Molten

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. július 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Magic Effects Liquid Sequin Csillámos Körömlakk

Avon Magic Effects Liquid Sequin Csillámos Körömlakk
2016. április 24.

A legeslegrosszabb körömlakk a világon. Felkentem reggel, már induláskor a fele levált, nagy darabokban. Sajnálom, hogy pénzt adtam ki érte.

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2016. április 24.

Én most cseréltem le a régi dezodoromat, mert nem tudom, hogy létezik e ilyen, de mintha megszokta volna a bőröm, és nem hatna már úgy. Hosszútávú kerékpáros vagyok, így fontos, hogy hasson egy dezodor. Nekem bevált. Tetszik az is, hogy semleges az illata, mert szeretek parfümöt használni, és nem is kellett többször felkennem egy nap, mert nem múlt a hatása.

FLP Aloe Moisturizing Lotion

FLP Aloe Moisturizing Lotion
2016. április 24.

Nem mondanám, hogy bármilyen jó hatással volt a bőrömre. Két másik krémmel kombinálva szoktam használni, hogy nagyobb bőrfelületet lefedjek, de ezen kívül magában nem tapasztaltam semmiféle hatást. Az illata kellemes.

FLP Aloe Vera Gelly

FLP Aloe Vera Gelly
2016. április 24.

Olyan áldásos hatása van ennek a krémnek, hogy hajlandó vagyok elfogadni a rossz szagát is. :D Nem csak sérült bőrfelületre és égésre jó, de nagyszerűen elmulasztja a különböző helyeken jelentkező gombát is.

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2016. április 24.

Nemrég kezdtem el használni ezt a krémet a súlyos ekcémám miatt, és a hajlatokban jelentkező szárazságot szépen elmulasztja. Az arcomra még nem próbáltam, de lehet nem ártana. Kellemes az illata.

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening
2015. július 31.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen drága ez a dezodor. Nagyon szerettem, mert hosszan tartó, de ezen hátránya miatt kevésszer vettem újra.

Naturland Kénes Krémsampon

Naturland Kénes Krémsampon
2015. július 31.

Mivel vékonyszálú, kevés hajam van, volt egy időszak az életemben, amikor csak akkor éreztem jól magamat, ha naponta hajat mostam. Rengeteg sampont, és hajpakolást kipróbáltam, de hajamnak olyan szinten nem volt tartása, hogy szabályosan hozzátapadt a fejemhez. Az orvosom javaslatára vettük meg először ezt a sampont az ekcémám miatt, és a hatása akkoriban szinte hihetetlennek tűnt számomra. Nemcsak, hogy nem volt szükség fiúsra vágatni a hajam, mert a hosszú frizurának is tartást adott, de sikerült a segítségével átállnom a négynaponta történő hajmosásra.
Sokan panaszkodnak, hogy büdös, de azt kell mondjam, egyáltalán nem elviselhetetlen, főleg, hogy ilyen nagy segítséget nyújt.
És mivel felhoztam, hogy az ekcémám miatt volt rá szükségem, hozzáteszem, hogy megszűnt a fejbőröm sebesedésének a problémája is általa.

FLP Aloe-Jojoba Sampon (régi)

FLP Aloe-Jojoba Sampon (régi)
2015. július 31.

Megszabadított a töredezett hajvégektől első hajmosásra. A forever gyártói valahogy ráéreznek az illatokra, mert minden termékük illatába szerelmes vagyok. Ez a sampon talán jobb egy fokkal, mint a SONYA méhpempős újításuk, tovább bírta a hajam lapulás nélkül.

FLP Sonya Volumen Sampon

FLP Sonya Volumen Sampon
2015. július 31.

Nagyon sokáig nagyon szerettem ezt a sampont. Már az első hajmosás után búcsút mondhattam a töredezett hajvégeknek. Azonban egy idő után a hajam tartását vesztette és könnyen bezsírosodott. Nagyon szeretem az illatát, és nagy előnye, hogy hosszabb életű, mint egy hörcsög. :D
Nem ajánlom azoknak akiknek kevés hajuk van, én erre a tulajdonságomra nagyon érzékeny vagyok, így hamarabb meguntam, minthogy elfogyott volna.

FLP Sonya Hidratáló Sampon

FLP Sonya Hidratáló Sampon