Moonbride

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2018. január 11.

Hjajj....sajnos nem jött be. Nagyim évek óta használja a hajhullására, ezen felbátorodva én is vettem egy flakonnal, amikor pár hónapja ijesztően elkezdett hullani a hajam (elég durva stressz+PCOS, tudom, emellett mit is várok...). Az eredeti célját se látta el (legalábbis nem láttam pozitív változást), ellenben jól kiszárította és korpásította a fejbőrömet. Az amúgy nagyon is zsírosodásra hajlamos hajam úgy megvadult, hogy gyakorlatilag naponta moshattam volna újra, mert úgy néztem ki, mint aki most esett haza fesztiválozásból...úgy tűnik, még mindig a DM-es Gesunde plus hajgyógyszer és a Jódaqua naponta adagolva a megoldás nekem. Azóta legalábbis nyugalmi állapotba jutott a hajam. Ez van...

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2018. január 11.

Összességében elégedett vagyok vele. Nagyon enyhe illatot érzek használat közben, de mivel amúgy is rögtön lemosom, így nem zavaró. Az egészen erős, alkalmi sminkemet is jól leszedte. Van hozzá egy (ha jól emlékszem) aliexpressről rendelt kis picike, ujjra illeszthető arctisztító dörzsim (nem tudom ez így érthető-e valakinek, ilyen kis gumis micsoda:D), azzal együtt használva teljesen tisztának érzem tőle az arcom. Ezt bizonyítja az is, hogy arctonik használata után nagyon minimálisan látszik valami a vattán amivel áttöröltem az arcom. Ami nem tetszik benne, hogy nagyon folyós az állaga, trükközni kell vele hogy ne a kádban landoljon a tenyeremből...emiatt négy csillag, amúgy rendben van.

Fa Honey Crème Krémtusfürdő

Fa Honey Crème Krémtusfürdő
2018. január 11.

Nagyon megkedveltem :) Elsősorban borotválkozáshoz használom, mert nagyon szuperül habzik, és mellette jól hidratál is. Az illatáról azt hiszem, már mindent elmondtak előttem :) Napi szinten biztosan nem tudnám használni, nekem ahhoz túl tömény, de időnként (főleg a téli időszakban) nagyon is jólesik.

Catrice Velvet Matt Ajak Krém

Catrice Velvet Matt Ajak Krém
2017. szeptember 28.

Az biztos, hogy mást kaptam, mint amire számítottam. Két árnyalattal távoztam a Rossmannból, a 090-es Sweet Choco-Nut és a 030-as Hazel-Rose Royce jött velem haza, az utóbbi különösen tetszik. Abszolút impulzusvásárlás volt, ráadásul teljes áron (tudom, shame on me), annyit egészen biztosan nem érnek meg. Mindkettő szépen pigmentált, nekem nincs kimondott szájfény-érzésem velük kapcsolatban, de tény hogy hamar kopnak, még enni-inni se nagyon kell hozzá. Ráadásul tényleg inkább szaténos mint matt finisűek, de cserébe legalább egészen jól hidratálnak, nem szárítják az ajkaimat :D Ha mindehhez hozzáadom a kellemes vaníliás illatukat, kapnak egy hármast.

Schauma Power Volume 48H Dúsító Sampon Vékonyszálú & Fénytelen Hajra

Schauma Power Volume 48H Dúsító Sampon Vékonyszálú & Fénytelen Hajra
2017. szeptember 26.

Hát igen...mit ne mondjak, én sem bánom, hogy lassan elfogy. Schauma-viszonylatban is a gyengébben muzsikáló samponok közé tartozik, azon már meg se lepődöm hogy mosás után jön az inkvizíciós kínzásnak is beillő szenvedés a fésülködéssel (szilikonmenteseknél ez ugye duplán így van), de hogy az én alapvetően nagyon gyorsan zsírosodó hajamat sikerült recsegősre, a fejbőrömet meg viszketősre szárítania, arra azért már erősen húztam a számat. Másnapra persze teljesen lelapul és visszatér a zsírosodás is. Mondanám hogy az illatára adok egy plusz csillagot, de azért sem. A 7 gyógynövényes változatát a furcsa szagával együtt is szeretem, mert jót tesz, de ez...nem ajánlom.

