Molly1

Regisztráció dátuma: 2015. április 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. április 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Ag100 Ezüst Kolloid Oldat

Ag100 Ezüst Kolloid Oldat
2015. augusztus 18.

Az orröblítő oldatot is használom.Allergiás ismerőseim is szeretik. Én az őszi tavaszi megfázós influenzás időszakban használom. Sajnos régebben sokszor volt arcüreggyulladásom, de amióta ezt alkalmazom, még csak váladék sincs az orromban. Szájöblítőjét is szoktam használni és hatékonyabb mint az alkoholos, csípős társai.

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2015. július 20.

A Rossmannban találtam rá nagyon jó áron. az illata nem feltűnő, fűrdés után fél óra múlva nem is éreztem. Negatív része a dolognak, hogy többszöri használat után a bőröm hámlani kezdett, de csak akkor amikor törölköztem. Nem kell félreérteni, rendesen leöblítettem a habot és mégis hámlottam. Nekem felejtős.

Oriflame Giordani Gold Mineral Tartós Alapozó SPF15

Oriflame Giordani Gold Mineral Tartós Alapozó SPF15
2015. június 1.

Eddig nagyon sok alapozót kipróbáltam már de ez valami csodálatos!!! A pigmentfoltokat nem tünteti el, de egységesebb az arcom, kőpúder azért elfér a nap közepén de azt kell, hogy mondjam: nem ül meg a ráncaimban, inkább simítja azokat. Legalább amit ígérnek azt teljesíti. Én a natural beige színt választottam nyárra. Jól illeszkedik az arcom színéhez, nem maszkszerű. Tiniknek nem ajánlom!!! Ők használják a nekik gyártott termékeket!

Nivea Aqua Effect Tápláló Arclemosó Krém Száraz és Érzékeny Bőrre

Nivea Aqua Effect Tápláló Arclemosó Krém Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. május 20.

Az illata miatt vettem meg. IMÁDOM!!! Gyönyörűen leviszi a sminket, éjszakára alkalmazom ilyenkor nem bánom, hogy tiszta zsír tőle az arcom.

Blend-a-med 3D White Fresh Cool Water Fogkrém

Blend-a-med 3D White Fresh Cool Water Fogkrém
2015. május 20.

Szeretjük, szépen fehérít, ami a dobozon van az a valóságnak megfelel. Árban jó.

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)
2015. május 20.

Sajnos megvettem. Olyan rossz, sós volt az íze, hogy a hányinger kerülgetett tőle.

X-Epil 3 Eldobható Női Borotva

X-Epil 3 Eldobható Női Borotva
2015. május 20.

Csak három pengés borotvát használok, a szőröm vékony és szőke. Nekem tökéletes. Soha nem dobom el egy alkalom után. Nekem egy borotva elég egy nyárra, és akkor sem azért dobom el mert nem vág. A férjemnek elfogyott a borotvája és ezzel borotválkozott, neki erős szőrzete van és mégis jó volt!

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2015. május 20.

Sajnos nekem nem jött be! A Tescoban volt akcióban, 2 darabot vettem belőle. A hajam kb állig ér 1 doboz elég volt, amit hozzá adtak pakolást nagyon jónak mondhatom, Utána második hajmosásnál már nem csillogott a hajam, hiába kentem rá a pakolást. Ami szörnyű nagyon hullott a hajam. Gyorsan elmentem orvoshoz "góckutatásra" és minden rendben volt. Aztán újra befestettem és jött a feketeleves. Amikor hozzáértem a hajamhoz mindíg kijött belőle kb. 10 szál és a ruhám is mindig hajas volt. Nagyon el vagyok keseredve, a hajam fele kihullott és amik nőttek helyette azok picik és mindig égnek állnak, azóta nem hullik a hajam, de nem is festem.

Astor Lift Me Up 2in1 Alapozó

Astor Lift Me Up 2in1 Alapozó
2015. május 19.

A 203-as színt választottam, A fedése nekem megfelelő, egységesítette a bőröm színét, de tudnotok kell, hogy a pigmentfoltjaim így is úgy is látszanak (nem olyan feltűnően.) Nem matt, szerintem kiemeli az apróbb ráncokat is, mivel csillog és a fáradtságot sem tünteti el.. Kőpúdert is raktam rá de úgy is fényes lettem kb 1-2 óra múlva. Szerintem a száraz bőrű ránctalan nőknek ideális!

Johnson's Baby Bedtime Oil

Johnson's Baby Bedtime Oil
2015. május 9.

Már régen volt pici babám, de ez az erős illat szerintem inkább felnőtteknek kiválló! Fürdés után vizes bőrre is szoktam kenni, de a fürdővízbe csepegtetve iszonyatosan jól puhítja a bőröm. A férjem nem szereti testápolózni magát, de az ő bőre is száraz. Néha belecsempészek pár cseppet a fürdővízébe és utána mindig dicséri!