Monna78

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

PomPom Gyengéd Érintés Natúr Szappan

PomPom Gyengéd Érintés Natúr Szappan
2019. október 17.

Ez az egyik kedvenc POMPOM szappanom, mert nekem elhalványítja a piros részeket és valóban alaposan tisztít. Önmagában persze kevés, feltétlenül virágvízzselét kell utána használni, ami szuperül hidratál, de nem zsírosít. Valóban üdébb és frissebb lett az arcom, amióta reggel és este ez a rutinom.

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan

PomPom Fekete Gyémánt Natúr Szappan
2019. október 17.

Heti 1x használom, többet nem merem, mert tényleg nagyon szárít. Ha valaki meg tudja csinálni, hogy tényleg csak a nagyon zsíros részeket érje a szappan, akkor oké, de a kevésbé zsíros részeken pikkelyesre szárította a bőrömet.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. október 17.

Valóban nagyszerűen hidratál, le a kalappal. Igyekszek mindenből átállni a természetes összetevőkre, ezért választottam, és nem bántam meg. Csodát nem tesz, de tudja, amit tudnia kell, és isteni az illata.

Kin Kinessences Color Hajfesték

Kin Kinessences Color Hajfesték
2019. augusztus 18.

Herbatint után tettem egy próbát ezzel a festékkel. Az őszfedése 7,2%-os oxival tökéletes, a felhordás szuper, nem csöpög. Vállig érő hajamra kevés az 1 tubus, pedig nem túl dús, szóval a végére alig tudtam összekaparni az utolsó cseppeket. Legközelebb ezt bele kell kalkulálnom.
A színe meglepett. Alapszínem 5 színmélységű barna volna, kb 20% ősszel. 6.0 színt vettem, és a végeredmény olyan sötét barna lett, hogy az már közel áll a feketéhez. A jó hír, hogy a .0-ás árnyalatok kiütik a hajon lévő sárgás színeket, és valóban. A túl sötétre sikeredett festéket vissza fogom szedni aszkorbinsavas hajpakolással, és azt hiszem, hogy kb. a 7-es 8-as színekkel fogok kísérletezni egy szép közép vagy világosbarna szín eléréséhez. Úgy gondolom, szép nagy a színválaszték, legalábbis a Herbatint sokszorosa, már csak az a kérdés, mennyire tartós. A Herbatint nekem iszonyat gyorsan kikopott, szinte minden mosásnál egy árnyalatot, és fakó volt a hajam. Most nagyon remélem, hogy ez jobban fogja bírni.

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2019. július 11.

Évek óta szeretnék megszabadulni a festett vörös hajszínemtől, világos barnát szeretnék. A fodrászom közel 1 év alatt nem tudta megcsinálni, hiába próbált szőkíteni, volt, hogy 6 árnyalatú (sárgás/vöröses) volt a hajam. Meguntam, vettem aszkorbinsavat, bekevertem samponba, 40 percig volt a hajamon folpack alatt, és úgy leszedte a bordó/szilva színű hajfestékemet, hogy csak pislogtam. Kaptam egy nagyon világos, egyöntetűen halványvörös színt, ami nagyon jó kiindulási alap. Ezt festettem be világos barnára (hamvas árnyalat), szuperül befogta, nem foltos. Arra kell figyelni, hogy a C vitaminos pakolás után világosabb festéket kell választani, mint amilyen árnyalatot el szeretnénk érni, legalábbis Herbatint növényi festék esetén, mert sötétebbre fogja meg a hajat, mint pakolás nélkül tenné.

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2018. április 13.

Eddig 2x festettem vele, 4N szilvával keverve. Hát... Nem is tudom. Az biztos, hogy szagtalan. A balzsam nekem gyenge, és kevés. A hajamat a festékek mindig rendbe tették, ez nem annyira, nem lett tőle az a friss érzés, nem simultak ki a hajszálak, nem fénylik annyira a frissen festett haj, remélem, érthető. Egy elbaltázott világosítási kísérlet következtében fél éve világosabb átnyalatú tincsek vannak a hajamban, amik minden festéket ledobnak. (Sárgás árnyalatúak lesznek pár hajmosás után, bármit csinálok, szóval szörnyű) Sajnos ezen ez a festék sem segített. Egyébként eddig ez a festék szárította ki legjobban a hajamat, nem győzöm kenni hajpakolással. Még 1x megpróbálom, mert ez a (majdnem) minden káros anyagtól mentesség nagyon szimpatikus, és valóban nem viszket a fejem festés után, de őszintén szólva ennyi pénzért jobbra számítottam. A csillagokat az összetevők kapják.

Mizon All In One Snail Repair Cream

Mizon All In One Snail Repair Cream
2018. március 25.

Az eddigi legszuperebb arckrémem! 4 napja használom problémás, érzékeny, száraz arcbőrre, és azonnali hatása van. A ráncok simulnak, a bőröm egyöntetű tónusú lett, az apró sebek mindjárt eltűnnek, az arcbőröm feszes lett, de nem száraz. A dekoltázsom napfényallergiás, nagyon szépen kisimította, a bőrpír eltűnt. Eddig ezt még semmilyen drága kencével nem tudtam elérni, pedig spéci, napfény allergiára való krémekkel is kentem. 75 ml-est vettem 4000 Ft körül, és mindenféleképpen újravevős! Próbáltam régebben más gyártmányú csigakrémeket, de ez magasan veri az összeset, talán ennek a 92%-os kivonatnak köszönhetően.

Cadiveu Brasil Cacau Anti Frizz Sampon

Cadiveu Brasil Cacau Anti Frizz Sampon
2017. május 12.

Nagyon töredezik a festett hajam, elvesztette a rugalmasságát, száraz, merev. Eddig ez a legjobb sampon, amit találtam, a balzsammal együtt használom, és a végén a primert is. A sampon nehezen habzik, és mosás után sprőd lesz a haj, gondolom, megnyitja a szerkezetét, ki sem lehet bontani fésűvel, de ha rákenem a Brasil Cacau balzsamot, az nagyon jól beszívódik. A hajam ettől a terméktől a legfényesebb, szárítás után szinte ragyog, mintha befújtam volna fénnyel és rugalmasabb, puhább. Kb. 1 hónapja használom heti 3x, tényleg szebb tőle a hajam, de az alapproblémát nem szüntette meg, most is törik (pedig vágattam is belőle), csak nem olyan durván, nem annyira látványosan. Mivel eddig nem találtam jobbat, megadom az 5 csillagot, mert a többi 20 féle kipróbált termék sokkal kevésbé segített.