Monchochi

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Sanitas Pedikűr-Manikűr Készlet

Sanitas Pedikűr-Manikűr Készlet
2016. május 23.

Én a Lidl-ben tettem rá szert, azt hiszem olyan 3000 forint körüli összeg volt. Az fogott meg benne leginkább, hogy nem elemes, hanem hálózatról működik. 7 darab csiszoló fej van hozzá, plusz egy kis aranyos tároló/hordtáska. Szeretem, sokkal könnyebb a karmaimat azóta karban tartani... eddig megérte az árát.

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2016. május 20.

Születésnapomra vettem önmagamnak...gondoltam, hogy kicsivel túl a harmincon komolyabban illene foglalkoznom a bőrömmel, hogy egy évtized múlva olyan arcom legyen, amilyet szeretnék....
Szóval gyorsan be is ugrottam érte a debreceni Media Marktba, és kutyafuttában magamévá tettem. Butaság volt, mert hazaérve és kibontva a csomagot észrevettem, hogy sem elem, sem pedig használati utasítás nem volt a dobozban, de ezenkívül minden más, hiánytalanul.
A készülékről.... először furcsa, különös használni, aztán ahogy telnek a napok, annál inkább látható, mire képes. Én a hozzá kapott aloes lemosót annyira nem kedvelem, a megszokott Garnier pure lemosóval használom. Eddig szuper, szeretem. A krémek, pakolások sokkal intenzívebben dolgoznak a vele való arctisztítás után. Szeretem.

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)

Garnier Fructis Miraculous Oil Repair 3 Hajápoló Olaj (régi)
2016. május 11.

Én nagyon szeretem. Az illata csodás, és mindegy, hogy hajmosás után fél órán keresztül milyen tápláló pakolás csücsül a hajamon, hajszárítás előtt mindig masszírozok 1-2 pumpálásnyit a hajvégekre, és lassan egy évnyi használat után azt kell mondjam, hogy a hajam nem hálátlan ezért a sok törődésért. Persze az első pár használat során én is beleestem abba a hibába, hogy nemcsak a végekre kentem, aminek aztán meg is lett az eredménye gyors zsírosodásként, de most már odafigyelek, hogy mennyit és hová kenjek.
Bár elsőre nem tűnik olcsó terméknek, mégis nagyon sokáig elég. A hajvégek puhák, nem száradnak olyan gyorsan, és kevésbé töredezettek.

Garnier Ultra Doux Rizskrém & Zabtej Tápláló Hajpakolás

Garnier Ultra Doux Rizskrém & Zabtej Tápláló Hajpakolás
2016. május 9.

Egyszerűen nem tudtam otthagyni a polcon, annyira megnyerő volt a csomagolás, az igéret, hogy nem tartalmaz parabéneket és persze - akkor ott- az illata is. Az illata nekem egy kissé erős, de a hatása valóban szuper, a hajam csak úgy itta....leöblítéskor már érezni lehetett a puhaságot, a selymességet. Valóban könnyű lesz tőle a haj, könnyen kifésülhető, nem nehezedik el és viszonylag sokáig illatos is marad. A Garniernél tudnak valamit :)

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2016. április 20.

UP.:
Adok neki még egy csillagot, hiszen akár 3-4 napot is kibír a hajam a következő mosásig, és ez azért igen nagy teljesítmény, hiszen eddig kétnaponta kellett mosnom a hajkoronám.

Nagyon jó vele hajat mosni, nagyon kellemes az illata és az állaga is jó. Azonban tipikusan az a sampon, ami után a haj egyértelműen balzsamért kiált, bár én eddig mindig használtam valamit a könnyebb kifésülés érdekében. Egyébként jól tisztít, és valóban frissíti a fejbőrt. Abban azonban nem vagyok biztos, hogy a hajvégeket olyan elképesztően jól ellátná nedvességgel.

Balea Hidratáló Krémes-Olajos Maszk

Balea Hidratáló Krémes-Olajos Maszk
2016. április 19.

Nagyon jó! Örülök, hogy legutóbbi Dm-es látogatásom során rábukkantam, egyből vettem is kettő darabot belőle. A maszkokat általában bőrradírozás után szoktam bevetni, és általában működnek is. Az utóbbi napok szeles, de meleg időjárása miatt kissé tanácstalan is voltam, hogy mi lehetne az ideális megoldás a feszülő bőrömre, de már az első használat után újjászületett az arcbőröm, rendkívüli puhasággal ajándékozta meg a bőrömet ez a filléres csoda. Az illata és állaga nagyon szuper. Mindenképpen újravevős termék (ez is). :)

Gliss Kur Ultimate Resist Intenzív Hajerősítő Hajpakolás

Gliss Kur Ultimate Resist Intenzív Hajerősítő Hajpakolás
2016. március 27.

Első használat: kritikán aluli teljesítmény. A tégelyen ugyan 1 perces hatóidő van feltüntetve, de bele sem merek gondolni, hogy ha 10 perc alatt nem művelt csodát, akkor egy perc alatt mire lehet képes. Az állaga meglehetősen nehéz, és émelyítően illatos. A hatása: számomra kifésülhetetlen, sprőd haj lett. Sajnálom, pedig egykoron a Gliss Kur egyet jelentett a csodaszerrel.

Paco Rabanne Invictus EDT

Paco Rabanne Invictus EDT
2016. március 26.

Utálom a páromon érezni, annyira agresszív, közönséges, és olcsó hatása van. A tartósságára - sajnos - panasz nincs, mert egész sokáig kénytelen vagyok szaglászni. Szerintem ez az illat maximum huszonéves ifjak számára ideális, de egy közel 40 éves férfihez abszolút nem passzol. Szívem szerint minusz csillag menne neki.

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2016. március 22.

Csodás, egy hatalmas csokor tavasz ez az illat és csupa, csupa boldogság és öröm. Nagyon finom, tavaszra tökéletes, az ébredő természethez aligha lehetett volna méltóbb parfümöt kreálni. És rendkívül tartós is, sőt!
És csak zárójelben csupa apró betűvel: már értem, hogy az avon honnan merítette az "inspirációt" a celebréhez.... de az eredeti klasszisokkal jobb. :)

Crystal Nails Fine Nail Polish Remover Orange

Crystal Nails Fine Nail Polish Remover Orange
2016. március 9.

Gyenge... ám megemelem a kalapom a marketingesek előtt. Ez a lemosó nulla, a kétszázforintos Eszter (vagy nem tudom milyen nevű, vagy noname) lemosó simán veri ezt az illatos erőtlen löttyöt.