Mokani

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2019. augusztus 11.

Az elején imádtam (pár hétig) aztán kevésbé...
Nem használom minden nap, kb hetente 3 alkalommal. Viszont 1 hónap után lekezdett összeállni/száradni -> szinte lehetetlen használni, ahhoz pedig drága.
Felkenve egész jó, nem folyik a szemembe mint más avonos például, de a felkenésnél figyelni kell hogy ne csomósodjon össze, mert nem lehet lerobbantani xD
Nem veszem újra, keresek tovább -kár, mert ha nem menne tönkre ennyire, akkor szeretném is!

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Ultra Wear Nude Matt Ajakrúzs Ceruza

Imádom!
Rájöttem, hogy imádom a matt rúzsokat és pont emiatt... Több árnyalatban is vettem és viszonylag jól tart. Még óvatos evés után is fent marad (sok társával ellentétben). Teljesen megéri az árát. Ha alá alapozom+kontúrceruzát is használok, akkor mégjobb, de anélkül is elvagyok vele fél napot :)

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2019. augusztus 11.

NC15-ös árnyalatban vettem. Szeretem, mert valóban fedi a hibákat (pirosodásra hajlamos a bőröm, néhol száraz, homlokomnál meg zsírosabb).
Kicsit maszk hatású, de én szeretem! Még keresek hozzá egy jó púdert, de egyelőre nem találtam meg, így sajnos nem mindig tökéletes. Melegben foltokban néhol leizzadom, de ez másra is jellemző...
Viszont az Aréna beli MAC-et kerülni fogom, mert ennél az árkategóriánál nem hiszem, hogy le kéne sz@rni a belépő vásárlót és még a 0 vendégre ott lévő 4 alkalmazottnak álljon feljebb, hogy a pontos árnyalatot nekik kellett kikeresni az adatbázisból és hogy közbe mertem szólni a traccspartyjukba... (maradok a Westendnél).

Dr. Kelen Sport Start Bemelegítő Krém

Dr. Kelen Sport Start Bemelegítő Krém
2019. augusztus 11.

Síeléshez kerestem krémet, ami nem égeti szét a bőrömet, de bemelegíti az izmokat, mert egyébként nem vagyok túl sportos... lesérülni pedig nem akartam!
Ezt ajánlották egy herbáriában és még akciós is volt.
Jó választás volt, nem égette szét a bőröm -nem éreztem, hogy leszedném- Napi 1x kentem vele a derekam és a térdem és jót tett, nem volt gond. A fahéj illatnak én örültem :)

Dr. Kelen ReForma Stria Krém

Dr. Kelen ReForma Stria Krém
2019. augusztus 11.

Ajándékba vettem és jókat hallottam róla. Nem viszketett annyira a bőre a kismamának mint előtte és túl sok bőrrepedést se vett észre. Azt hiszem, a babaváróra veszek neki még egyet, mert úgy olvastam, hogy utána is jót tesz :)!

Dr. Kelen Luna Deo Lábspray Teafa- és Citromolajjal

Dr. Kelen Luna Deo Lábspray Teafa- és Citromolajjal
2019. augusztus 11.

Az elején nem szerettem- igen, a teafaolajnak van egy jellegzetes "szaga" - utána viszont utána olvastam, hogy mi mindenre jó... És már nemcsak ezt használom mert bevált, hanem a teafaolajat is és már egyáltalán nem zavar :)
Nem csúszik utána a cipőm mint más termékeknél és ha megyek valakihez, akkor is befújom vele gyorsan a lábam (mert befér a táskába ;) )

Dr. Kelen Luna Gyógyfüves Sósborszesz Gél

Dr. Kelen Luna Gyógyfüves Sósborszesz Gél
2019. augusztus 11.

Fesztivál után tökéletes. Ráadásként rosszul léptem (egy aknasziget mindegyik fesztivál..) és már ott megfájdult a bokám, a talpam pedig persze minden mástól. Utána ezzel kentem 2 napig és segített! A talpamat is jól átnyomkodtam vele, lábfejemet és a bokámat óvatosan. Hétfőn már sokkal jobb volt! A bokámat pedig jegelem tovább...

Dr. Kelen Zöld Kávés Masszázstej

Dr. Kelen Zöld Kávés Masszázstej
2019. augusztus 11.

Egy hete használom kb... Biciklizéshez kenem be vele a combom és a hasam. Nekem nem égeti a bőröm, csak kicsit felmelegíti. Jobban érzem magam, ugyan még nem mértem, de szerintem jobban ég a szír :D

Dr. Kelen SunSave F6 Bronzolaj Spray

Dr. Kelen SunSave F6 Bronzolaj Spray
2019. augusztus 11.

Sporteseményre mentünk, lelátón sütött a nap és ez volt a barátnőmnél. Szkeptikus voltam, mert jól nézett ki gondoltam leégünk vele... de szerencsére nem! Igaz, nem déli napsütés volt, de akkor is tetszett.

Dr. Kelen Sunsave F10 Bronz Naptej

Dr. Kelen Sunsave F10 Bronz Naptej
2019. augusztus 11.

Véletlen vettem, a 30-as társát akartam.
Sűrű, de használ!
Leégtem -mindig leégek az első napozáskor (fehér a bőröm..)-, viszont ezzel és a Napégés géllel jól viseltem!
Ráadásul alig hámlottam és egy héten belül bebarnultam - míg más termékkel általában lehámlok, aztán újra fehér leszek... Legközelebb is veszem, de biztos ami biztos, a 30-as változatát :)