Monchochi

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

H&M Lip Balm Vanilla Cake

H&M Lip Balm Vanilla Cake
2013. december 2.

Nagyon szeretem, mert nem csak ajakra jó. Náthától kipirult-kidörzsölődött orra is tökéletes, illetve borotválkozás után irritált bőrön is nagyon bevált. Az illata hagy némi kívánnivalót maga után, de összességében nézve, jó és hatásos.

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték

Schwarzkopf Color Mask Hajfesték
2013. december 2.

Az eddigi legjobb otthon is használható hajfesték, amit találtam. Tényleg nem csöpög, kellemes az illata, tökéletesen fed (én az aranybarna árnyalatot használom), és bár most vállig érő hajam van, de egy doboz elég volt a néhány hónapja még hátközépig érő (de vékony szálú) hajamra is.
Ha festeni kell, akkor csak ez jöhet szóba. Újra és újra.

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre
2013. december 2.

Szuper. Tetszik az illata, szépen mattít. Azt hozza, amit igér.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2013. december 2.

Szörnyű. Egyáltalán nem nyújtotta számomra azt, ami a csomagoláson és a reklámkampányban van. Szúrós szagú, és mintha csípné is a fejbőrömet. A hajam nem lett tőle se csillogóbb, sem selymesebb, puhább végképp nem. Sprőd lett tőle a hajam, de hatalmas mázli, hogy több alkalomra is elegendő a csomagban található balzsam.
Többet nem vásárolom.

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó

Garnier Skin Naturals Pure Active Arclemosó
2013. december 2.

Nekem nagyon bevált. Az új lakóhelyemen valószínűleg a vízminőség miatt az első hónapokban elborították az arcomat a pattanások, nagyon csúnya volt, és néha fájdalmas is. Elkezdtem használni ezt a csodát, és lassan, de biztosan kifejtette a hatását. Használtam reggel és este is. Nem szárította ki drasztikusan a bőröm, mégis hatásos a mai napig.
Sajnos nemsokára elfogy, de valószinűleg újravásárolom.

Hugo Boss Woman

Hugo Boss Woman
2013. december 2.

Imádom! Ez a mostani már a harmadik, 90 ml-es üvegcsém, de szerintem egy amolyan igazi "casual" illat, ami soha nem megy ki a divatból. Az illata tartós, és sokan dicsérik.

Catrice Cruise Couture Lashes To Kill Vízálló Dúsító Szempillaspirál

Catrice Cruise Couture Lashes To Kill Vízálló Dúsító Szempillaspirál
2013. december 2.

Egyértelmű csalódás volt ez a spirál. Csomósodik, a pillák összeragadnak....az én szótáram szerint nem ilyen a "végzet asszonyának pillái". Ráadásul szinte kínszenvedés tőle megszabadulni a nap végén....

Astor Big & Beautiful Play It Big Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Play It Big Szempillaspirál
2013. december 2.

Nemrégen szereztem be egy ilyet. Tetszik a keféje, és az ára is baráti volt. Egy réteg is elég belőle, nem csomósodik, nem maszatol. Nap végén gondtalanul le tudom mosni. Ha elfogy, valószínűleg újra vásárolom.