Monchochi

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2016. február 20.

Nagyon szeretem, szerintem a legjobb, legtartósabb lakk, és még az ára sem vészes. Én a 321 it's the cherry on top művésznevű lakkocskát vettem meg, és nagyon szép. Valóban gyorsan szárad, az ecset kiváló. Nem pattogzik le néhány nap múlva, ami kifejezetten jó lábkörmök pingálása szempontjából. Ajánlom! Bár megszállottja vagyok a vörös(árnyalatú) körmöknek, ki fogok próbálni más színt is, csak legyen alkalmam elszabadulni az egyik drogériában :)

Garnier Fructis Grow Strong Hajpakolás (régi)

Garnier Fructis Grow Strong Hajpakolás (régi)
2016. január 31.

Csúcsszuper kence!
Érdekes egyébként, mert miután lemosom nem érzek semmi különöset, viszont, ahogy szárad a hajam, úgy érzem a puhaságot, a selymességet és az illatot. Bár a csomagolás szerint egy perc is elegendő ahhoz, hogy kifejtse a hatását, én rendszerint legalább 10 percig hagyom fent. Az állaga valóban kissé zselés.
Klasszul teszi a dolgát, nem nehezíti el a hajam.

CD Kéz- és Körömápoló Krém Homoktövissel

CD Kéz- és Körömápoló Krém Homoktövissel
2016. január 26.

A legeslegjobb kézkrém - mostani időszámításunk szerint, pedig már végigpróbáltam az ismertebb márkák kacsókencéit.
Az illata isteni, a hatása csillagos ötös; fantasztikusan puha lesz tőle a bőr, gyorsan beszívódik, nincs zsíros érzet. Plusz pont, hogy egy vegán termékről beszélünk. Az ára sem volt vészes, ha jól emlékszem 800-900 forint közötti összeget fizettem érte, ami szerintem egy ilyen minőségű és hatású krémnél nem pénz.

Garnier Miracle Wake Up Cream

Garnier Miracle Wake Up Cream
2016. január 20.

A Müllerben csaptam le rá, bevezető "akciós", 2990 forintos áron, ugyanis szükségem volt egy nappali arckrémre, amely a hidratáláson túl nyújt(hat) némi extrát is. Gondoltam, miért ne adnék neki egy esélyt. Hozzá kell tennem, hogy a miracle vonal éjszakai krémjét is használom, így remélem a hatás nem fog elmaradni.
Ma reggel kentem fel először, és nagyon finom textúrája van magának a krémnek, valóban villámgyorsan beszívódik és nekem az illata is nagyon tetszik. A bőröm nem húzódik, és a tapintása is bársonyos lett. Remélem idővel nem fog pattanásokat okozni.

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal
2015. december 21.

Ez valami szörnyű. Egyszerűen borzalmas az illata, szerintem nem sok köze van a narancsvirághoz...ez valami gejl rémület. Az állaggal nem lenne gond, viszont egyáltalán nem hidratál. Szóval...ez a nivea happy time tusijának egy meglehetősen rosszul sikerült koppintása. Kár érte.

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó

Idelyn Beliema Expert Intim Mosakodó
2015. december 12.

Tény, hogy nem olcsó, viszont nagyon szuper. Irritációra aligha tudok kellemesebb és kíméletesebb megoldást, magasan veri a jelenlegi piacon kapható összes intim lemosót. Kellemes az illata, viszonylag kevés is elég belőle egyszerre, így én egy flakonnal kihúztam vele másfél hónapig, cserébe megkaptam a valódi tisztaság, frissesség és nyugodt altáj érzését, ami szerintem egy - önmagára igényes- nő számára az egyik legfontosabb dolog.
Ajánlom mindenkinek, és én is újra fogom vásárolni, amíg kapható lesz.

Baba Gyöngyvirág és Viola Krémtusfürdő

Baba Gyöngyvirág és Viola Krémtusfürdő
2015. december 9.

Nagy szerelem.... Nem tudok betelni vele, télre ideális, az állaga kitűnő, luffaszivacs társaságában alkalmazva még jobb, még selymesebb, puhább utána a bőr és persze nagyon-nagyon sokáig illatos is, ami azért nem elhanyagolható.
Kis túlzással állíthatom, hogy a napokat a vele való esti fürdők koronázzák meg, annyira jó az illata, kényezteti nemcsak a bőröm, de a lelkem is. Van ebben a gyöngyvirágos boldogságban valami igazság....

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2015. december 2.

Hol is kezdjem?
Elég nehezen vettem rá magam, hogy ilyen ecsetes festéket vásároljak, de a drogéria polca előtt teljes kétségbeesésemben kiválasztottam az arany világosbarna árnyalatot.
Kellemes csalódás volt, igazából ecset sem kell hozzá, mert elég sűrű az állaga ahhoz, hogy a kis ujjbegyeimmel is fel tudjam vinni. Az illata mesés, egyáltalán nem csíp, nem csöpög, még a hozzám hasonló kétbalkezes, önmagát folyton lecsurgató leányzók számára is egyszerű a használata, a hozzácsomagolt balzsam pedig gondoskodik a két festés közötti selymességről és csillogásról.
Nem vagyok benne biztos, hogy ő az igazi, még vadászok, keresem a hajfestékek nagy Ő-jét, de egy darabig biztos, hogy őt fogom választani. Ajánlom.

L’Occitane Foot Cream

L’Occitane Foot Cream
2015. november 8.

Kiváló, teszi a dolgát lábon és kézen egyaránt.
Mindig alvás előtt használom, mivel a finom levendula illata pillanatok alatt ellazít és nyugtat.
Lehetne ugyan egy picivel olcsóbb is, de sokáig elég.

Calvin Klein Truth

Calvin Klein Truth
2015. október 16.

Végre a napokban megérkezett!!
Egy drogériában illatolva teljesen magamra ismertem az illatban, viszont a CK Eternity-je is rabul ejtett. Nem igazán voltam képes dönteni, és mikor megérkezett ez a csoda, és először fújtam magamra, az első percekben bevallom, úgy éreztem, hogy tévedtem. Aztán néhány perc múlva teljesen más lett. Megfogalmazhatatlan, hogy miféle metamorfózisra képes ez az illat, a bőrömön remekül kidomborodik a vanília, kellemes édeskés, mégsem émelyítő illattá válik.
Egyszerűen csodás, nem mindennapi.