Cosmia Radírozó Tusfürdő Barackmaggal

Cosmia Radírozó Tusfürdő Barackmaggal
2017. szeptember 21.

Imádatom legújabb tárgya :) Végre egy barack illatú tusfürdő, amiről használat közben nem valami hideg-rideg labor jut eszembe, mert annyira mű, hanem igenis közelít a valódi gyümölcshöz. Én csak testradírnak használom, tusfürdőnek a habzás hiánya miatt nekem annyira nem jött be. De borotválkozáshoz kiválóan előkészíti a bőrt, szépen leszedi az elhalt részeket, sokkal kevesebb szőrszál nő (és gyullad) be, amióta használom. Ennyiért bőven-bőven megéri.

s-he stylezone Eye Shadow Base

s-he stylezone Eye Shadow Base
2017. augusztus 10.

Azt hiszem, nagyjából mindent elmondtak előttem erről a szuper kis szemhéjalapról, én is maximálisan elégedett vagyok vele. Pedig velem nem volt könnyű dolga, nagyon olajos, totál rejtett szemhéjam van, amit sokszor kín normálisan kisminkelni, pláne nyáron... De ezzel meg van oldva a problémám, 10-12 órát simán elvan mocorgás nélkül, még a múlt szombati dögletes hőséget is bírta, amikor egy esküvőn kellett bizonyítania. Nekem ennél több nem kell :)

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit
2017. augusztus 10.

Ha valaki egy évvel ezelőtt azt mondja nekem,hogy ennyire meg leszek őrülve a mindenféle arcra használatos fényesítő-kiemelő termékért, valószínűleg körberöhögöm :) Többek között ez a kis paletta tett róla, hogy alaposan megváltozzon a véleményem. Nekem mindegyik szín bejön, a mostani (fogjuk rá) lebarnultabb bőrömhöz a chocolate szín is megy, de szemre is használtam már, alappal nagyon szépen mutat, és sokáig nem mászik el még ebben a hőségben sem. A rose valóban nem olyan erős, de odafigyelve az is, és a gold is jól kihasználható. Ennyi pénzért abszolút megérte, ha betévedek a Rossmannba, az első utam majdnem mindig a Lovely-s állványhoz vezet-ez azért elmond valamit :)

Balea Bahamas Dream Duschgel

Balea Bahamas Dream Duschgel
2017. augusztus 10.

Akárki is a Balea píárosa, nagy gratula és pacsi neki, valamit nagyon tudnak, mert nincs olyan kollekció, amiből ne kelljen beszereznem..és ezzel nyilván nem vagyok egyedül :) Ez is egy jól sikerült darab, mind a külcsínnel, mind az illattal megvettek kilóra. Az már más kérdés, hogy fürdés közben tényleg átalakul az illat, és azért nekem elég tömény is. Jelenleg a flakon felénél tartok, de eléggé csömöröm lett tőle, nem tudnám minden nap használni. Persze azért elfogy majd...hogy jöhessen a következő darab :D

Floren Shower Cream Alga

Floren Shower Cream Alga
2017. augusztus 10.

Az első vélemény egyben pozitív is lesz erről a tusfürdőről :) Nagyon kellemes nyári termék, friss illata van ( a kék Palmolive-ra emlékeztet), nem mondom hogy tartós, de negyven fokban erre nem is vágyom feltétlenül. Kellemesen habzik, lassan fogy, nem szárít. Ennyi pénzért szerintem maximálisan hozza az elvárhatót, a Baleás tusikhoz tudnám hasonlítani (gyanúsan egyezik a csomagolás is mondjuk...), szerintem érdemes kipróbálni.