Moncsaka

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2015. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Estée Lauder Bronze Goddess EDP

Estée Lauder Bronze Goddess EDP
2021. augusztus 3.

Csodálkozom hogy nincs róla vélemény. Pedig annyira finom .Nem tolakodó,de felhívja magára a figyelmet. Nyári estére,bújós illat. Eddig számomra a legjobb Lauder parfüm.

Viktor&Rolf Flowerbomb Midnight EDP

Viktor&Rolf Flowerbomb Midnight EDP
2020. február 20.

Édes semmiség! Amennyire vágytam rá,annyira lett csalódás 😞
Felfújáskor érezni valami gyümölcsös édes illatot ,pár másodperc után átvált enyhe púderes illatocskává ,10 perc után már rajtam nem érezni. Szerencsére nem estem bele az üveges vásárlásba ,2 mintával próbálkoztam. A szerelem itt véget is ért.

SVR Topialyse Palpébrale Eyelid Cream

SVR Topialyse Palpébrale Eyelid Cream
2020. február 2.

Ma fogyott el, nem is bánom. Semmi hatást nem vettem észre, könnyen beszívódik, illata semleges, tejes állagú. Nem hozta a hozza fűződő reményeimet. 20 -30 éveseknek szerintem tökéletes lehet ,de érett bőrre nem alkalmas.

Guerlain Abeille Royale Day Cream

Guerlain Abeille Royale Day Cream
2020. január 13.

Miért ilyen drága? Nagyon szuper kis kence. Szuperül hidratál, azonnal beszívódik, nem hagy zsíros foltot,illata nem tolakodó.
De az ára? Pedig úgy szeretném.....

Bond No. 9 Madison Square Park For Women

Bond No. 9 Madison Square Park For Women
2018. december 12.

Nagyon be jön😊Szerencsére a rózsát nem nagyon érzem benne, annál inkább az áfonyát.
Tartossága kiváló, 4-5 óra múlva is intenzíven érzem.
Az üveg és a dobozka kinézete egy kis gyöngyszem.

Bond No. 9 Perfumista Avenue For Women

Bond No. 9 Perfumista Avenue For Women
2018. május 30.

Annyira szerettem volna! Semmi mást nem érzek csak a régi Bulgár rózsa olajat . Annyira tömény rózsa hogy számomra elviselhetetlen.Tartossága 3-4 óra. Az üvege csodaszép , ezért 2 csillag.

Comptoir sud Pacifique Matin Calin EDT

Comptoir sud Pacifique Matin Calin EDT
2018. április 27.

Itt vadásztam a krémmánián.Összetevők alapján lőttem ki ,mivel imádom a tömény édes,tejes illatokat.Meg érkezése napján egy fújás a csuklómra,amit éreztem ,oda égett tej.De szó szerint egy kis fertőtlenítő szaggal keverve. Borzasztó!!!!Gyorsan le is mostam,de úgy ragaszkodott a bőrömhöz hogy már szinte fájt!Nem adtam fel,kap még egy lehetőséget.Ma reggel új nap új próba.Sajnos ugyan az a tünet.Iszonyat,fejfájdítós maszlag.Nagyon sajnálom,mert szeretem ezt a márkát!!Rajtam mindegyik illata estig tartós.Csak a márka miatt 2 csillag.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2018. március 28.

Sikerült gyári mintát venni belőle.Kifújáskor,nekem egy könnyed légies,csajos illat.Szép fokozatosan kezdett csendesedni,és vége a csodának.15 perc után semmi,még egy halvány morzsa sem.Lehet hogy a bőrömmel van a baj. De többet vártam volna egy ilyen árfekvésű parfümtől.Bakancs listámból ki húzva. Kettő csillagot csakis az üveg kinézete miatt kap.

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster
2018. január 30.

Nem ismétlem az előttem szólókat ,de tényleg jó.Igaz nekem már érett a bőröm de ez a legjobb kis anyag az összes CV Hyaluron ampulla között.Mivel én telhetetlen vagyok így csak két napra elegendő.

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló
2018. január 26.

2 hete vásároltam,Rosé színben.Használata egyszerű,lágy állagú.Felkenéskor enyhe bizsergető érzést lehet érezni. Kacsa szájat természetesen nem csinál,picit teltebb tőle az ajkam.Ára változó 2700-3400 Ft-ig. Szerintem újra fogom venni.