moonwalker

Regisztráció dátuma: 2016. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Benefit Watt's Up! Highlighter

Benefit Watt's Up! Highlighter
2017. november 8.

Második kedvenc highlighterem, első a Dandelion Twinkle, aminél jobb nincsen ezen a világon. De ez a highlighter is természetes hatást kelt, nagyon szépen mutat az arcomon. Szivaccsal szoktam eldolgozni, nem azzal ami az alján van, de nagyon könnyen lehet vele bánni. Számomra tartós is.

Benefit They're Real! Double The Lip

Benefit They're Real! Double The Lip
2017. november 8.

Nekem a Lusty Rose/Beyond Sexy árnyalat van meg. Sajnos valóban nem túl tartós, de elfogult vagyok a Benefit termékekkel. 5 csillagot adok neki, mert gyönyörű a színe, különleges a két szín az ajkaimon. Valóban dúsabb hatást kelt. Egyáltalán nem szárítja az ajkaimat.

Benefit Dandelion Twinkle Highlighter

Benefit Dandelion Twinkle Highlighter
2017. november 8.

Sosem gondoltam volna, hogy ennyire highlighter őrült leszek, de ez a termék azzá tett. Egyszerűen nem tudok betelni vele. Hihetetlen, hogy mennyire gyönyörű! Rendes highlighter ecsettel szoktam felvinni az arcomra, nem azzal amit hozzáadnak. Rockateur pirosítóval együtt használom és a végeredmény valami elképeztő. Nagyon természetes hatást kelt, gyönyörűen kiemeli az arccsontomat. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Csak azt sajnálom, hogy nincs Benefit lelőhely kis hazánkban.

Benefit Rockateur Blush

Benefit Rockateur Blush
2017. november 8.

Ez a pirosító valami elképeztő! Rögtön beleszerettem amint kipróbáltam a kézfejemen (mellesleg az illata is csodás). Hihetetlenül természetes az arcomon, nem lehet rosszul feltenni! Gyönyörűen kiemeli az arccsontom, a világos börőmnek tökéletes társ. Dandelion Twinkle Highlighter-rel karöltve igazi csodára képesek.

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2017. november 8.

Az eddigi legjobb szempillaspirál amit valaha használtam! Gyönyörű, hosszú pillákat csinál, szépen szétválasztja őket, egyáltalán nem ragadnak össze. Csak ajánlani tudom!

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Velvet Sense Ajakrúzs Ceruza
2017. október 25.

Ez az első Trend It Up termék, amit kipróbáltam. Barátnőim is dícsérték, illetve az itt olvasható vélemények alapján döntöttem úgy, hogy megveszek egy rúzst. Munkába is viselhető, nem túl erős színt szerettem volna vásárolni, így esett a választásom a 020-as árnyalatra. Gyönyörű a színe, könnyű felvinni és tartós is! Simán felveszi a versenyt a MAC rúzsommal tartósság terén. Ára kifejezetten olcsó egy ennyire jó termékhez képest. Bátran ajánlom mindenkinek!

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál

L'Oreal Volume Million Lashes Extra Black Szempillaspirál
2017. október 17.

Glamour napok alatt jutottam hozzá fél áron, de később teljes áron is meg fogom vásárolni, mert nekem nagyon bevált! A keféje szuper, szépen szétválasztja a pillákat. Szép hosszú, fekete szempilla lesz a végeredmény.

Alverde Regeneráló Hajmaszk Avokádóval és Sheavajjal

Alverde Regeneráló Hajmaszk Avokádóval és Sheavajjal
2017. október 17.

Szeretem az Alverde termékeket, így örültem mikor ráakadtam erre a hajmaszkra. A szőke hajfesték nem tett jót a hajamnak, így kerestem valamit, amivel még ápolhatom a pakolás és hajvégápoló mellett. Nekem teljesen bejött, hajmosás után nagyon puha lett a hajam és egészségesebb is, mint előtte volt. Plusz pont, hogy szilikonmentes!

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2017. január 30.

Tökéletesen leszedi a sminket, nem irritálja a bőrt. Valóban érzékeny bőrűeknek való!

Lancôme Hypnose EDP

Lancôme Hypnose EDP
2017. január 28.

Ennél istenibb illat nincs a világon! Már évek óta ezt használom, nem tudom egyszerűen megunni. Mindig nagyon jó hangulatom lesz tőle. Az EDP verzió pedig hosszantartó.