Monchochi

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Himalaya Herbals Tápláló Babaolaj

Himalaya Herbals Tápláló Babaolaj
2015. október 5.

Kiváló.
Az összetétele tetszetős, az illata nagyon jó, igazi "klasszikus" babaillat.
Naponta használom, esti zuhanyzások után, karokra- lábakra, a bőröm puha és hidratált tőle, és sokkal gyorsabban beszívódik mint más - JJ- babaolajok.

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2015. szeptember 3.

Miután a bontófésűm foga kitörött - ez nem vicc, elég nagy trauma volt, úgy döntöttem, hogy befektetek valami értelmes, normális fésűbe. Bár tisztában voltam vele, hogy a Müllerben a legdrágább, de elnézve a hajam borzasztó állapotát, nem akartam várni egy napot sem, így megvettem.
Fogalmam sincs, hogy mi a titka ennek a fésűnek, de hibátlan; nekem első pillanattól fogva kényelmes volt a fogása is, a nyél nem is hiányzik.
Gubancolódásra hajlamos hajamon pedig úgy átmegy, mint az a bizonyos kés...
Tény, hogy nem olcsó. A Müllerben a pénztáros hölgy is nagyon kedvesen azt mondta, hogy ez egy szuper fésű, csak egyszer kell megvenni az életben. Remélem igaza lesz.

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)
2015. szeptember 3.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy, hogy belerakom a kosaramba. És milyen jól tettem!
Nagyon puha lesz tőle a hajam, selymes, fényes és az illata....isteni! A kifésülhetőség pedig csillagos ötös.
Én több ideig hagyom a hajamon, mint 3 perc.
Azt hiszem, ha elfogy - majd egyszer, újra fogom venni.

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet (régi)
2015. augusztus 28.

Nagyon szeretem, igazi friss "zöld" illat nyárra. Nem is nagyon tudom melyiket szeretem jobban, ezt vagy a jázminosat.
Az én bőrömön sokáig megmarad annak ellenére, hogy csak egy permet.
Én a hűtőben tárolom :)
Egyet sajnálok...hamarosan vége a nyárnak, ezért búcsút kell vennem tőle.

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva

Garnier Ultra Doux Heritage de Provence Rozmaring és Olíva
2015. augusztus 28.

Nagyon tetszik... egyelőre. Rendben van az illata és a hatása is.
Nekem simán kibír a hajam vele 2-3 napot. Remélem nem kell hamarosan váltanom.

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2015. augusztus 28.

Pénzkidobás, hatalmas csalódás. Lehet még fokozni?
Hajmosás után mindig szükségem van valamire, mert borzasztó állapotban van a hajam. Csodában reménykedve emeltem le a polcról ezt a terméket, bár ne tettem volna.
Volt már a hajamon 3 és 30 percig is. Az illata oké, de a hatása nulla. Szerintem balzsam használata mellett nem kellene, hogy a bontófésű foga kitörjön... de ennél a terméknél szó szerint ez történt.
Sajnálom, de soha többé.

Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP

Hugo Boss Nuit Pour Femme EDP
2014. január 13.

Karácsonyra kaptam a páromtól, a Lancome la vie est belle illatával szemben győzedelmeskedett a kiválasztásnál nálam.
Nekem első szaglásra olyan volt, mint az avonos célebré, de annál jóval kifinomultabb.
Ez egy finom illat, elegáns, nőies.
A tartóssága pedig... még este is érzem magamon, nagyon szuper.

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó

Nivea Intimo Double Effect Intim Lemosó
2014. január 13.

A legjobb. Igaz, hogy nem éppen a legolcsóbb termék, viszont nekem egy flakonnal elég 3 hónapig is, mert valóban elég belőle tényleg egy mogyorónyi. Nagyon jól habzik, borotválkozáshoz is megfelelő, és isteni az illata. Remélem még sokáig kapható lesz.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2014. január 13.

Nem tetszik. Túl folyékony, nem habzik eléggé, és nem érzem utána a frissességet. Többet nem veszem. Borotválkozáshoz pedig abszolút alkalmatlan. Ha elfogy, visszatérek a jól bevált, lila nivea intimohoz.

Nivea Energy Fresh Deo Spray

Nivea Energy Fresh Deo Spray
2013. december 2.

Ez volt a második olyan kedvenc dezodorom a Nivea-tól, amit egy idő után nem lehet kapni, pedig akciók keretében sokszor vásároltam akár 2, 3 darabot is. Imádtam az illatát, egész napos szaladgálás után is éreztem a friss illatát, és nagyon klasszul is tette a dolgát, mint dezodor.
Újra vásárolnám., ha lehetne....