Monde

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctonik Száraz/Érzékeny Bőrre

Nivea Aqua Effect Ápoló Arctonik Száraz/Érzékeny Bőrre
2018. március 13.

Már nem ezek az összetevői!

Clarins HydraQuench Krémmaszk

Clarins HydraQuench Krémmaszk
2017. március 11.

Szeretem ezt a terméket, ezen a télen sokat segített. Volt úgy, hogy kétnaponta ő volt az éjszakai krémem. Kiadós, megéri az árat. Telt, puha bőrt eredményez.

L'Artisan Parfumeur L'eau De L'artisan

L'Artisan Parfumeur L'eau De L'artisan
2017. március 11.

Tavasz, zöld, levegő és szabadság. Szeretem ezt az illatot, egy szabad és különleges nő leszek benne.

L'Artisan Parfumeur Skin On Skin EDP

L'Artisan Parfumeur Skin On Skin EDP
2017. március 11.

Összebújós éjszakák kötelező kelléke.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2016. június 25.

Hát az biztos, hogy ez nagybetűs ILLAT. Az is biztos, hogy az üvegben a NYÁR van. Nem tudom, hogy hogy sikerült, de beletették. Olyan sokszínű, olyan mozgalmas, olyan vidám, olyan édes, olyan bódító és olyan felejthetetlen. Nehéz magunkon viselni, mert folyton megszólít és azt kérdezi: érzed?

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm

Estée Lauder Revitalizing Supreme Global Anti-Aging Eye Balm
2016. június 25.

Az első 15 ml-es tégelyem vége felé tartok, esténként használom egy ideje már az arckrémével együtt. Szerencsére nincsenek még mély ráncaim a szemem körül, ami van azokat rendesen kordában tartja, de amit nagyon szeretek az az, hogy kiválón feszesít. Amióta használom határozottan megemelte a szemhéjamat. És a hatás tartós, nem csak akkor látható, ha felkenem a krémet.

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém

Avon Anew Ultimate Supreme Luxus Regeneráló Arckrém
2015. november 3.

Ez egy szupi kis krém. Én éjszakára használom, pont elfogyott az éjszakai krémem és akciós volt. Finom illata van, gyorsan beszívódik, és néha még úgy érzem, hogy még egy kört kell kennem, mert kívánja a bőröm. Sokkal feszesebbnek és egységesebbnek érzem és látom az arcom.

Garnier Olia Tartós Hajfesték

Garnier Olia Tartós Hajfesték
2015. június 12.

Már elég nagy lenövésem volt és kerestem egy jó kis szőke színt így nyárra és meg is találtam. A 9.3 árnyalatot vettem meg és szép világos szőke lett a végeredmény. Picit irritálta a festés alatt a fejbőröm de lemosás után elmúlt. Egyelőre elégedett vagyok.

Weleda Gránátalma Feszesítő Éjszakai Ápoló

Weleda Gránátalma Feszesítő Éjszakai Ápoló
2014. augusztus 30.

Hát, mit is mondjak... mondom az igazat: a fenekemre szoktam kenni, mert az arcomon sajnos nem jött be. Elég zsíros krém és nem is szívódik fel.. sajnálom, mert a gránátalmát imádom :)

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2014. augusztus 30.

Megvettem végre, mert itt csodákat regéltek róla és az én hajamon már csak a csoda segíthet. De,.... használom már vagy másfél hónapja és olyan nagyon szembetűnő változást nem fedezek fel. Az igaz viszont, hogy kevésbé hullik mint előtte, hogy a fejbőröm is jobban érzi magát, hogy közvetlen mosás után olyan kellemes tapintású a hajam. És az is igaz, hogy összefogva hordom, és még szálkás a vége... de türelmes vagyok...