Montelino

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Philips Satinelle Epilátor Szett HP6550

Philips Satinelle Epilátor Szett HP6550
2019. július 13.

Update:

Megvan lassan 4 éve. Nem ment tönkre egyik gép se. Rendszeresen (heti 1x kb. elég) csak a kicsit használom hónaljra (megszerettem, mert úgy vettem észre, hogy kevésbé izzadok amióta lecseréltem a borotvát a hónaljnál). A kis gép külön is megvásárolható (vettem egy tartalékot), csak amiatt felesleges megvenni az összeset egyben, mert a nagy gép elavult, hiába új gyártmány.

Nagyon megbántam, hogy megvettem ősszel ezt a szettet. 14 ezer volt, egy kupont is beváltottam, hogy olcsóbban megvehessem.
A leírásban számtalan oldalon azt olvastam, hogy 2 sebességes a nagy gép, fenéket... egysebességes. Mikor megvettem a boltban ezt nem is néztem meg a dobozon, mivel mindenhol kettőt írnak. Van egy min. 15 éves Braun epilátorom, azt akartam erre lecserélni. A Braun csak egy alapgép és a teljesítménye kicsit csökkent 10 év után, bár még teljesen használható és nem romlott el soha, a 2 sebesség is megvan rajta, pedig régen se a legújabb csúcsmodellt vettem meg. Gondoltam az új gép majd többet tud, elvégre eltelt min. 15 év a kettő gyártása között. Semmivel se tud többet, sőt az egy fokozat miatt kevesebbet is. A nagy epilátor egy alapgép lenne, ha lenne rajta 2 fokozat, ami minden van, ezen nincs. A kis epilátor elemes, ez jó, de még a nagygépnél is hangosabb és szintén csak 1 fokozat van rajta. A nagy géppel leszedtem a szőrt a lábamról, hosszabb ideig tartott, mint a régi Braun gépemmel az első 10 évben, majd még végigmentem a kisgéppel rajta és lám, talált még szálakat. A kis gép lehet, hogy keskenyebb, de hosszabb, mint a nagygép... utazásnál ezért nem foglal kevesebb helyet, max. azért, mert elemeket kell magunkkal vinnünk, nem a töltőt. A szemöldökcsipesz nem világítós, mint az előző szettben, amit még olcsóbban árultak (12000-13000Ft volt, nem akciósan) és azon 2 fokozat is volt a nagy epilátoron (azt a szettet akartam megvenni, de lecserélték erre és már nem forgalmazzák). Ez a csipesz egy bolti 600-900Ft-os csipesznek felel meg. A kis epilátor miatt döntöttem a szett mellett, de nem vett le a lábamról különösebben. A nagy epilátor ugyanannyit tud, mint a jelenleg 4000-5000Ft-ért kapható társai (illetve kevesebbet, az 1 fokozat miatt). A csipeszt tőlem kihagyhatták volna az egész szettből, mert semmi extra. Ehelyett a szett helyett 14-18 ezerért már vehettek egy modern epilátort több fokozattal és tartozékkal, amihez van kis szűkítő rátét is, ami helyettesíti a kisebb epilátort. Van a dobozában egy kis zsák, amihez hasonlót vehettek 200-300Ft-ért, én ettől se dobtam hátast, mivel utazásnál nem védené meg a szettet.
Nem ajánlom senkinek, hogy megvegye. Ha volt már jó alapgéped, sajnálni fogod, hogy beruháztál rá.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2019. január 8.

Eddig 2 alkalommal (heti 1x) kentem a nedves hajamra, 1 órát rajta hagytam (a flakonon jóval rövidebb idő szerepel) , majd sampon és balzsam ill. tegnap sampon és maszk követte. Nem látom, hogy bármilyen hatással lenne a hajamra, ami ilyen magas (21-22 Euro) ár mellett azért bosszantó. Az illata kellemes, de hajmosás után nem marad meg. Elhasználom a flakon tartalmát ha már 1x megvettem, de idáig ajánlani nem tudom ezt a terméket (folyt. köv.).

A flakon felénél járok. Idáig csak csalódás ez a termék. Az egyetlen ami tetszik benne az illata, ami hajmosás után sajnos nem marad meg.

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum
2018. november 28.

Tavaly vettem, mert a fodrásznál láttam (már ő se alkalmazza) és kellemes illata volt a hajamon. Sajnos nem néztem meg az összetételét a kellékesnél. Kellemes illata van, a haj is fényesebb lesz tőle, simít is, de ez a termék konkrétan folyékony szilikon illatosítva. Semmit nem tesz a hajam egészségéért. Egész biztosan nem fogom megvenni többször. Vannak termékek amelyek ápolják a hajam és még olcsóbbak is. Nem zsírosít, de kétlem, hogy védene a hőtől, pedig a magyar leírásán ez is szerepel.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2018. szeptember 26.

