Monchochi

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Elvital Planta-Clear Korpa Elleni Sampon Zsíros Fejbőrre

L'Oreal Paris Elvital Planta-Clear Korpa Elleni Sampon Zsíros Fejbőrre
2017. február 23.

Nos...ő is egy nagyon jól sikerült termék. A vele való hajmosás felér egy aromaterápiával, nagyszerű illata van a benne lévő illóolajoknak köszönhetően. Nagyszerűen tisztít, és 3 napot simán kibírok a következő hajmosásig. Plusz pont, hogy szilikonmentes. Remélem a továbbiakban is jó barátok leszünk. Ajánlom!!

Shiseido Zen

Shiseido Zen
2016. szeptember 20.

Régebben - még csacska lánygyermekként - úgy gondoltam, hogy a pacsuli csakis közönséges és olcsó, tucat hatást válthat ki.
Aztán felnőttem...és megannyi próbálkozásom után - mely arra irányult, hogy megtaláljam a hozzám passzoló illatot - zsákutcába futott, szembejött velem Ő.
Annyira különleges, igazán összetett illat, amely a nap végéig elkísér, de persze folyamatosan változik. Számomra fűszeres és meglehetősen karakteres illat, ezért a kosztümös napjaim tökéletes kiegészítője Ő, és semmiképpen sem illik össze egy farmer-Converse párosítással. Nagyon szeretem, mert vele sokkal nőiesebbnek és határozottabbnak érzem magam.
Több elismerő megjegyzést is kaptam miatta, és mivel nő vagyok ez nagyon jól esik! :)

Balea Fresh Inspiration Deo Spray

Balea Fresh Inspiration Deo Spray
2016. augusztus 15.

Nem rossz, nem rossz.... de az igazán jó nem ilyen. Nagyon intenzív, harsány, szinte már művi illata van, ami elég sokáig elkísér. Azt vártam, hogy kicsit frissebb lesz, de számomra az "illata" nagyon olcsónak hat, bár tény, hogy olcsó volt, ha hinni lehet akkor a kis flakon mennyisége megfelel 400ml-nek.... majd elfújkálom hosszú bringatúrák előtt, mert mellette parfüm, vagy egyéb más illatosító használata szóba sem jöhet.

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10

Garnier Skinactive Hydra Bomb Nappali Krém SPF10
2016. július 8.

Hát igen...nyárra is elkél egy jó kis hidratáló, plusz pont, ha nyújt némi védelmet a káros napsugarak ellen. Ez a kence valami ilyesmi. Meglehetősen könnyű állagú, hamar beszívódik, és egész nap érzem a klassz, finom illatát a bőrömön. Nem hagy zsíros érzetet, az arcom nem fénylik tőle.
Egyetlen bajom van vele, de igyekszem a problémát mielőtt orvosolni, mégpedig az, hogy egy pumpálással számomra nagyon sok krém jön ki a tubusból. Viszont maga az ötlet nagyon jó, hiszen nem kell belenyúlkálni a tégelybe. Azt hiszem próbálom egy picit finomabban megnyomni azt a pumpás adagolót.... :))

Treacle Moon Pretty Rose Hearts Testpermet

Treacle Moon Pretty Rose Hearts Testpermet
2016. július 5.

Nyáron nálam csakis a testpermetek jöhetnek szóba, valahogy képtelen vagyok elviselni magamon a töményebb parfümöket. Legutóbbi Mülleres látogatásom alkalmával találkoztunk én és Ő, a maga csodás, csalogató rózsaszín csomagolásával. Kissé szkeptikus voltam...hiszen rózsa. Egyből egy nagymami szagú, büdös kölni szag ugrott be, de ennek ellenére megillatoltam, és óriási csalódás, persze pozitív értelemben. Nagyon finom, nem az a hihetetlenül tömény, büdös rózsaszag, hanem én felfedezni vélek benne némi citrusosságot is.
Az illata órákig érződik, plusz én hűtőben tárolom.
Az ára nagyon baráti: 200 ml közel 800 forintért? Ajándék. :)

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2016. június 27.

Régóta szemezgetek már ezzel a cuccal a drogériákban, de az itteni véleményeken felbuzdulva vásároltam meg, nagyon kíváncsi voltam, hogy valóban lepipálja-e a fructis csodaolaját. Azt kell mondanom, hogy számomra igen.
Az én hajamról tudni kell, hogy a hajápolás nálam kb. egy órás szeánsz, ugyanis mosás után szükség van egy jó adag pakolásra (sietősebb napokon balzsamra), hogy egyáltalán fésűt merjek engedni a közelébe, majd jött a csodaolaj. Eddig.
Most úgy néz ki a dolog, hogy mosás után törcsinedves hajon (esetemben szénakazlon) eloszlattam kb. két pumpálásnyi olajat, és azonnal ki tudtam fésülni a szalmaszáraz hajam. Tényleg szép, puha és fényes lett a hajam. Az illatát annyira én nem érzem, de ez mit sem von le az értékéből.

Olivia Levendula Virágvíz

Olivia Levendula Virágvíz
2016. június 24.

Szerelem első szimatra :) Igazi klassz levendulaillat, és valóban hidratál is, viszonylag sokáig a bőrön marad. Én testpermetként használom, de így nyárra, harmincfokokban számomra telitalálat. Frissít, nyugtat és persze illatosít is :)

Fing'rs French Pen

Fing'rs French Pen
2016. június 2.

Manikűr tekintetében nagyon konzervatív vagyok, mert vagy vörösek a körmeim, vagy franciásak (vagy egyik sem). Mivel nagyon szerencsétlen vagyok sokszor az ecsetes lakkokkal, nagyon megörültem, hogy megláttam ezt a tollat, és nagy örömmel bele is dobtam a kosaramba. Kipróbáltam, tényleg nagyon szuper kis valami, de valamit még ki kell találjak arra vonatkozólag, hogy a szerencsétlen - néha reszkető - bal kezemmel hogyan húzom meg a jobbra a vonalakat...lehet marad a sablon. Egyébként a festék maga szép fehér, könnyen szárad, sokkal könnyebb ezzel fehér végeket varázsolni, mint ecsettel pepecselni.

Lacalut Aktív Fogkrém

Lacalut Aktív Fogkrém
2016. június 1.

Mindig visszatérek hozzá, mert bár az íze számomra förtelmes, a hatását egyik más fogkrém sem tudta felülmúlni. Érzékenység elmúlt, a kezdődő fogínyvérzés szintén abbamaradt és az ínyem újra csodaszép rózsaszín. Hozzáteszem, hogy nem hagyományos fogkefét használok, így gyanítom hogy alaposabb a tisztítás is. Nem olcsó, de azt hiszem, többet nem csábulok el semmilyen más fogkrém irányába.

Baylis & Harding Funky Farm Bath & Shower Gel

Baylis & Harding Funky Farm Bath & Shower Gel
2016. június 1.

Mivel nincs gyerkőcöm, én saját magamnak vettem. Nekem tetszik az illata, egész sokáig érezhető a bőrön, és számomra igazán klasszikus "tisztaságillata" van, a bőrömet egyáltalán nem szárítja.
A mennyiség elég tetemes, tetszik, hogy pumpás az adagolója és nagyon cuki a csomagolása :))