Monchhichi

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. február 21.

Már lassan egy éve használom, és továbbra sincs tervben lecserélni. Nem szabad semmi azonnali, látványos hatásra számítani, de engem hosszú távon, egy rámszabott rutin részeként nagyon meg tudott győzni! A Hada Labo hialuronsavas lotionje után használom, a cosrx rizses arckréme alá. Eleinte rosszul rétegeztem és folyton felkukacosodott. Ha így jársz, próbáld ki, hogy megjavul-e, ha olajos cuccok nélküli rutinban használod.

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Gokujyun Hyaluronic Acid Lotion
2019. február 21.

Egy palackot használtam el eddig, arcmosás utáni első lépésként használom toner helyett. Ezzel derült ki, hogy a bőrproblémáim nagyrészét a felszíni szárazság okozza. Beszívódás után jöhet valami szérum és krém, és így velem csodát tett.

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2018. február 17.

Karácsonyra a nagymamámnak szokása elzarándokolni a Doglasba és mindenkinek választani egy-egy parfümöt. Elfelejtette, hogy mit választott nekem tavaly, úgyhogy most ezt adta. Elképesztően ráérzett, mert totálisan beleszerettem. A rózsaillat mindig is hatalmas kedvencem volt, de eddig lehetetlen volt olyan rózsás parfmöt találnom, ami ne lett volna fullasztóan nyanyás. Ebben a tearózsa illatot érzem, mellette pedig valami hűvös, vizes illatot, amit nehéz megfogalmaznom, de ez teszi viselhetővé a rózsát. Már megvettem egy nagyobb kiszerelést is belőle, mert ezzel most hosszútávra találtam illatot.

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás
2018. február 3.

Nálam tökéletesen hozta a beígérteket, látványosan rendberak amikor kicsit szürkésnek és élettenellek érzem a dolgokat. Szeretem az illatát, bár a mandulahéjak benne szerintem elég durvák, szóval óvatosan.

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító

Lush Herbalism Arc- és Testtisztító
2018. február 3.

Nagyon szerettem, de elcsábított tőle az Angels on bare skin a levendulákkal. Amúgy szerintem kb ugyanazt tudják, istenien radíroznak benne a puha kis manduladarabkák, nem karcos, egyáltalán nem szárít és olyan érdekesen rendbehozza az arcomat. Ha nem lennék levendulabuzi, újravenném.

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító
2018. február 3.

Néhány hete használom, elsősorban amikor úgy érzem, hogy nagyon aláizzadtam a fényvédőmnek és ettől ilyen kellemetlen zsíros érzésem van. Az eddig próbált Lush arctisztítókhoz képest picit szárít, de ez inkább csak annyit jelent, hogy a Herbalism, vagy az Angels on bare skin után simán belefér egy kicsit hidratáló nélkül lenni, annyira nem szárítósak. De kicsit zsíros bőrre ez is tökéletesen bevált nálam, nem borítja meg a bőrömet, nagyon tetszik valamiért az illata is, jó kis mosakodó, újraveszem ha elfogy.

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2018. február 3.

Lassan másfél hónapja már csak Lush arctisztítókat és egy Garnier arctejet használok. Látványosan egységesebb lett az arcom s mivel arctejet addig is használtam, ezért a javulást ezeknek az agyagos-radírozós tisztítóknak a számlájára írom. Őt és a Herbalism-t használtam eddig, de ennek jobban tetszik az illatta, bár ez sem kellemes. Nem szárítanak egyáltalán, nem csinálnak semmit, csak szépen eltakarítják az előző rutin maradványait és az elhalt réteget, közben pedig nagyon hatékonyan nyugtatnak, főleg ez. Géles állagú arclemosókkal még sosem sikerült ilyen jó állapotot elérnem, szóval 100%, hogy újraveszem.

Lush Sleepy Testápoló

Lush Sleepy Testápoló
2018. január 4.

Vannak ennél sokkal-sokkal olcsóbb, szintén jóminőségű testápolók, de az illata miatt újra fogom venni. Mivel mégcsak nem is óriási adag, ezért csak a mellkasom és a kezeim kapják ezt, máshová mehet valami semleges illatú cucc. Az esti rutin elengedhetetlen része lett, imádom.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2017. november 29.

Még nyár elején kezdtem használni és persze nulla eredménnyel. Kb két hónapja kezdtem újra használni, most már utánna olvasva, betartva a 20-30perces várakozási időt és nem vártam csodát egy hét után. Így már működött, a mitesszereket szépen lassan kipucolja, ami túl nagy, annál valoahgy könnyebbé teszi a nyomkodást is, simán kiugrálnak a bőrömből a legmakacsabbak is, elég hatékonyan hidratálja az arcomat és a gyulladt foltok az orrom körül is teljesen elmúltak.

Chtoura Garden Rózsavíz

Chtoura Garden Rózsavíz
2017. augusztus 18.

Nagyon jó illata van és ha a szokásos rutin rétegei közt egyszer-kétszer átpermetezem az arcomat vele, alaposan felturbózza a kencék hidratáló hatását. Önmagában nincs nagy jelentősége, kicsit gyulladáscsökkent, kicsit világosít (talánmintha), de tonerként szerintem pont ennyit kell tudnia.