moniiiii

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Biodroga Puran Formula Pattanás Elleni Ecsetelő

Biodroga Puran Formula Pattanás Elleni Ecsetelő
2018. január 5.

Rozaceás gyulladt göbökre adta a kozmetikosom anno ezt az ecsetelőt,amikor ha azt mondják,az első hajnali gőzölgő lótrágyától javul a bőröm, azt is magamrakenem. A felvitele egyszerű,fent is marad,éjszakai kezelésnek tökéletes lett volna,ha hat valamit. Igazából csak csípett és ennyi. Ennél még egy pötty hintőporral is jobb eredményt értem el. De sanszos,hogy nem erre a problémára találták ki,ezért nem lehúzni akarom,csak jelzem hogy más ne essen neki alkoholos szárítókkal rozaceának..

Paula's Choice Calm Redness Relief Moisturizer Normál/Száraz Bőrre

Paula's Choice Calm Redness Relief Moisturizer Normál/Száraz Bőrre
2018. január 3.

Mintát próbáltam,ami persze csak arra elég hogy az esetleges durva összeférhetetlenség olcsón kiderüljön. Ilyesmit nem tapasztaltam,nem irritál,viszont nekem ennél kicsit több kéne éjszakára. Volt alatta BHA,szérum,felkenés után kellemes érzés volt,se nem maszkos,se nem nehéz,de eltelt egy kis idő és muszáj volt megint bekennem az arcom,mert húzódott. Egy éjszakai krémnél jobban elnézném,ha csillog,vagy nehéz. Nappalra sem jó ha nem hidratál rendesen,plusz fényvédője nincs, így nem hiszem hogy adok neki hosszútávon esélyt. De nem akarom lehúzni,mert ki tudja mit alkotna ha lenne ideje. Van még pár mintám,biztos megtalálom a nekem megfelelőt paulától,mert amúgy tetszik.

Manna Zöld Agyagos Hajmosó Szappan

Manna Zöld Agyagos Hajmosó Szappan
2018. január 3.

Mindent leírtak előttem,borzasztó. Mintha egy fadarabból próbálnék habot csiszolni,ami aztán képtelen egy közepes sűrűségű hajon áthatolni a fejbőrig. A végeredmény önmagáért beszél, talán ha ragasztóval mosnék hajat, az űberelné.

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan
2018. január 2.

Ez egy nagyon jó alap szappan,csak tudni kell vele bánni. Nem szabad áztatni,akkor nem fog nyunyásodni. Azt el sem tudom képzelni mi száríthat benne. A gyerekeimet is ezzel mosom

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2018. január 2.

Mikor lángoló ragyás állapotú volt a rozaceám,sokat segített rajtam ez a szappan is. Esténként használtam,nem minden nap,mert különben hámlott is az arcom. Olajos,pattanásos,mitesszeres bőrrel csodát művelhet,még úgy is ha csak a problémás területeket mossuk vele.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Ment a lefolyóba.
Hirtelen vennem kellett valamit a kedvenc micellás vizem helyett,ami épp nem volt kapható. Meg sem néztem az összetevőket,ami nem jellemző rám,csak konstatáltam hogy érzékeny bőrre,biztos jó lesz. Aztán jött a feketeleves mikor lemostam vele az arcom,gyakorlatilag lángolt. Hihetetlen,hogy egy vizet is tele kell pakolni minden...áá mindegy. Azzal a lendülettel öntöttem a lefolyóba,ott biztos jól teljesít onnan van mit lemarni.

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon
2018. január 2.

Azt hittem csodaszer,de lehet hogy mégsem annyira.
Szülés után viszkető korpás lett a hajam,ez már a sokadik szer volt,amit kipróbáltam,de hatott. Büdös is,alig habzik,ronda a színe,csak jó lehet! 😁Azóta is használtam mert természetesebb mint a boltokban található samponok többsége. Viszont a második szülésem után újra előjött a korpa a viszketéssel,miközben ezt a sampont használtam. Most vagy hozzászokott a fejbőröm,vagy előző alkalommal sem ez segített.

Elséve Full Repair 5 Regenerálló Hajbalzsam

Elséve Full Repair 5 Regenerálló Hajbalzsam
2018. január 2.

Fincsi lesz tőle a hajam,illatos,testes,kezelhető. A sárga töredezés elleni volt a kedvencem,de sok helyen már nem kapni,akkor szoktam át erre.

Elséve Töredezés Elleni Kifésülő Balzsam

Elséve Töredezés Elleni Kifésülő Balzsam
2018. január 2.

Mindig megveszem,mert rettenet kifésülni a hajam,de igazából a kád jobban csúszik utána mint a hajam.

Elséve Töredezés Elleni Hajbalzsam

Elséve Töredezés Elleni Hajbalzsam

Kedvenc balzsamom.
Simább,testesebb lesz tőle a hajam,könnyebb kifésülni és az illatát is imádom. Sajnos sokszor nem kapni a környékünkön,nem tudom miért pont ezt nem rendelik már.