A termék nem csak 2 árnyalatban kapható, Ausztriában és Németországban is kapható Fair árnyalatban is! Nekem a legvilágosabb a megfelelő ha a sötétebb részt akarom világosítani a szemem körül, főleg a szemzugnál, a light árnyalat már sárgásabb. Drogériás viszonylatban jó termék, gyakran akciózzák, teljesen megéri. Eldolgozni, nem a szivacsos fejével szoktam, az ujjammal vagy RT szivaccsal, vagy RT ecsettel, így bevált. Sok korrektort halmoztam fel az utóbbi 1-2 évben, ez a jobbak közé tartozik.

Redken Extreme Strength Builder Hajpakolás

Redken Extreme Strength Builder Hajpakolás
2018. június 7.

Amióta szőkítve lett a hajam, komolyabb termékeket veszek, hogy mentsem a menthetőt. Tényleg tömöttebbnek néznek ki a hajvégeim, de egy jó hidratáló pakolás is kell mellé. Nem bántam meg, hogy megvettem. Felváltva használom más pakolásokkal. Minden hajmosás után nem ajánlom, ez egy protein bomba, abból is megárt a túl sok.

Alterna Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Mist

Alterna Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Mist
2018. június 7.

Nem rossz olaj, mindig a tenyerembe fújok, majd beledolgozom a hajam alsó rétegeibe. Az illata nekem tetszik, de hamar elillan. Kis kiszerelésben vettem meg, csak 25ml. Nem a kedvencem, de nem bántam meg a vételt.

Remington CB7400 Hajsimító Kefe

Remington CB7400 Hajsimító Kefe
2018. március 4.

Egy hete vettem egy hiperben, 21,6 Euro volt kuponnal, de alapból is csak 30 Euro, mivel 2016-os slágertermék volt, azóta ennek is van továbbfejlesztett verziója drágábban. 3 fokozat van rajta, 150, 190, 230. Én 190 fokon nem égetném a hajam, 230-on pedig "hajöngyilkosság" lenne. Hamar felmelegszik, 150 fokon egyenesre tudtam vele fésülni a gyengén hullámos és nem vastagszálú hajamat. A hajvégeket nem lehet vele szögegyenesre húzni, de ezt pár netes videó után tudtam már. A hajam rendezettebb, de nem tükörsima, mint egy vasalóval. Ez is forró, miután átfésültem vele egy tincset, éreztem a hajam "melegét". Ezzel is tincsenként kell haladni, csak kicsit vastagabb tincsenként (alulról és felülről is áthúzva a hajon). A hajmosás utáni szöszös haj effektuson ez nem igazán segített nekem. Aki ezt akarja megvenni hajvasaló helyett, ne tegye, ezzel nem lehet ugyanaz a hatást elérni. A haj simább és rendezettebb lesz, de ennyi. Nem bántam meg, hogy megvettem, de tudnék élni nélküle, mivel van egy jó hajvasalóm.

Remington B96REU Silk Ceramic Körkefe

Remington B96REU Silk Ceramic Körkefe
2018. február 16.

1x próbálkoztam vele, teljesen sikertelenül, az első Remington termék ami egyáltalán nem tetszik, megbántam, hogy megvettem, nem tudom mit kezdjek vele. :-S

Remington Protect Hajszárító

Remington Protect Hajszárító
2018. február 16.

Tavaly vettem, 25 Euro volt, tegnap már 19-ért láttam a boltban (nem akciós). Azért vettem meg, mert a neten írta pár véleményező külföldi oldalakon, hogy kicsi a súlya, én pedig pont ilyet kerestem. Az előző is Remington volt, sok évig bírta. Tényleg nem nehéz, mivel vékony műanyag a borítása, remélem nem ejtem le, mert azonnal eltörne. Csak a szűkítőfejjel szárítom a hajam, az szerencsére elforgadható, az előző hajszárítómé nem volt az. 25 Euro pont jutányos ár volt érte, többet szerintem nem ér, 40-ért már komolyabb gépeket lehet venni. Max. sebességfokozaton nagyon hangos, csak a kisebben alkalmazom a szomszédok kedvéért. A célnak megfelel, nem bántam meg a vételt.

Lush Rose Jam Tusfürdő

Lush Rose Jam Tusfürdő
2017. október 17.

Kellemes tusfürdő, az illatát nem untam meg a 2. flakon után, de az árát sokallom, csak akciósan venném újra. Az összetétele nem makulátlan, ennyi pénzért lehetne az szerintem. Csak télen zuhanyzom ezzel, a többi évszakban sok lenne az édes illata, 1-2 órán át tartós a bőrömön zuhanyzás után.