mokuskerek

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. február 5.
Bőrtípus: Normál

Gyorsan megissza a bőröm . Kellemes kis krém

Dove Volume Lift Hajbalzsam

Dove Volume Lift Hajbalzsam
2019. május 29.

Leárazva vettem. Nagyon megérte, hozza amit elvárok egy balzsamtól. Nem fogom újravenni, de meg vagyok elégedve vele.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Hajbalzsam
2019. május 29.

Nagyon jó az állaga, tényleg van hatása, nem az a kamubalzsam amit csak placebóból ken az ember a hajára. Az illatát pedig imádom. Újra vevős

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2019. május 29.

Nekem 01-es árnyalata van meg. Nagyon jól pigmentált, vigyázni kell vele. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2019. május 29.

Ez egy kis mèregzsák 😍 ár-èrtèk kategóriában nagyon ott van. Kevès elèg belőle, ès nagyon tartós az illata,ráadásul olcsó is. Èn csak alkalmankènt használom, hètköznapra sok egy kicsit.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. május 28.

Szép színekben kapható, hiper-szuper tartós. Evést-ivást jól bírja. Viszont szárít, ragad.. ezért kapott -1 pontot. Alkalmilag használom, arra nagyon megfelelő és megéri az árát

RdeL Young Lip Colour Matt

RdeL Young Lip Colour Matt
2019. május 28.

Jól pigmentált, nem szárít, jó az illata. Ár-érték kategóriában csúcs! 03-as MATTness van meg, szuper színe van.
Amit kell, azt hozza. Annyira nem hosszan tartó, de ezt nem is ígéri..

Isana Peel Off Maske

Isana Peel Off Maske
2019. április 11.

Igazából ennél a maszknál inkább a tudatot vettem meg, hogy valamit felkentem az arcomra...Nagyon alkohol illatú, a barackot meg sem éreztem. Szépen lejött egyben, véltem felfedezni néhány elhalt hámsejtet a végtermékben, szóval nem rossz, de nem veszem újra

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2019. április 9.

Próbáltam másmilyen szempillaspirált is, de mindig ehhez térek vissza, nem véletlenül :)

Essence Anti Split Töredezés Elleni Lakk

Essence Anti Split Töredezés Elleni Lakk
2019. március 27.

Mióta ezt használom alaplakként, a körömlakkjaim sokkal tartósabbak, nem kopnak. Biztosan újraveszem majd! A töredezésben amúgy nem segített, de nem bánom.