Moha

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. május 19.
Bőrprobléma: -

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

Alterra 6 in 1 Beauty Balm
2013. november 11.

Tegnapelőtt vettem meg a világosabb árnyalatot és nagyon tetszik, nagyon egyszerű kezelni, nem csomósodik, nem kukacosodik, nem szárad, teljesen olyan, mint egy krém. Eddig Alverdés 4in1 alapozót használtam (nálam csak natúrkozmetikum jöhet szóba), de most fogyott el és úgy döntöttem, kipróbálom ezt. Nem bántam meg, csodás. :)

Új megjegyzés:
Most fogyott el a krém, és újra fogom venni, teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Libresse Natural Care Intim Törlőkendő

Libresse Natural Care Intim Törlőkendő
2013. június 26.

Utazáshoz kerestem törlőkendőt, mert a korábban használt Babydream sensitive-nek megváltozott az összetétele (ami addig egész szép volt, majd beleraktak pár dolgot, hogy ne legyen az) és az összetevőket olvasgatva elcsodálkoztam, hogy ez volt az egyetlen, amiben nem volt propilén glikol és társai. Az összetétele szuper, semmi káros anyag, az illata nem erős, pont kellemes, eléggé nedves és a mérete is megfelelő. Mióta megtaláltam, csak ezt használom.

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál
2013. június 25.

Tőlem 5 csillagot kap, mert imádom. Igaz, hogy lassan szárad, vigyázni kell, hogy ne maszatoljon, de ha óvatos az ember lánya, akkor nincs vele semmi gond.
Szép pillákat csinál, hosszabbít, de nincs műszempillahatás, szinte természetesnek tűnik, ami nekem nagyon szimpatikus. Az illata is finom.
Nagyon sokáig elég volt, kb. 5 hónap alatt fogyott el úgy, hogy naponta használom. Egyáltalán nem volt beszáradós, az állagában talán csak a vége felé vettem észre változást, de akkor már tényleg csak kevés volt benne és kb. 1 hétig használtam még. Újravettem. :)

Babylove Babafürdető Kamillakivonattal

Babylove Babafürdető Kamillakivonattal
2011. július 15.

Ez egy csodás kis fürdető mindenféle káros összetevő nélkül amivel általában telenyomják még a babakozmetikumokat is (lásd a híres johnson & johnson-t).
Nálunk is mindenki ezt használja, hajat is ezzel mosunk. Az ára is megfelelő, nagyon sokáig elég, mert csak kicsi kell belőle.
Most éppen a rossmannos Babydream babafürdetője van itthon mert az volt közelebb amikor venni kellett, de az összetételük megegyezik. Szeretjük nagyon. :)

Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő

Baba Natura Kamilla és Méz Tusfürdő
2011. május 30.

Én is használtam pár hónapig, de most már nem venném meg, mivel ahhoz képest, hogy "baba" és azt a hatást kelti, hogy ez valami lágy és kímélő termék, tele van csúnya összetevőkkel. A második helyen rögtön az SLS és nem szégyelltek még propilén glikolt is rakni bele, illetve Alpha-Isomethyl Ionone-t, ami potenciális bőrirritáló és allergén - ő felel azért a "diszkrét illatért", ami "a természet frissességét idézi".

Dove Silk Glow Krémtusfürdő

Dove Silk Glow Krémtusfürdő
2011. május 30.

Anyukám használta, de csak kétszer, mert allergizálta.

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2011. május 30.

Ezt használtam kb. egy évig folyamatosan, annyira tetszett. Főleg az illata...:)

(Most már nem ezt használom, mert "tudatosodtam" és megnéztem az összetevőket. :S Mivel hasonló árban tudok venni káros anyag mentes kézkrémet, így váltottam.
Megérte. .)

Babydream Sampon (régi)

Babydream Sampon (régi)
2011. május 29.

Már egy éve ennek a pumpás változatát használom (ami fürdető és sampon egyben 'Kopf bis Fuß") és eddig ez a legjobb ár érték arányban. :)

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő

Alverde Vanília és Mandarin Tusfürdő
2011. május 23.

Ez volt az első "tiszta" tusfürdőm. Nekem nagyon tetszett az illata és egyáltalán nem zavart, hogy nem habzik olyan intenzíven, mint más tusfürdők. Egyébként is fürdőpamaccsal zuhanyzom, így az rendesen felhabosította.Szóval tetszett.

(Igaz, utána rátaláltam az alterra vanília és narancs illatú tusfürdőjére és elcsábultam :) Hasonló, de valahogy lágyabb, finomabb az illata, egyszerűen imádom.)

Alverde Aqua Mattierende Tagescreme 3 in 1 Perle

Alverde Aqua Mattierende Tagescreme 3 in 1 Perle
2011. május 21.

Ez egy kedvenc krém, nagyon szerettem, alapozó alá tökéletes volt, sokáig tartott ez a kis tubus. Az én arcbőröm egyszerűen nem tűr meg magán krémeket, ez volt az első arckrém, amitől nem jöttek elő pattanások, nem szárított, nem irritált, nem tömítette el a pórusaimat. Most éppen alterrás aloe-verásat használok (nincs nálunk dm és nem tudtam ugyanilyet pótolni amikor kifogyott), ami érdekes módon szintén bevált, de amint dm-közelbe kerülök, beszerzek egy újabb ilyet. :)