Monchhichi

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrprobléma: Vízhiány

Mizon Hyaluronic Acid 100

Mizon Hyaluronic Acid 100
2017. március 6.

Nálam minden ígéretet beváltott. Egészen kis mennyiség is látványosan "feltöltötte" az arcomat, pár óra után olyan volt, mintha kivasaltak volna, persze mindenféle húzódós érzés nélkül, tele nedvességgel. Csinos az üvegcséje, istenien nézne ki a fürdőszobában, de inkább a lekvárok közt díszeleg a hűtőben, mert pár helyen olvastam, hogy ez így jó. Gondolom az összetevők stabilitása, vagy ilyesmi.... Roseroseshopon vettem, es $11-t nagyon bőven megér.

Aromax Gránátalma Olaj

Aromax Gránátalma Olaj
2017. február 18.

Néhány hónapja használom és a csipkebogyós után kezelhetetlenül sűrűnek tűnt, de hozzá lehet szokni. Nappalra nem tudom használni, mert mindig túl sokat paskolászok fel és egyszerűen nem bír beszívódni. Estére használom krém helyett, rétegezős rutin zárásaként, így reggelre elég lenyűgözően puha bőrt csinál. A csipkebogyós kicsit felhasználóbarátabb volt, mert könnyebben beszívódik, de estére, vagy arcpakoláshoz ez egy nagyon jó olaj. Az illata nem túl kellemes, de jó, hogy nem parfüm. A leglátványosabb eredményt szemkörnyéken hozza, bár még nincsenek ráncaim, de az egész terület érezhetően puhább és élénkebb lett. Bár nappalra tényleg nem jó, öt csillagot adok, mert szerintem ez az olaj temészetes tulajdonsága, nem pedig a termék hibája.

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Krémzselé
2017. február 9.

Hú, de imádtam ezt két éve nyáron! Az utolsó cseppjeit is elhasználtam akkor és ha összefutunk, biztosan megveszem újra. Egy perc alatt beszívódott, nem zsírosított, de szerettem direkt egy jó nagy adagot hosszan beledögönyözni a kezembe, mert isteni érzés volt ez a hűvös, vizes, gélszerű állag rajta. Ha belefutok valahol minenképp megveszem megint.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. február 9.

Nagyon szeretem, bár a sminkkel néha kicsit problémázik. Hatalmas adag és alig fogy pedig hónapok óta használom. Ez az egyetlen arclemosó-típusú temék amit időnként merek nem-lemosni, azthiszem az illatmentessége miatt tudott ennyire a bizalmamba férkőzni. Újravevős.

Lush Dark Angels Friss Arc-és Testtisztító

Lush Dark Angels Friss Arc-és Testtisztító
2017. február 9.

A kedvenc arcradírom, tökéletes méretű szemcsékkel. Egy rakás illatos olajjal ápolja a bőrömet, legszívesebben állandóan ebben négerkednék, de. Irdatlan retekkel jár a fürdőszobában. Nem azt mondom, hogy minden használat után mehetek újracsempézni, de befogja a porcelánt és nem lehet megúszni a takarítást. Néha belemászik a nagyobb pórusokba, úgyhogy kell utána valami kis utómosás. De még ennek ellenére is fontolgatom az újravételét ha elfogy, mert semmilyen bőrradírt nem szeretett még ennyire az arcom.

Alverde Sensitiv Arclemosó Varázsmogyoró és Kamilla

Alverde Sensitiv Arclemosó Varázsmogyoró és Kamilla
2017. február 9.

Nagyon jó arclemosó a reggeli indításhoz, éppen csak eltávolítani az éjszakai hidratálók maradékait, a párnáról összeszedett szöszöket meg ilyesmit. Furcsa ez a sok negatív tapasztalat, mert én tényleg csak dícsérni tudom. Nagyon szeretem reggel jól átmasszírozni vele az arcomat, nem szárít, ami nálam fontos. Nem drága és elég sokáig kitart. Alig van illata. Nekem nagyon bejön ez a krémes, tejszínszerű állag. Sminklemosáshoz nem elég erős. Én újra tervezem venni, mert lassan elfogyik.

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál

Rimmel Wonder'full Vízálló Szempilaspirál
2017. január 31.

Teljesen kritikán aluli. Néhány perc után elkezd levándorolni a szemem alá és megszentségteleníteni a nagy odafigyeléssel felaplikált korrektoromat. Persze mikor már belemászott beváltja vízállósággal kapcsolatos ígéretét és az egész szememalja agresszív szétsikálása nélkül nem távozik. A fedése meg említésre sem méltó..... a kefe tetszik ezért 1csillag.

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream

Skinfood Salmon Dark Circle Concealer Cream
2017. január 31.

Maximálisan elnyerte a tetszésemet, mert olyan korrektort kerestem, ami nem szárít és nagyon természetes hatást ad. Vizes szivaccsal szeretem eldolgozni és így tökéletesen észrevehetetlen a bőrömön, teljesem beleolvad, de szépen kiemel. Kifejezetten fénylő, nekem ez nagyon tetszik, mert szeretem, ha a bőrömnek marad egy természetes egészséges fénye. A kiszerelés bőséges, a csomagolás korrekt, nagyon jó vételként könyveltem el.