moniq0213

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Hidratáló Kézkrém Olívaolajjal

Oriflame Hidratáló Kézkrém Olívaolajjal
2017. október 28.

Egyedül az illatát szeretem, a hidratálása hagy egy kis kivetnivalót maga után: nem szívódik be a bőrbe, emiatt az első kézmosással el is tűnik. Nagy csodát ne várjon tőle senki, puhább nem lesz tőle a kézbőr sajnos.

Cleopatra Paris Créme et Parfum Lotion Hydratante

Cleopatra Paris Créme et Parfum Lotion Hydratante
2017. június 30.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, mert hamar beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az már csak hab a tortán, hogy milyen finom egzotikus illata van. :) Ausztriából kaptam ajándékba, itthon még nem találkoztam ezzel a márkával sajnos.

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19

Maybelline Superstay 24H Alapozó SPF19
2017. június 20.

Abszolút kedvencem lett ez az alapozó, már másodjára vettem újra, de ezután sem váltanék már másikra. Sokat kísérleteztem az alapozókkal korábban, de úgy érzem, hogy az én bőrtípusomnak ez a tökéletes. Nagyon fehér a bőröm, viszonylag kevés hibával (leginkább csak mitesszereim vannak), és ez az egyetlen alapozó, ami nem üt el a bőrszínemtől, valamint a közepes fedésével nagyon természetesen hat, mintha nem is lenne a bőrömön semmi. Nagyon szép egyenletes bőrszínt produkál, friss és üde az arcom a használata után, mintha csak minden este 8 órát aludnék. :) Eddig pattanásokat sem okozott, ráadásul nagyon sokáig kitart, mert könnyen kenhető, nem kell sokat felvinni belőle. Az enyém 10 hónap alatt fogyott el, mindennapi használat mellett. Akinek nincs szüksége maszk-szerű fedésre, annak csakis ezt ajánlanám.

Balea Med Ultra Sensitive Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém F15 Uva-Szűrővel

Balea Med Ultra Sensitive Q10 Ránctalanító Nappali Arckrém F15 Uva-Szűrővel
2017. június 20.

Nagyon szuper nappali arckrém smink alá, a legjobb ár / érték arányú, amivel eddig találkoztam.
Különösen örülök annak, hogy van benne fényvédő, emiatt (és a jó összetevők miatt) érzékeny fehér bőrűeknek egy csodaszer.
Az állaga kicsit folyós, de pont ezt szeretem benne, mert így kis mennyiséget is nagyon könnyen el tudok kenni az arcomon, ráadásul hamar beszívódik, úgyhogy szinte azonnal folytathatom is a reggeli rutinomat az alapozó felvitelével.
Ránctalanító hatását különösebben nem fedeztem fel, de már nagy segítség az is a bőr öregedése ellen, hogy fényvédőt tartalmaz.
Átfénylik a bőröm nekem is pár óra után, de ezt egy púderrel könnyedén korrigálni lehet. :)

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2017. június 20.

Szeretem ezt a krémet, bár sajnos nem tökéletes. Jó benne, hogy hamar beszívódik, és nem hagy maga után zsíros réteget, de sajnos csak közepesen hidratál, valamint az illata nagyon gyógynövényes, nem a legfinomabb. De akiknek nem olyan vészesen száraz a bőrük, szívesen ajánlom, mert amúgy egy jó ár/érték arányú krémről van szó, ami az enyhén száraz kezet nagyon jól rendbe hozza :)

Fenjal Intensive Testápoló Tej

Fenjal Intensive Testápoló Tej
2017. június 20.

Imádom az illatát, könnyed púderes, igazán nőies illat. :) Nem egy könnyű zselés állagú krém, de nem is az a tömény zsíros, ami alig szívódik be. Pontosan az aranyközéputat képviseli. Nagyon jól táplál, hamar be is szívódik, és sokáig érezni az illatát. Szívesen ajánlanám bárkinek.

Dove Color Therapy Sampon Védő Szérummal

Dove Color Therapy Sampon Védő Szérummal
2017. január 4.

Elhasználtam egy flakonnal, a balzsamjával együtt, de újra nem venném már meg. Sajnos semmi különös hatását nem éreztem, és gyorsabban zsírosodott tőle a hajam. :(

Garnier Ultra Doux 5 Gyógynövényes Sampon

Garnier Ultra Doux 5 Gyógynövényes Sampon
2016. december 28.

Nekem sajnos csalódás volt, eddigi használat alapján azt mondhatom, hogy a hajam ugyanúgy hamar zsírosodott, de még sajnos gubancossá is tette azt a hajmosás után. Még balzsam használata mellett is tépve bírtam csak kifésülni. Pedig bíztam benne, de így csak egy csillagot tudok adni. Még a flakont azért elhasználom, ha bármi változás lenne, jövök update-elni.

Yves Rocher Pure Calendula Nappali/Éjszakai Regeneráló Krém (régi)

Yves Rocher Pure Calendula Nappali/Éjszakai Regeneráló Krém (régi)
2016. október 27.

Nemrég kezdtem csak el használni, de eddig maximálisan elégedett vagyok vele. Egy leheletvékony rétegben viszem fel az arcomra, így nem érzem nehéznek és zsírosnak. Nagyon jól esik a bőrömnek, mikor rajtam van, szeretem, hogy szép puha leszek tőle. Az illata pedig fenomenális. Eddig irritációt sem okozott, de ha bármi változást észlelek, jövök update-elni.

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon
2016. október 18.

Sajnos borzasztó rossz véleménnyel vagyok erről a samponról. Festett szőke hajamra szerettem volna használni, de több szempont miatt is csalódás nekem:
1.: nem hamvasít
2.: erőteljesen elkezdett hullani tőle az egyébként dús és egészséges hajam
3.: szárított
Maradok a korábbi jól bevált samponomnál, kár is volt kísérletezni.