Moncsaka

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Bond No. 9 Madison Square Park For Women

Bond No. 9 Madison Square Park For Women
2018. december 12.

Nagyon be jön😊Szerencsére a rózsát nem nagyon érzem benne, annál inkább az áfonyát.
Tartossága kiváló, 4-5 óra múlva is intenzíven érzem.
Az üveg és a dobozka kinézete egy kis gyöngyszem.

Bond No. 9 Perfumista Avenue For Women

Bond No. 9 Perfumista Avenue For Women
2018. május 30.

Annyira szerettem volna! Semmi mást nem érzek csak a régi Bulgár rózsa olajat . Annyira tömény rózsa hogy számomra elviselhetetlen.Tartossága 3-4 óra. Az üvege csodaszép , ezért 2 csillag.

Comptoir sud Pacifique Matin Calin EDT

Comptoir sud Pacifique Matin Calin EDT
2018. április 27.

Itt vadásztam a krémmánián.Összetevők alapján lőttem ki ,mivel imádom a tömény édes,tejes illatokat.Meg érkezése napján egy fújás a csuklómra,amit éreztem ,oda égett tej.De szó szerint egy kis fertőtlenítő szaggal keverve. Borzasztó!!!!Gyorsan le is mostam,de úgy ragaszkodott a bőrömhöz hogy már szinte fájt!Nem adtam fel,kap még egy lehetőséget.Ma reggel új nap új próba.Sajnos ugyan az a tünet.Iszonyat,fejfájdítós maszlag.Nagyon sajnálom,mert szeretem ezt a márkát!!Rajtam mindegyik illata estig tartós.Csak a márka miatt 2 csillag.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2018. március 28.

Sikerült gyári mintát venni belőle.Kifújáskor,nekem egy könnyed légies,csajos illat.Szép fokozatosan kezdett csendesedni,és vége a csodának.15 perc után semmi,még egy halvány morzsa sem.Lehet hogy a bőrömmel van a baj. De többet vártam volna egy ilyen árfekvésű parfümtől.Bakancs listámból ki húzva. Kettő csillagot csakis az üveg kinézete miatt kap.

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster
2018. január 30.

Nem ismétlem az előttem szólókat ,de tényleg jó.Igaz nekem már érett a bőröm de ez a legjobb kis anyag az összes CV Hyaluron ampulla között.Mivel én telhetetlen vagyok így csak két napra elegendő.

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló
2018. január 26.

2 hete vásároltam,Rosé színben.Használata egyszerű,lágy állagú.Felkenéskor enyhe bizsergető érzést lehet érezni. Kacsa szájat természetesen nem csinál,picit teltebb tőle az ajkam.Ára változó 2700-3400 Ft-ig. Szerintem újra fogom venni.

Nivea Cellular Anti-Age Intensiv Kur Hyaluron

Nivea Cellular Anti-Age Intensiv Kur Hyaluron
2018. január 11.

Nekem nagyon be jön.4 napja használom,rendesen látszik a hatása.Önmagában biztos nem lenne elég,hidratálóval használom.Egyenlőre maradok nála.