Monysza

Regisztráció dátuma: 2017. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2018. július 19.
(!)

Ezt a terméket itt nyertem, így most tesztelőként fogok írni róla. Mivel ingyen volt, így nagyon örültem neki, és örömmel próbálgattam magamon. Összességében elégedett vagyok vele, de ahogy többen is írták már előttem sajnos nem szívódik be teljesen a bőrbe, ragacsos érzetet ad. Négyezret kicsit sokallok érte, de biztosan el fog fogyni, megvenni viszont nem fogom.

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune
2018. június 30.

A tartóssága nagyon érdekes. Elsőként, mikor magamra fújtam egész ap éreztem az illatát, azóta ez egyre gyorsabban elillan. Értetlenül állok a jelenség előtt, ettől függetlenül rajtam nagyon kellemes, édeskés, én egyáltalán nem érzem citrusosnak, de ez nem is baj.

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2018. január 7.

Ízléses a csomagolás, valamint a benne lévő termék is kifogástalan. Imádom.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2018. január 6.

Az OUTLAW árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, ami egy igazi rikitó vérpiros. Nagyon tartós, nem szárit és pluszpont, hogy nem illatositott. Az egyedüli ami nekem nem tetszik benne, az az üvegcséje. Szerintem nagyon izléstelen.:( Ettől függetlenül megér 5 csillagot.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2017. október 16.

2 hónapig szedtem, a hajam semmit nem nőtt tőle, ugyan olyan töredezett volt mint előtte,ugyan fényes volt mikor szedtem, de mindig is könnyen kezelhető és puha volt, nem hiszem hogy ilyen téren is bármit változtatott volna rajta. Ahhoz nagyon drága ez a kapszula, hogy ne csináljon semmit, hiába a jó design és reklám.

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset

Ebelin Professional Make Up Artist Stippling Kerek Alapozó Ecset
2017. október 12.

Az előző kommentelőkkel egyetemben nekem is iszonyatosan hullottak belőle a szálak, és 10.-15. használatra sem hagyta abba.:( Mostanára egész szépen tudok vele dolgozni, de inkább púderecsetnek használom.

The Body Shop Vanília Chai Testvaj

The Body Shop Vanília Chai Testvaj
2017. október 12.

A bőröm nem midig szívta be rendesen a krémet, volt hogy sokáig ragacsos maradt utána.Az illata eszméletlenül finom, kár hogy csak limitált ideig volt kapható.:(

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Whipped Body Balm

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Whipped Body Balm
2017. október 12.

Rengeteg kézkrémem és testápolóm volt már, köztük jobbak és rosszabbak is, de ez valami csodálatos!:) Főleg a kézfejemre használom, amit mindig nagyon puhává varázsol. Az illata is kellemes, engem a kávéra emlékeztet.

Sally Hansen Complete Salon Manicure

Sally Hansen Complete Salon Manicure
2017. október 12.

A színek nagyon szépe és divatosak, de fedő illetve alaplakk nélkül egyáltalán nem tartós. Ugyan úgy lepattogott a körmeimről, mint bármelyik másik körömlakk, az árából viszont nem erre következtetnék.

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2017. október 12.

Sajnos még nem sikerült nagyobb kiszerelést beszereznem belőle, de teszteltem és teljesen odáig vagyok érte. Hihetetlenül tartós, elég egy-két fújás és órák elteltével is intenzív marad. Az illata nekem komoly és fiatalos s egyben, de mindenképp nagyon nőies! Az egyetlen dolog ami miatt nem vettem meg, az az ára.:(