molniniki5

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sensodyne Whitening Fogkrém

Sensodyne Whitening Fogkrém
2021. június 23.

Sajnos kihozza az atopiás dermatitisem, már sokadik alkalommal jártam így vele. Fehérítő hatását nem vettem észre, a több hónapos gyógyszeres kezelés viszont eléggé elkeserítő a használata után.....

Eucerin Sun Sensitive Protect Extra Könnyű Naptej FF30

Eucerin Sun Sensitive Protect Extra Könnyű Naptej FF30
2021. június 21.

Az első olyan naptejem, ami nem drogériás sajátmárkás termék. Nagyon meg vagyok elégedve, jó áron sikerült beszerezni is. A termék hamar beszívódik, kicsit nehéz elkenni, de nem vészes. Nem hagy zsíros érzetet, nem tömíti el a pórusokat, és valóban könnyen kijön a fürdőruhából, ha véletlenül rákerül.
Az erős napsugárzás miatt jövőre biztosan az 50 faktorosat veszem, ezt a harmincasat is kötelező kétóránként újrakenni. Megérdemli az 5*, maradok a márkánál, szerintem szuper.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. június 16.

Szinte tökéletes fényvédő. Szinte teljesen matt marad felkenés után, a 30-as verziója a kedvencem, de ez sem nehezen kezelhető.

Benton Fermentation Essence

Benton Fermentation Essence
2021. április 15.

Eléggé folyékony, hamar beszívja a bőröm, de egyelőre nem sok extrát nyújt. Hosszabb távú tapasztalatom nincs még.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2021. március 25.

Az első hámlasztóm, a célra szuper, elégedett vagyok vele. Túl tudom tolni, akkor kicsit irritált lesz a bőröm- főként a szemem környékén, ahol amúgy is vékonyabb a bőr. A hidratáló utána kötelező.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. március 25.

Nem a kedvencem, nálam ragacsos érzést hagy maga után. Több termékkel együtt használom, így nem tudom, hogy csak ennek a terméknek köszönhető-e, de az arcom sokkal teltebb, feszesebb, kisimultabb.
Újravenni nem fogom.

Swiss-O-Par Argánolaj-Áfonya Hajkúra Töredezett és Fénytelen Hajra

Swiss-O-Par Argánolaj-Áfonya Hajkúra Töredezett és Fénytelen Hajra
2021. március 25.

Semmi extra...Jó az illata, bőséges. A hajam puhább utána, de tartós eredményt nem tapasztaltam.
Kellemes, de nekem nem újravevős.

CeraVe Reparative Kézkrém

CeraVe Reparative Kézkrém
2021. február 16.

Hamar beszívódik, nem túl zsíros krém. Ami pozitív, hogy használat után nem marad az a zsíros érzés a kezeden. Kicsit kételkedek a hatásában: amíg fent van, úgy tűnik hidratál, és javít a száraz bőröm állapotán. Miután azonban kezet mosok - pár órával a használat után (vagy akár egész éjszaka rajta marad) - ismét ugyanolyan száraz a kezem. Vagy többször kellene használnom....Mindenesetre nem győzött meg, szerintem nem éri meg az árát, van jobb áru termék is, ami ennyit tud. Kipróbáltam, de ennyi.

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2021. február 16.

Imádom. Nagyon jó az állaga, úgy beszippantja a bőröm, hogy az csoda. Jól hidratál, nyugtat, és nagyon puha a bőröm másnap tőle.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2021. február 16.

Kellemes használni, teljesen kezelhető termék. Állagra jobban bejön, mint a 92 all in one cream. Nekem nem túl hamar szívódik fel, és fényes réteget hagy maga után, így csak este használom. Nem újravevős.