémet. Neki elég látványos javulás volt az arcán. Gondoltam, akkor én is kipróbálom. Úgy is szerettem volna egy Vichy-t már kipróbálni, hátha tényleg használni fog. Egy hónap telik lassan el, hogy elkezdtem használni reggel és este alapos arctisztítás után, és nekem nagyon nagyon bevált. Végre olyan az arcom bőre, amilyet szerettem volna. Sosem voltam egy alapozós típus, mert az meg csak eltömíti a pórusokat, de ennek a "csodaszernek" köszönhetően nem is kell rá. Gyönyörűen rendbe rakta a bőrömet! Nagyon elégedett vagyok vele! Először amit kipróbáltam az arcomra, az a La Rosche Posay Effaclar Duo +, de ezzel a Vichy Normaderm krémmel vagyok megelégedve 100%-osan!
Nem kell többet kényelmetlenül éreznem, hogy a gyulladt pattanások csúfítják el a bőrömet, és a pórusaim nagysága is csökkent. Csak ajánlani tudom a krémet! Nem szabad elbizonytalanodni, ha az első alkalom után nem hozza a kívánt eredményt, pár nap után lesz csak látványos az eredmény, de akkor nagyon! :) Köszönöm Vichy! :)

Vichy Normaderm Hyaluspot Célzott Kezelés Pattanásokra

Vichy Normaderm Hyaluspot Célzott Kezelés Pattanásokra
2015. október 9.

Nagyon megvagyok elégedve az eredménnyel, amit ez a kis csodaszer művelt az arcommal! A gyulladt pattanások mellett kisebb pattanások is állandóak az arcom szinte összes területén, és kipróbálásképpen nem csak a pattanásra kentem, hanem az egész arcomat vékonyan bekentem vele a homlokomat kivéve. Már szinte az első használat után látszódott a változás. Sokkal kevesebb pattanás jött ki rajtam, és a gyulladtakat is "megnyugtatta", szépen kezdtek elhalványodni. Megvagyok elégedve az eredménnyel! Végre van megoldás a problémámra! :)

s-he stylezone False Lash Wonder Mascara

s-he stylezone False Lash Wonder Mascara
2015. október 9.

Szép, sűrű szempillát képez, ami már tényleg műszempilla hatású. Nekem nagyon tetszik az eredmény! Szerintem jobb, és szebb eredményt alkot, mint a drágább konkurensei, és még jó árban is van!

Remington Ci8319 Keratin Therapy Pro Curl Hajsütővas

Remington Ci8319 Keratin Therapy Pro Curl Hajsütővas
2015. július 28.

Gyönyörű loknikat készít, és tartós is! Nagyon gyorsan felmelegszik, és ugyan olyan gyorsan le is hűl. Teljesen más, mint egy régi hajsütő. Itt van minőség! A táska is nagyon jó anyagból készült! Minőségi termék!