Moncsi044

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2017. január 27.
(!)

Tökéletes termék, megszüntette a száradást, berepedezést!Imádom!

Dita Von Teese EDP

Dita Von Teese EDP
2016. március 10.

Huhh...ez még rajtam is kifogott, pedig én szeretem a nagyágyúkat.. Pünkösdi rózsa, jázmin,tiare virág 😂 Nem is tudom, hogy gondoltam , az én illatom lesz.😲 Borzasztó erős, levakarhatatlan tömény illat....brutális tartóssággal.Nekem ő egy azonosíthatatlan illatkavalkad..Nem szerettük meg egymást .

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP
2016. március 8.

Nagyon finom Édes, meleg, gourmand illat. Fahéj és fás, fűszeres jegyek egyvelege az édes, tejes mandula és vanília..enyhén citrusos illat. Robbanásszerű édes indítás , mandula jól muzsikál benne.. a bergamott pedig egyensúlyba teszi az illatot ! rajtam, extra tartós ! nagy hátsósugarú brutálisan tartós illat .

Édes, meleg, gourmand illat.
Fahéj és fás, fűszeres jegyek keverednek az édes, tejes mandula és vanília.

Etro Jacquard EDP

Etro Jacquard EDP
2016. március 8.

Ennél az illatnál nincs mese :) vagy szeretjük,vagy utáljuk. Borzasztó nehéz leírni ezt a gyönyörű különleges csodát ! Kata már felvázolta előttem.. minden összetevő tökéletes harmóniáiban, egyensúlyban van egymással, töklélesen kidolgozott TÖKÉLETES kompozíció!

Yves Rocher Rose Ispahan

Yves Rocher Rose Ispahan
2016. március 8.

A rózsás illatok általában nem tartoznak a kedvenceim közé, de ő nagyon finom, Mély vaníliás ,porszerű meleg már ,már.. gourmand vonal.. Épp mindenből annyi,amennyit megkíván finoman kidolgozott gyönyörű illat ! Tartóssága, kiváló!

Anna Sui Forbidden Affair

Anna Sui Forbidden Affair
2016. március 8.

Gyönyörű ,csodálatos üveg.. rajtam a fekete ribizli dominál. Finom kis gyümölcskavalkád, rajtam tartós is, viszont nem az én világom. Könnyedebb tavaszi- nyári illat , én a nehezebb "dög"-öket preferálom! Összességében finom... tartós illat. Igazi vidám illat!

Joop! Rococo

Joop! Rococo
2016. február 8.

Igazi összetett nagyágyú! Nehéz, nagy hatósugarú illat ! Tömény téli finomság, mégsem szemtelenül hivalkodó . Kifújáskor kellemes citrom- ananász kombó , nem bántó,finom bársonyos.. letisztulás után ... vanília -szantál ,Gyönyörű illat!Aki szereti a nehéz, telt tartós illatokat,annak mindenképp ajánlom!

Vince Camuto EDP

Vince Camuto EDP
2016. január 31.

Különleges, nagyon tartós igazi finomság! Szerelem , első illatolásra :))Rajtam a rum-vanília combó dominál, így az én illatom . Nagyon tartós!Jár neki mindenképp az 5*****

Emanuel Ungaro L'amour Fou EDP

Emanuel Ungaro L'amour Fou EDP
2016. január 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot.Édeskés,közepes hatósugár....5-6 órás tartóssága rajtam.Kellemes komfortillat,időszakonként más más arcát mutogatja...édeskés - rozsaborsos finomság..beszereztem,egy 50 ml - s üveggel..nagyon szeretem.Nálam,*5 -ös.

Avon Far Away

Avon Far Away
2016. január 24.

Szeretem ezt az illatot.Különleges, utánozhatatlan... egyedi illata az Avon-nak. Évek óta visszatérője vagyok ennek a parfümnek, tetszik a púderes-vaníliás illata.(Egyébként, nagyon kevés parfümöt szeretek az Avontól) De ezek egyike amiből mindig veszek egy üveggel :)

Update : Utálatos egy illat...Illat ? szag lett ebből a finomságból..egyetlen egy parfüm amit el tudtam magam viselni az Avon-tól.. nem tudom mit csináltak vele, de tömény tubarózsa rajtam , amit szívből gyűlölök... Ne is ragozom tovább, feltettem eladásra, még arra sem méltó ez a bűzbomba, hogy betegyem a szekrénykémbe kincseim mellé , amíg el nem visz valaki, külön rakom,hogy NE is lássam :)) Szó szerint .. hányingerem van tőle és még tartósabb is lett :)) ÁÁÁÁ de jó, miért ez ? Istenem...