Monaa20

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Synergen 5in1 Tisztítókrém

Synergen 5in1 Tisztítókrém
2014. augusztus 22.

Már rég odaadtam öcsémnek,... utálom. Nagyon pattanásos voltam tőle. Még barátnőm is megjegyezte akkor hogy vettem-e új kozmetikumot, vagy mitől pattoghattam ki ennyire... de tudtommal tesóm sem használja :D

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2014. augusztus 22.

Nekem tökéletes. :) Ma vettem újra a 2. flakont.
Az elsőnél megtetszett a leírása, meg még sosem volt külön szemfesték lemosóm. Gondoltam egy próbát megér, a leírásának nem hittem, viszont 1 hónap után feltűnt, hogy a nagyon apró szempilláim, amelyek hiper-szuper dúsító, hosszabbító spirállal is alig látszanak, mostanra felérnek a szemöldökömig ha kifestem őket :D Illetve nem igazán hullajtom a készletet. :D
Örök szerelem a miénk.

Head & Shoulders Moisturizing Scalp Care Balzsam

Head & Shoulders Moisturizing Scalp Care Balzsam
2013. október 17.

én imádom, 349 ft-ért vettem akciósan a rossmannban, hát nagyon megérte!!! :D a hajam nagyon puha tőle, az illata isteni, samponom amúgy is mindig ez a márka volt, mert mást egyszerűen nem tűr a fejbőröm, de ezek szerint a balzsamja is beválik. :)

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2013. május 27.

a kedvenc tusfürdőm, szerelmünk örök <3
akcióban be is táraztam belőle ismét 3 flakonnal.
a bőröm amúgyis érzékeny, nem visel el akármit, de ez a tusfürdő nagyon jó, egyáltalán nem száradok sehol, és nem viszket a bőröm. imádom!!

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Repair Hajpakolás
2013. május 7.

Elhasználtam 1 dobozzal belőle, utána nagyon sokáig gondolkodtam milyen hajpakolást vegyek, mivel növesztem a hajam, szerettem kísérletezgetni, de ma betévedtem Rossmannba és ismét akciós, 1000 ft, így nem tudtam ott hagyni, mert ennyire jó hajpakolásom még sosem volt, és tényleg sokat nőtt a hajam használata alatt, vagyis inkább nem töredezett le, nem tört a hajam, még a fodrászom is meglepődött milyen hosszú hajam lett.. és végre vágatás után is hosszú hajam van, nem pedig kulcsontig érő kis csutka :P :D szerelem első szaglásra, a hatása pedig megtart :):)

Syoss Substance & Strength Spray Hajpakolás

Syoss Substance & Strength Spray Hajpakolás
2013. március 21.

én is szeretem. január környékén vettem mikor féláron volt, minden hajmosás után ezzel fújkálom a hajam bőségesen, az illatát imádom. és még mindig rengeteg van benne. :)

Médea Sampon Csalánkivonattal

Médea Sampon Csalánkivonattal
2012. október 13.

.... inkább no komment.
nagyon nagyon rossz, bekorpásodtam tőle, sprőd lett a hajam nagyon nem éri meg.. több mint a fele megvan, dobom ki a kukába..

Kallos KJMN Hajfénykrém

Kallos KJMN Hajfénykrém
2012. május 7.

nekem bejön. olcsó, és nem is olyan rossz. bár tény hogy nem ér fel egy hajvégápolóval, néha mintha szálkásnak érezném a hajam, és testápoló jelleggel és illattal rendelkezik. De az árához képest ne várjunk többet. :)

Frissítem a véleményem: Már alig használom, mert nagyon szálkásnak láttam tőle a hajam huzamosabb idő után. Így nem túl jó.. :D

Isana Body Milk Olive (régi)

Isana Body Milk Olive (régi)
2012. április 20.

Én a tégelyes kiszerelését használom, az 500ml-set 500 ft-ért. Nagyon jó ár érte, sőt többet is megérne, hiszen nagyon jó. Nagyon száraz a bőröm, és viszket, sebesedik, de ezzel a testápoló nagyon jól elbánik és semmi bajom. Gyönyörűen hidratál. :) 5*

NYC All Day Long Alapozó

NYC All Day Long Alapozó
2012. április 20.

Már nagyon régóta vágytam erre az alapozóra, mert nagyon tetszik a pumpás csomagolása, meg így minden összességében, de drágállottam.
Viszont most akciósan 900 ft-ért hozzájutottam. Hát isteni!! :) Gyönyörű egyenletes színt ad a bőrömnek, és tele van emelett jótékony vitaminokkal. Bloggerek tesztelései alapján, előnyeivel és saját tapasztalatom végett, csúcsszuper! Legjobb alapozóm! :)