molniniki5

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. június 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2020. július 16.

Használtam szoliban, és napon is a terméket, mindkét helyen megállta a helyét. Igaz amit ígér, gyorsítja a barnulást, és szép barna bőrszínt eredményez. Napon fényvédő használata kötelező mellé. Nem szívódik be, tényleg egy zsíros textúra, de ha ezt elfogadjuk, akkor nagyon jó a termék.

Mexx Pure Woman

Mexx Pure Woman
2020. június 23.

Fiatalos, üde illat. Évek óta a kedvencem. Tartósságát tekintve nem 100%-os a parfüm- ezért a minusz egy csillag.

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2020. június 23.

Jó kis termék, kedvező áron. Már pár hetes használat után is látható az eredmény. Dúsabb, és hosszabb a szempilla, melyet kozmetikusom is megerősített a szempilla liftingnél. Már újravásárolt termék.

Balea Intenzíven Ápoló Lábmaszk Babasszu- és Makadámdió Olajjal

Balea Intenzíven Ápoló Lábmaszk Babasszu- és Makadámdió Olajjal
2020. június 23.

Nagyon jó termék, már az első használat után van eredmény. Az ára miatt is kedvező, és még vastagon kenve is 3 alkalommal tudtam használni. Hamar beszívódik, de a legjobb lefekvés előtt alkalmazni, és reggel tényleg puhább lábakkal ébred az ember.

Dermofil Paszta

Dermofil Paszta
2020. június 20.

Szuper a gyulladt területeken. Nekem már az első használat után is láthatóan csökkent a gyulladás, viszont vigyázni kell vele, mert nagyon szárít.

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2020. június 20.

A legjobb ajakápoló. Nincs olyan helyzet, hogy ne tenné rendbe az ajkaimat. Imádom.

Garnier Mineral Action Control Thermic Golyós Dezodor

Garnier Mineral Action Control Thermic Golyós Dezodor
2020. június 20.

Évek óta ezt használom. Nincs mellette izzadságszag, viszont csak 4 *, mert a ruháimat színezi.