Monica6

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2016. június 23.

Imádom, mindent amit tesz a bőrömmel, egyedül az illatával nem tudok megbarátkozni, de olyan jól bevált hogy már-már elsiklok fölötte.

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték
2016. május 4.

Beszáradt, 1 hónap után, pedig rendesen rácsavartam. Túl sűrű bele ül a ráncokba, és csúnya lesz, és ráadásul egyből 3at vettem. Hatalmas csalódás.

MAC Bronzing Powder

MAC Bronzing Powder
2016. május 4.

Nekem a Matte Bronze van meg, nagyon szépen építhető. Olvastam vásárlás előtt, hogy kopik foltosan, szerintem nem, pedig zsíros bőröm van.

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2016. május 4.

Több színben is megvan, más pirosítót nem is vagyok hajlandó venni. Nagyon megéri megvenni, mert életem végig elég lesz, nagyon kevés kell belőle,
szépen építhető.

MAC Blot Púder

MAC Blot Púder
2016. május 4.

URISTEN! Tökéletes, én el se hiszem.
Zsíros, vegyes bőröm van, drogériában, soha nem találtam olyan alapozót ami nekem matt maradna 1 óránál tovább, de ez igen.
Újra fogom venni, 4 órát vagy többet is simán kibír ha a kis szivaccsal viszem fel amit adtak hozza, ha nem akkor 2-3 óránként frissíteni kell.
Nagyon bevált, biztos újra fogom venni, nekem egy csoda termék.

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35
2016. május 4.

Imádom, ha elfogy biztos újra veszem. Nagyon szépen bele odvad az arcomba, imádom.

The Body Shop Teafás BB Krém

The Body Shop Teafás BB Krém
2016. április 30.

2 szint vettem, mert ami nekem jó lett volna az nem volt és nem akartam várni, mert viszonylag jókat olvastam róla, de nagy kár volt megvenni mert tragikus.
Több hibája is van 1) oxidálódik, ami végülis nem lenne olyan nagy probléma, de soha nem talaltam le a szint mert ami első pillatban jónak tűnt, utána már nem volt jó, és én ezt nem szeretem. 2) Büdös, tudom hogy a teafának ilyen "illata" van, de megvenni a krémet is és nem tudom elviselni, hogy ugyan olyan az illatúk, illetve azt se, hogy illata van egyáltalán. 3) Az állagával is van problémám mert bárhogy viszem fel nekem túl maszkos, pedig ez csak egy BB.

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő
2016. április 30.

Nem hidegtál, viszont olyan sűrű, hogy az alját már alig lehet elhasználni és irtó büdös.

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás

Lush Catastrophe Cosmetic Friss Arcpakolás
2016. április 25.

Nagyon szeretem, bár felkenése néha nehézséget okoz de ha vizezed kicsit jó lesz, de én ezt nem negatívumként fogom fel hiszem ebből is látszik, hogy természetes termékről van szó.
Kellemes illata van, amikor rossznak érzem nagyon a böröm, van hogy mindennap felkenem és 3-4 nap alatt nagyon szép lesz tőle, zsíros/kombinált bőröm van és még rosalias is illetve érzékeny, tehát mindent kaptam ami csak rossz lehet, és mégis ez a termék nagyon sokat tud javítani az állapotán.

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás
2016. április 25.

Nagyon szeretem, ebben a szeszélyes időben megbolondult a bőröm és zsírossággal küzdöm, TÖKÉLETES! Nem az eladó ajánlotta, hanem egy ismerősöm aki anno a Lushban dolgozott. Imádom amit az arcommal tesz. Akinek zsíros a bőre és vissza akarja fogni kicsit annak mindenképp ajánlom.

Ja és nem mellesleg az illata is zseniális.