monkap2

Regisztráció dátuma: 2020. január 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder

Catrice High Glow Mineral Highlighting Powder
2020. január 5.

Egyszeruen gyonyoru es nagyon olcso! A pigmentek nagyon intenzivek es tenyleg alig kell belole valami. Kezdo smink maniaskent ez egy tokeletes valasztas. Imadom.

Cien Hővédő Spray

Cien Hővédő Spray
2020. január 5.

Kicsit felve vettem meg az itteni velemenyek alapjan, de szerencsere pozitivan csalodtam. Olcso es jo. A hajam sokkal konnyebben szarad es formas marad a nap vegere is. Sajnos van egy forgom a fulem mogott es emiatt a felhosszu hajam eleg csalen all mar kb 1 oraval a szaritas utan. Ha ezt a termeket hasznalom, akkor megorzi formajat egesz este. Illetve nem szalkasodik. Az illata ugyan regimodi, de hamar elillan, nem eros.

Tresemmé Luxurious Moisture Shampoo

Tresemmé Luxurious Moisture Shampoo
2020. január 5.

Itthon sajnos nem tudom hol lehet venni, en Angliaban hasznaltam es amikor odamegyek akor mindig veszek egy par uveggel. Nagyon nagyon jo sampon, az illata isteni es tenyleg azt csindalja ami ra van irva. Nagy Tresemme rajongo vagyok. Ha kint veszem, akkor megkapom potom penzert es meg ugy is eleg honapokig hogy naponta mosok hajat.

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2020. január 5.

Zsiros hajam van, amit naponta mosok es a sampon nem sokat segit. Emlekszem, hogy amikor kicsik voltunk allandoan ezt hasznaltuk, ezert vettem meg. Az illatat imadom, mindig visszavisz a boldog gyermekeveimbe. De sajnos nekem nem hasznal, sokszor azt tapasztalom, hogy mar delutanra bezsirosodik a hajam (nekem naponta kell mosni a hajam) es emiatt nem igazan hatasos.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2020. január 5.

Nagyon szolid, finom illata van. Hatalmasadag fillerekert! Naponta mosok hajat mert annyira zsiros, es a sok elozo velemennyel ellentetben, nem hiszem, hogy zsirosabb a hajam tole. Az viszont biztos, hogy szaritas utan a hajam sokkal egeszsegesebnek nez ki es ami a legfontosabb, hogy a hajvegek nem tunnek toredezettnek. Eddig a legjobb hajpakolas amit itthon kiprobaltam.

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Krém

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Krém
2020. január 5.

Nagyon szeretem az Isana q10 termekeket, de valahogy ez a szemkornyek apolo nem igazan mukodik ahogy a tobbi krem. Jol hidratal es gyorsan beszivodik, de nem latok semmi valtozas a szemem korul. Mig a tapasz 'feltolti' a szemem alatti karikakat, ez a krem nem sokat segit ebben. Mindennapi hidratalasra jo. Ezzel is az a bajom, mint a nyak es dekoltazs kremmel: nincs benne fenyvedo.

Isana Q10 Nyak és Dekoltázs Szérum

Isana Q10 Nyak és Dekoltázs Szérum
2020. január 5.

Egy nagyon kellemes, konnyen beszivod habos krem a szokasos Isana illattal. A nyakamon mintha a 'rancok' halvanyodtak volna, igaz eleg vastagon viszem fel a termeket minden nap. Szerintem ez idealis a nyak es dekoltazs apolosara, kar, hogy nincs benne napvedo - csak ezert vontam le egy pontot.

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum

Isana Q10 Anti-Falten Lifting Serum
2020. január 5.

Nemreg kezdtem ezt a termeket hasznalni (kb 3 napja kezdtem) igy egyelore nem sok valtozast lattam az arcboromon. Kombinalt borom van es emiatt nagyon kell figyelnem arra, hogy a barmilyen krem vagy szerum felvitele utan ne nezzek ki ugy mint egy diszkogomb. Ezzel a termekkel szerencsere nem alakul ki ilyen hatas es szamomra egesz nap fent van. Igaz, kicsit zsiros tapintasu az arcom meg este is, de telen nagyon jot tesz az arcomnak. Nyaron nem biztos, hogy hasznalnam. Konnyen beszivodik es a szokasos Isana illat jellemzi.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2020. január 5.

Iszonyat jo ahhoz kepest, hogy milyen olcso! Kezdo sminkes vagyok, igy nekem eleg sok gondot okoz az, hogy megtalaljam a legmefelelobb alapozot (szin, allag, takaras stb). Na most ez egy telitalat volt az biztos. Kb 5 percem volt, hogy kivalasszam a megfelelo tonust, ami sikerult is. A takaras nagyon brutalisan eros ahhoz kepest, hogy mennyibe kerul. Nekem nincsenek aknaim (szerencsere) viszont vannak piros teruletek, amit ez az alapozo eltakar. Mindenfele korrektor vagy primer nelkul is tokeletesen mukodik, pedig a porusaimat kb a Holdrol is latni lehet.

Alverde Deo Stick Salbei Limette

Alverde Deo Stick Salbei Limette
2020. január 5.

Kicsit feltem ettol a termektol az itteni velemenyek alapjan. De kellemesen csalodtam. Ugyan a stift nem olyan mint az aluminiumosak, sokkal puhabb es vizes erzetet ad felvitel utan, de hamar megszarad. Az illatat imadom, nagyon finom citromos - ez nem biztos, hogy mindenkinek bejon, de nyugtasson meg a tudat, hogy az illat eleg hamar elillan. Nagyon izzados tipus vagyok, ezert kicsit tartottam attol, hogy nem fog hasznalni - nekem nagyon bejott es orulok, hogy ratalaltam. Arban szerintem nagyon jo, ahhoz kepest, hogy mas hasonlo termekek altalaban 1000 Ft folott mozognak.