Mooca

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2020. május 20.

Illata miatt vettem ami szuper jó, hajam tőle sima viszont két nap után ful zsíros és már mosás után viszket a fejbőröm tőle. Két pontot kap. Többet nem veszem.

Dermaflora Natural 0% Sampon Aloe Verával

Dermaflora Natural 0% Sampon Aloe Verával
2019. március 8.

Nem rossz. Az összetétel miatt vettem. 2 flakonnal elhasználtam nem vált be, hosszú távon nem jó.

Dermaflora Natural Aloe Stick

Dermaflora Natural Aloe Stick
2019. március 8.

Összetétele miatt vettem, gyenge izzadásnál jó, de sportolásnál erősebb izzadásgátlóra van szükség.

Garnier Mineral Action Control Deo Stift

Garnier Mineral Action Control Deo Stift
2019. március 8.

Kérdésem az hogy ha az elején rá van írva hogy no paraben, akkor a hátulján miért tüntetik fel hogy aluminium ch, benzylalcohol stb,stb.. Legszívesebben beperelném a céget! Nem aktív deo.

Balea Getönte Feuchtigkeits Creme

Balea Getönte Feuchtigkeits Creme
2017. március 20.

Hidratáló színezett arckrémet szerettem volna, eddig a BB-s Baleát használtam az bevált, viszont ezzel a színnel nem vagyok megelégedve, sápadt arcot csinál. Illata nem rossz de nem is jó.

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló

Avon Care Kakaóvajas Arc-, Kézkrém és Testápoló
2015. április 18.

Nagyon jól hidratál, utána selymes a bőrőm tőlle,az illata nagyon fini,ha nagyon kivagyok tikkadva akkor használom. 5pont

Crystal Essence Mineral Deodorant Body Spray

Crystal Essence Mineral Deodorant Body Spray
2015. április 18.

Kb. 2éve ezt használjuk a párommal,egész jó de ha nagyon izzadsz,stresszelsz azért ettől kell egy kicsit erősebb dezodor is.A sprays nekem most bedugult úgy h legközelebb golyósat veszek. De azért mert természetes alapú és nincs benne aluminium ezért 5 pont.

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre
2015. április 18.

Nekem tavasszal a sok szél miatt nagyon száraz a bőrőm,nagyon jól bevált már 2hete használom smink alá is nagyon jó,hamar felszívódik de azért bele kell maszírozni.A szaga-illata volt furi de hamár természeteset keresek akkor ne legyen adalékanyag benne.Én ajánlani tudom mindenkinek akinek nagyon száraz a bőre, és természeteset szeretne. (Még vaciláltam a rózsás között de végül e mellett döntöttem) 26/

Lady Stella Szőlő Arctej

Lady Stella Szőlő Arctej
2015. április 18.

880 ért veszem, már 1-2 éve ezt használom. Sminklemosásra tökéletes. Eleinte még hozzá kellett h szokjon a bőrőm,jól működik.:)

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Színezett Hidratáló Arckrém

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Színezett Hidratáló Arckrém
2015. április 18.

DM-ben vettem 1999Ft volt. Szeretem, világos bőrőmhöz képest egy kicsit sötét, sajnos nem lehetett választani színt de szépen fed,nem fényes a bőrőm tőlle.És még UV szűrő is van benne ugy h nekem szupi,elég sokáig elég.