molnarviragblanka

Regisztráció dátuma: 2021. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. június 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2022. február 17.

Nagyon szeretem a ténylegesen mélytisztító hatását, a napi rutinom része lett :)

Rimmel Extra Long Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra Long Lash Szempillaspirál
2022. február 1.

Utóbbi idők kedvenc spirálja! Szép pillákat csinál, nem pereg le a nap végére sem. 5*

Elyn's Lab Age Limit 0,5% Vízbázisú Retinol + NMF Szérum

Elyn's Lab Age Limit 0,5% Vízbázisú Retinol + NMF Szérum
2022. február 1.

Eddig tökéletesen működik a bőrömön! Nagyon tetszik a vízbázisú formula. Az érzékeny bőrömet sem irritálja. Az esti rutinomba fokozatosan építem be, de mindig alig várom a retinolos napot, mert másnap felüdülés ránézni a bőrömre reggel :) A hosszú távú hatásáról majd jövök updatelni

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2021. június 30.

Imádom egyszerűen! Nagyon kellemes édes illata van. Ár/érték arányban pedig szuper!

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. június 30.

2-3 évig csak ezt használtam, viszont valami miatt már nem szerette a bőröm a benne lévő alkoholt és irritálta az utóbbi időben. Egyébként addig nagyon szerettem, és nagyon jól lehet rá sminkelni is, szóval abszolút kedvencem volt.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2021. június 23.

Nagyon olcsó, és számomra abszolút bevált. Szinte az összes szempillaspirál amit eddig használtam felkenődött nap végére a szemhéjamra, de ez a spirál nagyon teszi a dolgát. Szépen hosszabbít és göndörít és láthatóvá teszi az én kisebb pilláimat is.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. június 23.

Télen az LRP cicaplastját használtam, ám tavasz/nyári időszakra ez teljesen megfelelően hidratál. Nem irritálja a bőröm, és összességében jobban bevált mint a cicaplast. Esténként szoktam az arcápolási rutinom utolsó résztvevőjeként használni és szeretem vastagon bekenni az arcom, ám még így is gyorsan beszívódik. Tökéletes az INCI-je is.

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2021. június 23.

Hatalmas kedvencem lett és a reggeli arcápolási rutinom tökéletes résztvevője! Szép bőrképet eredményez, és a meglévő pattanásaimon is segít. Kellemes a használata, gyorsan beszívódik és egyáltalán nem okoz irritációt az érzékeny bőrömnek sem.

Effezel Gél

Effezel Gél
2021. június 9.

Bőrgyógyász írta fel, és tényleg talán az első olyan krém, ami valóban segített a bőröm állapotán. Jelenleg kb. másfél hónapja használom minden nap az esti rutinomban és a 4-5.héten kezdtem el észrevenni a változást. Kell fölé erősen hidratálni, de szerencsére nekem az első pár használat után sem okozott irritációt. Szerintem akinek a gyengébb szérumok és hámlasztók nem segítenek, megéri kipróbálni.