mona82

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Soft Musk Delice Fleur De Chocolat EDT

Avon Soft Musk Delice Fleur De Chocolat EDT
2019. október 30.

Évek óta nem volt olyan illata az Avonnak ami nekem érdekes lett volna, kicsit félve rendeltem meg ezt is. Mégis úgy voltam vele, hogy 1800 Ft-ot megkockáztatom, papíron kellemes illata volt. Nem okozott csalódást, finoman kakaós, édes de nem gejl, pont erre az időre való. Ruhán, hajon, bőrön is meglepően tartós, főleg EDT-hez képest. Maximálisan jó vétel volt.

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém

The Body Shop Vanilla Pumpkin Kézkrém
2019. október 17.

Finom az illata valóban, de nem estem hasra tőle. Átlagos hidratálást nyújtó, nem zsíros, gyorsan beszívódó krém. Viszont ezt simán hozza egy töredék áron kapható kézkrém is.

Fueguia 1833 La Cautiva

Fueguia 1833 La Cautiva
2019. október 8.

Évekkel ezelőtt volt szerencsém egy pici mintácskához, és azóta sem tudtam feledni. Lágy, nőies, éteri, semmihez sem hasonlítható finomság. Nekem A parfüm című film jut róla eszembe, amiben hősünk a fiatal női test mámorító illatát akarta üvegbe zárni... Az ára miatt szerelmünk sajnos plátói marad.

The Body Shop Mangós Testvaj

The Body Shop Mangós Testvaj
2019. október 7.

Szerencsére csak egy pici mintám volt belőle, nekem az "illata" borzalmas, mint a 79 Ft-os mangó izű üdítő.... valami szörnyűség. Annyi köze van a mangóhoz, mint a nejlonnak a hernyóselyemhez. Egyébként könnyed, gyorsan beszívódik, de én ezen a műanyag mangón nem tudtam túllépni.

Comptoir sud Pacifique Amour De Cacao

Comptoir sud Pacifique Amour De Cacao
2019. október 6.

Egy nagy pohár forró, habos kakaó, sötét, aromás kakaóporból egy leheletnyi vaníliával. Ínycsiklandó, nem gejl, elképesztően "élethű" illat. Sajnos nem tartós.

The Body Shop Shea Eau De Toilette

The Body Shop Shea Eau De Toilette
2019. október 2.

Rajtam egyáltalán nem férfias, meleg, diszkrét, édeskés, engem jobban emlékeztet a makadámdióra mint a shea füstös illatára. Kellemes, komfortos édes-fás illat, EDT-hez képest tartós. Az üvege kis szép, egyszerű, táskába is praktikus.

Felce Azzura Classico Testápoló

Felce Azzura Classico Testápoló
2019. szeptember 29.

Szeretem a tisztaság illatú parfümöket, kencéket, ezért is vettem meg. Sokan írták hogy kellemes, tiszta illat, rajtam sajnos elementáris erővel orrbavágó retro férfi borotvahab, parfümöket meghazudtoló tartóssággal. Viszont istenien beszívódik, pedig aránylag testes krém- finom puha bőrt hagy maga után. Az illata miatt nem pontozom le, mert nagyon jól teszi a dolgát és az ára is baráti. Még gyűrjük egymást, hátha összeszokunk 😊

Nesti Dante Dolce Vivere Firenze Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Firenze Szappan
2019. szeptember 3.

Igazi "békebeli" szappanillat, picit virágos, friss. Mivel óriási a 250g-os tömb, én kettévágtam, és szekrényillatosítónak használom. Bőrön is sokáig megmarad az illata, nem szárít, jól habzik, igen kiadós.

Lush The Rough With The Smooth Testradír

Lush The Rough With The Smooth Testradír
2019. augusztus 28.

Engem a Lush termékei az illatukkal vettek le a lábamról, ez a kis tömb sem kivétel- hamisítatlan Lush élmény, és a bőrön is sokáig megmarad. Lustábbaknak kötelező darab, a radírozás és a testápolás egy füst alatt megoldható vele. Isteni földes-fűszeres illata van, engem is a Karmara emlékeztet.

Lush Sikkim Girls Parfüm

Lush Sikkim Girls Parfüm
2019. augusztus 7.

Fülledt, virágos, fűszeres, buja illat. Forró nyári napokon működik rajtam igazán, bár nem egy könnyed illatocska, mégsem fojtogató. Érdekes hogy a krémparfüm változatát tartósabbnak érzem. Ettől függetlenül imádom ☺️