molniniki5

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. október 25.

Legújabb kedvenc termékem. A tudatos arcápolás miatt választottam reggeli arclemosómnak. Még szoknom kell, hogy nem habzik, és nincs illata. Jól tisztít, de sminklemosásra nem alkalmas. Eddig még újravevős nálam.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2020. október 25.

Először kicsit ragad, majd elpárolog.Parfümtartalma miatt kellemes illat marad utána. Mostanság a női táska tartós albérlője.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2020. július 25.

Kellemes az illata, nem zsíros, könnyen beszívódik, viszont semmi pozitívat nem érzékeltem a használatánál. Nem újravevős, de nem rossz termék.

PomPom Karotinkrém Ylang Ylanggal

PomPom Karotinkrém Ylang Ylanggal
2020. július 25.

Nekem tetszik az illata, gazdaságos krém, mérete ellenére sokáig elég. Tömény, zsíros állagú, nehezen szívódik be. Arcomra nem mertem kenni, félek, hogy az érzékeny bőröm nem lélegezne alatta, és többet ártana, mint használna. Szájra kenve csodásan ápol, illetve még a sarkam szoktam puhítani vele éjszakánként.

Balea Kézkrém Őszibarack és Vanília Illattal

Balea Kézkrém Őszibarack és Vanília Illattal
2020. július 25.

Kellemes az illata, tetszik a dizájn is. Jól ápol, és hamar beszívódik, viszont miután kezet mos az ember eltűnik a hidratált bőr. Olyan mintha csak pillanatnyi megoldást nyújtana...

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2020. július 19.

Nekem teljesen bevált termék. Nem irritál, nem csíp, kellemes az illata. Évek óta használom, és nem tervezem lecserélni.

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra
2020. július 19.

Mezei hajvasalóval használva is jó a termék. Puha a hajam és illatos, meggyőződésem, hogy védi is a hajam a hőhatástól. Beszereztem a tej változatát is, ezután azt tesztelem.

Colgate Slim Soft With Charcoal Fogkefe

Colgate Slim Soft With Charcoal Fogkefe
2020. július 19.

Nem jött be, bár lehet azért mert nem vagyok hozzászokva a puha sörtéhez. A fogkrémje szuper, a fogkefét hanyagolom.

Colgate Max White Charcoal Fogkrém

Colgate Max White Charcoal Fogkrém
2020. július 19.

Másodszor vásároltam újra. Nagyon jó fogkrém. Mentolos, tisztít, kellemesen habzik. Az első tubus elhasználása után észrevettük, hogy fehéredtek a fogaink. Évek óta a legjobb fogkrém, amit használtam.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2020. július 19.

Hamar beszívódik, kevésbé zsírosodik tőle a bőr, és puhább a tapintása - pár használat után ezeket állapítottam meg. További használat után kiderül mit tud még.